ESPN, Paketleyicilerle İkinci Tur Ticaret İçin Vikingleri ÖvdüKirk Kuzenleri / Aaron Rodgers

15 Eylül 2019; Green Bay, WI, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) Lambeau Field’daki maçın ardından sahada Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers’ı (12) selamlıyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports

Bu aşamada, Lions ile ilk tur takasının iyi olduğuna beni ikna etmek çok zaman alacaktı. 20 sıra kaybetmek ve hala 46. sıraya geçmek iyi bir hamle değil, özellikle de bölüm rakibi olduğu için. Şimdi, ikinci tur ticaret farklı bir hikaye. Kwesi Adofo-Mensah, Packers takasında iyi bir iş çıkardı ve Vikingleri için büyük bir değer kazandı.

Son zamanlarda, ESPN Vikinglere verdi hareket için yüksek övgü:

Eleştirmenler bunun kötü olduğunu söyleyecekler çünkü Minnesota Packers’ın kritik bir ihtiyacı seçimle doldurmasına izin verdi. hıristiyan watson. Bu hatalı bir mantık çünkü Green Bay’in Minnesota’nın toplu olarak Watson’da kullandıklarından daha değerli iki seçkiye sahip olmasına izin verdiği bağlamı dışarıda bırakıyor, ayrıca Packers’ın takas edip Watson’ı bir başkasından almış olabileceği de.

Bölünmüş rakiplerle başa çıkmak için istekli olmak, bir takımın sahip olması gereken iyi bir özelliktir (yine de buradaki Packers için yaptığı gibi bir hatayı büyütebilir).

ESPN böylece Minnesota’nın ticaretini taslağın dördüncü en iyisi olarak gösteriyor.

Obvioulsy, Packer’ların tekrar alıcıda sihirlerini çalıştıracaklarına dair bazı endişeler var. Jordy Nelson, Davante Adams, Randall Cobb ve Greg Jennings, Green Bay tarafından ikinci tur seçimleriydi. Performans kaydı, Green Bay’in alıcı yeteneklerini belirleme ve geliştirme kapasitesine biraz güven duymaya yetecek kadar uzun.

Yine de Vikinglerin Packers’la takası keserek doğru şeyi yaptığına inanıyorum. Minnesota ile ne olursa olsun, Packers ikinci turda alıcı yetenek bulabilirdi. Alıcılar George Pickens, Alec Pierce ve Skyy Moore 52., 53. ve 54. oldu. Başlangıçta GB 53. ve 59. seçimlere sahipti.

Adofo-Mensah, takası kabul ederek GB’yi tek bir ikinci turda iki ikinci turda nakit ödemeye zorladı ve Wisconsin rakipleri için genel seçim toplamını sulandırdı. Minnesota daha sonra bu ekstra taslak sermayeyi Andrew Booth Jr.’a atlarken agresif olmak için kullanabilir.

Başka bir deyişle, Minnesota bazı harika yetenekler de getirdi, bu yüzden NFL’de hangi oyuncuların üstün olduğunu görmek için bekleyeceğiz. Şu anda, Vikingler kendilerini iyi ayarlamış gibi görünüyor.

ESPN, Paketleyicilerle İkinci Tur Ticaret İçin Vikingleri Övdü


Kaynak : https://purpleptsd.com/espn-praises-vikings-for-second-round-trade-with-packers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir