Eski Vikings Coach Lands, Komutanlarla Röportaj YaptıEski Vikings QB Washington'da Yedekte
18 Aralık 2022; Landover, Maryland, ABD; Washington Komutanları kaskı. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

Washington Komutanları geçen hafta eski bir Minnesota Vikings koçunu kovdu ve çok geçmeden farklı bir eski Vikings kişiliğiyle yatağa atlayabilir.

Washington, 2022’de 8-8-1’i bitirdi ve baş antrenör olarak Ron Rivera’ya bağlı görünüyor. Ancak Rivera, eski Vikings oyun kurucu koçu Scott Turner’ı kovarak play-off’ların olmadığı sezondan kişisel olarak memnun değildi. normal sezonun sonundatakımın hücum koordinatörü kimdi.

Eski Vikings Coach Lands, Komutanlarla Röportaj Yaptı

Ve muhtemelen Turner’ın yerini almak için, Washington’un üst düzey yetkilileri röportaj yapıyor Pat Şurmur. NFL Ağları Mike Garofolo Salı tweet attı, “Kaynaklara göre, komutanlar bugün boş olan saldırı koordinatörlüğü işi için Pat Shurmur ile görüşüyor.”

Eski Vikings Coach Lands
New York Giants başantrenörü Pat Shurmur, Philadelphia Eagles’a karşı sezonun son maçında saha kenarında. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla NorthJersey.com.

Vikingler, 2016’dan 2017’ye kadar Shurmur’u çalıştırdı ve hücum koordinatörü, yoldan geçen kalfa Case Keenum ile birlikte 2017’de Minnesota’nın hücumunun kilidini açmakla tanındı. Shurmur, tatlı 2017 konserini New York Giants ile bir baş koçluk işine dönüştürdü, ancak Big Apple’da yalnızca iki sezon (2018 ve 2019) kaldı. Daha sonra Shurmur, Denver Broncos’a (2020 ve 2021) hücum koordinatörü olarak katıldı ve yine iki sezon kaldı.

Shurmur, 2022’de NFL’nin bir parçası değildi.

Eski Vikings Coach Lands, Komutanlarla Röportaj Yaptı
28 Temmuz 2021; Englewood, CO, Amerika Birleşik Devletleri; Denver Broncos saldırı koordinatörü Pat Shurmur, UCHealth Eğitim Kompleksi’ndeki eğitim kampını izliyor. Zorunlu Kredi: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports.

Ancak Rivera, Salı günkü görüşme sürecinde duyduklarını beğenirse, Shurmur tekrar eyere binebilir. Komutanın hücumu, 2022’de Carson Wentz ve Taylor Heinicke’den Sam Howell’e geçen ve sezonu 28. sırada bitiren tuhaf bir hayvandı. saldırgan DVOA’da. Washington’un hücumu, Heinicke’nin dümende olduğu esnemelerde yetkin görünüyordu, ancak genel olarak ligin geri kalanına kıyasla eziciydi.

57 yaşındaki Shurmur ayrıca kariyerinde St. Louis Rams ve Philadelphia Eagles’ı hücumda koordine etti ve hatta 2011’den 2012’ye kadar Cleveland Browns’ın baş antrenörlüğünü yaptı.

Eski Vikings Coach Lands, Komutanlarla Röportaj Yaptı
11 Kasım 2021; Pittsburgh, Pensilvanya, ABD; North Carolina Tar Heels oyun kurucusu Sam Howell (7), Heinz Field’da Pittsburgh Panthers’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Charles LeClaire-USA TODAY Sports.

Washington’ın geçici olarak, 2022 NFL Draftından bir çaylak olan Howell’e 2023’te dürüstlükten iyiliğe bir görünüm vermesi ve belki de bir kıdemliyi akıl hocası olarak imzalaması bekleniyor. Carson Wentz deneyi kesinlikle başarısız oldu ve Heinicke sadece 2022’de ligin en iyi 29. oyun kurucusu sıralamasında yer alıyor.

Komutanlar ayrıca 2023 NFL Draftında, taslağın en iyi dördüncü veya beşinci pasörünü netleştirmek için kullanılabilecek bir nokta olan 16. seçime sahipler. 2018’de Kirk Cousins’in Vikingler’e gitmesine izin vermesinden bu yana, Komutanlar beş yıl içinde bir düzine farklı oyun kurucu başlattı ve bu da yarım on yıllık bir istikrarsızlığa işaret ediyor.

Washington, aşırı rekabetçi NFC Doğu’yu son sırada tamamladı ve 2023’te son sırada yer alacak. Rivera ayrıca bu hafta Atlanta Falcons QB Koçu Charles London ile röportaj yapacak (veya zaten röportaj yapacak).

Vikingler, Komutanları 9. Hafta, 20-17’de yendi.


17 Vikings Serbest Temsilcisinin tümü

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/former-vikings-coach-lands

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir