ESPN, Cardinals CB’yi Serbest Ajanda Vikingler İçin “En Uygun” Olarak Listeliyor
Serbest oyuncuya hala birkaç hafta kaldı, ancak 15 Mart resmi olarak geldiğinde Vikingler için potansiyel olarak uygun olabilecek bazı oyunculara göz atmaya değer. ESPN’den Matt Bowen, en iyi 50 serbest oyuncu listesini oluşturdu yanı sıra “en uygun” olduğunu düşündüğü takım.

Bowen’a göre Vikingler için “en uygun”, Cardinals CB Byron Murphy’dir. ilk dört NFL sezonunu geçirdi Arizona’da ve kısa süre önce 25 yaşına girdi. İşte Bowen’ın bu seçim için gerekçesi:

“Vikingler, maaş sınırında daha fazla para yaratmak için bazı hamleler yapmak zorunda kalacak, ancak Minnesota’da yeni savunma koordinatörü Brian Flores’in planına uyması için kapsama köşelerine gerçekten ihtiyaç var.”

“Sadece Detroit ve Chicago, geçen sezon Vikes’tan (7.3) pas başına daha fazla yarda izin verdi. Murphy’nin üretimi bu sezon bir darbe aldı – dört pas ayrılığı – ancak 2021’de dört müdahale ve 12 pas ayrılığı kaydetti. Ve sayıların içinde veya dışında oynayabilecek adam kapsama özelliklerine sahip.


ESPN’den Matt Bowen, Byron Murphy’nin Vikinglerle uyumu hakkında

ESPN, Cardinals CB'yi Serbest Ajanda Vikingler İçin "En Uygun" Olarak Listeliyor
9 Ekim 2022; Glendale, Arizona, ABD; Arizona Cardinals köşe bağı Byron Murphy Jr. (7), State Farm Stadyumu’nda Philadelphia Eagles’a karşı. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Murphy, Vikingler için popüler bir seçimdir. Birkaç hafta önce, onu Minnesota’nın serbest oyuncu döneminde hedeflemesi gereken en iyi 3 korner oyuncusundan biri olarak kendim uydurdum. İşte o makaleden bir alıntı:

Byron Murphy, NFL kariyerinin başlarında birkaç iniş ve çıkış yaşadı ve şimdi Arizona Cardinals ile olan çaylak sözleşmesi sona eriyor. Bununla birlikte, kariyerinin ilk dört yılında zirveleri elit düzeydeydi.”

“Tutarsızlık, değerinin açık pazarda tam olarak ne olacağını tahmin etmeyi zorlaştırıyor. Bununla birlikte, fiyatı yükselse bile, Vikinglerin topun defansif tarafındaki işleri büyük ölçüde düzeltmesi gerekiyor. Bunu yapmak istiyorlarsa, ikinci ligde büyük bir isim bulmaları gerekiyor.”

ESPN, Cardinals CB'yi Serbest Ajanda Vikingler İçin "En Uygun" Olarak Listeliyor
18 Eylül 2022; Cennet, Nevada, ABD; Arizona Cardinals’ın köşe bağı Byron Murphy Jr. (7), Allegiant Stadyumu’nda Las Vegas Raiders’a karşı uzatmada 59 yarda başarısız toparlanmada gol attıktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Ardından, kendi Kyle Joudry’miz de onu Vikingler için en iyi 25 serbest oyuncu hedefinden biri olarak listeledi. Murphy bu listede 13. sırada yer aldı. İşte Kyle’ın bu sıralama için gerekçesi:

Henüz 25 yaşında ve 2019 Draftının ikinci turunda seçildi. 423 geniş ve 130 yuvada oynadı. 2022’de sadece 9 maçla sınırlıydı. Murphy önceki yıl 16 maçta forma giymişti. 2021’de 4 INT yakaladı, bir tank avcısı attı ve 64 mücadelesinin yanına 12 PD ekledi.

Her halükarda, görünüşe göre üçümüzün de hemfikir olduğu bir şey var: Vikingler serbest oyuncu döneminde korner yetenekleri eklemeli. Kyle’ın işaret ettiği gibi Murphy, hem dışarıda hem de yuvada oynama çok yönlülüğü nedeniyle çok yönlülük sunuyor. 2021 formunun herhangi bir görünümüne geri dönebilirse, bu, serbest oyuncu dönemi geldiğinde Vikingler için büyük bir kazanım olacaktır.

The Vikings, Serbest Oyunculukta 2 Kıdemli Savunucuyu Kaybedecek Gibi Görünüyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/cardinals-cb-vikings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir