Eski Vikings LB, Kuzenlerin Sözleşme Konuşmacısına Tartışıyor
Son birkaç yıldaki her serbest oyuncu döneminden önce Minnesota Vikings, Kirk Cousins’in kontratına karar veriyor ve genellikle uzatmayla sonuçlanıyor.

Bu yıl farklı değil, çünkü Cousins ​​bir kez daha uzatılabilir, kendi seçtiği bir takıma takas edilebilir veya sadece sözleşmesini tamamlamasına izin verilebilir. Anlaşma 2023 sonunda sona eriyor.

Eski Vikings LB, Kuzenlerin Sözleşme Konuşmacısına Tartışıyor

Ve eski Vikings defans oyuncusuna kaldı Ben Leber, seçim basit — Cousins’i uzatın.

Vikingler LB Ağırlıkları
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Allegiant Stadyumu’nda Las Vegas Raiders ile Minnesota Vikings arasındaki maç sırasında Ben Leber kenarda. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Salı günü NFL Combine’da Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah medyadan sorular aldı ve tahmin edilebileceği gibi Justin Jefferson’ın sözleşme uzatması hakkında sorular soruldu. O cevapladı“Kadrodaki o adam olmadan Vikings GM olmak istemiyorum.”

Jefferson’ın önümüzdeki beş ila yedi yıl boyunca Vikings kadrosuna bağlı olmasını tercih eden Adofo-Mensah için gerçekten güçlü sözler. Leber, Adofo-Mensah’ın onayını görünce, tavsiyesini tweetledi Jefferson için Ve Cousins, “Kwesi, Combine’da Justin Jefferson’u imzalamanın ‘yüksek öncelik’ olduğundan bahsetti. Jefferson, QB’de istikrar olacağını bilmediği sürece büyük olasılıkla imzalamaz. Kirk’ü uzat. Jefferson takip ediyor.”

Başka Bir Dövüş Seçer
3 Kasım 2019; Kansas City, MO, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Arrowhead Stadyumu’ndaki ilk yarıda Kansas City Chiefs’e karşı pası geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Jay Biggerstaff-USA TODAY Sports.

Cousins ​​şu anda ortalama yıllık maaş başına sezonda 35 milyon dolar kazanıyor ve 27 Şubat itibarıyla NFL’de en çok dokuzuncu sırada yer alıyor. Bazıları Cousins’in bu sezon dışında bir maaş kesintisi düşünmesini tercih ediyor, bu her Şubat ve Mart’ta ortaya çıkan ve asla gerçekleşmeyen bir teori.

Gerçekçi olarak, Cousins, Minnesota’da veya başka bir yerde, bir sonraki sözleşmesiyle muhtemelen sezon başına 35 ila 40 milyon dolar getirecek. Dayanıklı ve üretkendir, ancak bazı Vikings sadık taraftarları Cousins’in elit oynamasını talep eder, bu onun kesinlikle yaşamadığı bir oyun kurucu seviyesidir. Yanlış bir şekilde sezon başına 35 milyon doları “seçkin kategori” olarak eşitliyorlar ve en azından artık öyle değil. Patrick Mahomes ve Deshaun Watson size her şeyi anlatabilir.

Eski Vikings LB, Kuzenlerin Sözleşme Konuşmacısına Tartışıyor
29 Kasım 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Carolina Panthers defans oyuncusu Bravvion Roy’a (93) çarptığında atış yapıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Yine de Adofo-Mensah, Cousins’i bir an önce seçmeli çünkü serbest oyuncuya iki hafta kaldı. Onu uzatmak, 2023’te 23 milyon dolardan biraz daha fazlasını serbest bırakabilir, bu fonlar yeni ücretsiz ajanlarda kullanılabilecek fonlardır. Aksi takdirde, Vikingler “hiçbir şey yapamaz” ve Cousins’in sözleşmesinin son yılını oynamasına ve gelecek yıl bu zamanlarda serbest oyuncuya girmesine izin verebilir.

Ayrıca olay örgüsü, hafta sonu Cousins’in durumuna yoğunlaştı. İçinde Vikings ekibi web sitesinde yayınlanan videoTom Pelissero, “Bir yıllık uzatma daha olacağını tahmin etmezdim” diye açıkladı. [for Cousins]. Ya Vikingler ve Kirk Cousins, onu kendi takım oyun kurucuları olarak kilitleyen uzun vadeli bir uzatma yapar ya da potansiyel olarak seçeneklerini açık tutar ve Cousins’in bu mevcut anlaşmayı oynamasına izin verir.

Ve bu yeni. Pelissero’ya göre Cousins’in sözleşme çilesi, geçmiş yıllara göre daha “ya hep ya hiç”. Eğer doğruysa, Kuzenler için bir daha fazla yıl – veya yaklaşık dört.

Bu bağlamda Leber, Vikinglerin teorik olarak Jefferson’ın uzatma için noktalı çizgiyi imzalama olasılığını artıracağından, bir çeşit uzatma seçmesi gerektiğine inanıyor.

NFL'de 24 Saat İçinde Yayınlanan 3 Tanınmış Oyuncu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/vikings-lb-weighs

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir