ESPN, Kirk Cousins’in Sözleşmesi İçin Bir Plan Hazırladı
Kirk Cousins ​​ve sözleşmesi tartışma konularını kontrol etmeye devam edin Minnesota Vikings topluluğu içinde. Minnesota’nın ona bu sezon dışında başka bir kısa vadeli uzatma vermesi pek olası değil, bu yüzden Minnesota için gerçekten üç seçenek var:

  • 2023’te son sezonunu oynamasına izin verin
  • Onu birkaç yıl uzatın
  • takas et

Pazartesi gününde, ESPN’den Bill Barnwell Cousin’in sözleşmesi hakkında olması gerektiğine inandığı şey de dahil olmak üzere, Vikingler sezon dışı için bir plan yaptı. Kuzenlerde Barnwell şunları söyledi:

Adofo-Mensah, 2022 sezonundan önce yaptığı gibi, Cousins’i uzatarak maaş boşluğu yaratabilirdi, ancak bunu yapmak sadece pas verenin takımdaki görev süresini uzatır ve kaçınılmaz olanı geciktirir. Vikingler, bu sezon dışında genç bir oyun kurucu için pazarda olacak gibi görünüyor. Cousins’in anlaşmasını yeniden yapılandırmak yer açarken, muhtemelen bu taktiği geçmişte bırakmanın zamanı geldi.

Kuzenlerin sözleşmesi Vikingleri oldukça zor durumda bırakıyor. 2023’te 36.25 milyon dolarlık bir üst sınıra ulaşmaya hazırlanıyor ki bu şu anda tek bir oyuncu için NFL’de altıncı en yüksek sınır vuruşu.

Yıllık maaşını 25-30 milyon $ aralığına düşüren bir uzatma almasını beklemek, özellikle QB’ler her sezon dışında daha fazla para kazanmaya devam ederken, hüsnükuruntu gibi geliyor. Açık piyasada, Cousins’in kendisine 30’lu yaşlarının geri kalanında yılda 40 milyon dolar ödeyen bir sözleşmeyi yönetebileceğine dair çok az şüphem var.

Rapor: Vikingler Muhtemelen Kirk Cousins'e 1 Yıl Daha Uzatma Vermeyecek
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önce sahaya koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Bununla birlikte, Vikinglerin önümüzdeki 12-15 ay içinde muhtemelen üç TJ Hockenson, Justin Jefferson ve Christian Darrisaw’a oldukça kazançlı anlaşmalar vereceği gerçeği göz önüne alındığında, Vikinglerin Cousins’e bu tür ödeme yapacak nakitleri yok. para.

Barnwell’in öne sürdüğü gibi, Minnesota’nın bu sezon dışında “geleceğin QB’lerini” bulmaya çalışan genç bir QB için pazarda olabilmesinin nedeni budur. Belki de bu, Vikinglerin 2023 Taslağı’nın ilk turunda bu sınıftaki en iyi dört QB’den birini kapmak için her şeyi yapmasına ve değiş tokuş yapmasına neden olur.

Vikinglerin Jetlere Karşı Kazanmasına Tepki
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Kuzenlerin sözleşmesi, Vikinglerin bu sezon dışında çözmesi gereken tek bilmece değil. Barnwell ayrıca Minnesota’nın Dalvin Cook ve Adam Thielen gibi diğer kıdemli hücum oyuncularıyla neler yapabileceğini tartışıyor. O yazıyor,

Wideout Adam Thielen, 19,1 milyon $ ile listedeki en büyük ikinci isabet sayısına sahip ve 32 yaşındaki oyuncu, 2022’de tek bir oyunda 75 karşılama yardasında ilk sırada yer almayı başaramadı. çok ihtiyaç duyulan odada milyon milyon, ancak bunun yerine ondan ödemesi gereken 13,3 milyon dolardan maaş kesintisi yapmasını isteyebilirler. Ayrıca Dalvin Cook’u geri koşarak serbest bırakarak 7,9 milyon doları serbest bırakabilirler.

Hayranlar muhtemelen Eylül ayına kadar her iki gazinin de kadrodan çıkması için hazırlık yapmalıdır. Barnwell’in işaret ettiği gibi, Vikingler onları keserek sınıra karşı 20 milyon dolardan fazla tasarruf sağlayabilir ve hücumda giderek azalan rollerle, iki oyuncu muhtemelen şu anda taşıdıkları sınır vuruşlarına değmez.

Baş Antrenör Kuralı
20 Aralık 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (33), US Bank Stadyumu’nda Chicago Bears’a karşı üçüncü çeyrekte top koşturuyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Belki de onları etrafta tutmak için herhangi biri için bir yeniden yapılanma gerçekleşebilir, ancak Cook’un zaten maaş kesintisi yapmak istemediği bildirildi ve Minnesota’nın 2022’den oyun çağrısıyla ilgili kampında biraz hayal kırıklığı var gibi görünüyor. çay yaprakları, Thielen’in de son yıllarda Vikingler yolundan pek memnun olmadığını gösteriyor.

Genel olarak, bu sezon dışı bir Vikingler açısından çok ilginç olabilir. Franchise, kendisini genç yıldızlarına ödeme yapmaya hazırlanmak ile daha yaşlı gazileri kariyerlerini bitirirken mutlu etmek arasında bir dönüm noktasında bulur. Bir noktada bir şeyler vermek zorunda kalacak.

2023 QB Resmine Bir Kırışıklık Daha Eklendi

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda genellikle bir maraton için antrenman yaparken, video oyunları oynarken veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklerken bulunabilir. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/kirk-cousins-contract/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir