ESPN Analisti, Vikings Pass-Rushers’ı NFL’nin En İyisi Olarak Adlandırdı
Minnesota Vikings, izin verilen sayılarda 30., izin verilen toplam yardalarda 31., izin verilen paslarda 31., izin verilen ilk düşüşlerde 32., penaltılarda 30. ve penaltı mesafesinde 32. sırada yer aldıklarında 2022’de savunmalarının çok daha iyi olduğunu umuyor.

Bunu yapmanın bir yolu, pas geçişlerinin geçen sezona göre daha tutarlı olmasını sağlamak olacaktır. 2022’de Vikingler, Los Angeles Rams ile ligde 22. sırayı paylaştı. Her iki takım da 38 çuval kaydetti. Minnesota’nın basınç oranı (başına Profesyonel Futbol Referansı) da %19,5 ile ligde 23. sırada yer aldı.

Vikingler için 4 Potansiyel Ticaret Ortağı EDGE Za'Darius Smith
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Tüm söylenenler, Vikinglerin yoldan geçenlerin 2023’te yalnızca iyi değil, aynı zamanda seçkin bir birim olabileceğine dair bir inanç var. ESPN analisti Mike Clay son zamanlarda 32 takımın hepsini sıraladı pass-acele grupları açısından ve sıralaması Vikingleri listenin en üstüne yerleştirdi.

Clay, listeyle birlikte Minnesota’daki yerleşimini şöyle açıkladı: “Bu ligde inanılmaz ikililer var… ama Vikingler’e Marcus Davenport’un katılması onları zirveye taşıyor.”

Özellikle Vikingler, Za’Darius Smith’i 2023 sezonu için tutmanın bir yolunu bulursa, Minnesota’nın pass-rusher’larının Davenport’un da eklenmesiyle gerçekten ligdeki en iyi gruplardan biri olma şansı büyük. Onlara Davenport, Danielle Hunter ve Smith’ten oluşan gerçekten korkunç bir üçlünün yanı sıra Patrick Jones II gibi genç oyuncuların yükselen cesaretini veriyor.

ESPN Analisti, Vikings Pass-Rushers'ı NFL'nin En İyisi Olarak Adlandırdı
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Patrick Jones II (91) ve korner oyuncusu Akayleb Evans (21), US Bank Stadyumu’nda ilk çeyrekte San Francisco 49ers geniş alıcısı Jauan Jennings (15) ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

2022’de Davenport yalnızca yarım çuval kaydettiği için elendi, ancak bu sayı, Davenport’un bu 15 maçta hala 34 baskı kaydettiğini değiştirmiyor. PFF, ve kariyerinin her sezonunda 30+ oldu. Ayrıca 2021’de sadece 11 maçta 42 baskı ve 9 çuval kaydetti. Oynamak için yeterince sağlıklı olduğunda oyun kurucuya nasıl ulaşacağını biliyor; sorun sadece sağlıklı kalmaktı.

Ek olarak, Vikingler bu bahar Army EDGE Andre Carter II’de en çok arzulanan draft edilmemiş serbest ajanlardan birini ekledi. Minnesota, kendisine 300.000 $ taban maaş ve 40.000 $ imza ikramiyesi garantisi veren bir sözleşme vererek 53 kişilik son kadroyu oluşturabileceğine dair net bir güven gösterdi.

ESPN Analisti, Vikings Pass-Rushers'ı NFL'nin En İyisi Olarak Adlandırdı
10 Aralık 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Ordu Kara Şövalyeleri dış savunma oyuncusu Andre Carter II (34), Lincoln Financial Field’daki 123. Ordu-Donanma maçının ilk yarısında Navy Midshipmen’e karşı oynanan bir oyunun ardından tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Danny Wild-USA Today Sports

Carter birkaç nedenden dolayı draft edilmedi, ancak bunlardan biri muhtemelen prodüksiyonunun 2022’de uçurumdan düşmesiydi. Sakatlığı açıklanmadı, ancak yılın kapanış bölümünün çoğunda aynı oyuncu gibi görünmüyordu. 2022’de 10’dan fazla maçta 23 baskı ve 4 çuval kaydetti.

Bununla birlikte, Army pas koşucusu, 2021’de kolej futbolunun en baskın sezonlarından birini kaydetti ve 13 maç boyunca 59 baskı ve 15 çuval kaydetti. Profesyonel Futbol Odağı. Pas geçme notu 93.4 idi. FBS’de ikinciliği paylaştı 2022 NFL Draftında ikinci genel seçim olmaya devam eden Aidan Hutchinson ile birlikte.

Son olarak, savunma koordinatörü olarak Brian Flores’in eklenmesi göz ardı edilemez. Miami Dolphins’in baş antrenörüyken, Flores’in savunması bu konuda giderek çok seçkin gruplara dönüştü. Dolphins’in baskı oranında son sırada yer aldığı bir 2019 sezonunun ardından Miami, 2020’de 11. ve 2021’de 3. sırada yer aldı.

Koçluk kadrosuna Flores ilavesini, Hunter’ın üretken olmaya devam ettiği varsayımıyla birleştiren Davenport, geçen sezon kötü bir yılın ardından forma geri döndü ve genç Vikinglerden birkaçı gelişmeye ve ilerlemeye devam etti, Minnesota’nın çok iyi bir şansı var. pass-rush 2023’te çok geliştirildi.

Görünüşe göre Vikingler, 2023 NFL Draftında En İyi QB İçin Takas Etmeye Çalıştı

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-pass-rushers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir