Eski Vikingler, Taslak Konuşma Üzerine RB Meydan OkuyorEd Marinaro

Ed Marinaro

Minnesota Vikings, 2022 NFL Draft’ında Clemson’dan köşe oyuncusu Andrew Booth’u seçtiğinde, yeni defans oyuncusu adının yüksek sesle okunduğunu duymadan önce birkaç dakika beklemek zorunda kaldı.

Eski Vikingler’den kaçan Ed Marinaro, seçimi duyurmak için görevlendirildi ve konuşmasıyla hemen manşetlere girdi. Marinaro’ya adil olmak gerekirse, yanlış veya aşağılık bir şey yapmadı – ama Booth duyurusundan önce ortalığı karıştırmak için yaklaşık üç dakika harcadı.

İzleyiciler Marinaro’nun kısalık ile ilgilenmediğini fark edince, bir kadın podyuma yaklaştı ve muhtemelen eski Vikinglere şunları söyledi: sadece seçimi oku, lütfen.

Marinaro yaptı ve Vikingler, rakip Green Bay Packers’la yapılan çarpıcı bir ticaretin meyvesi olan Booth’u seçti.

Dijital stratosfer, Marinaro deneyiminin tadını çıkardı, eğlence için onu alkışladı ve 72 yaşındaki çocuğu karalama için şişirdi.

Ancak Marinaro Deneyimi’nden sonra ertesi gün Twitter’a giderek insanlara şunları söylemesini söyledi: gevşemek. dedi ki:

“Dün gece uzun uzun konuşmam hakkında gıcık olan herkese. ÜÇ dakika oldu!. Beni tutuklatmak istiyorsun! Bodrumdan çık. Güneş şifadır.”

Ed Marinaro

Ve işte resmi tweet:

Marinaro, Vikingler için dört sezon oynadı, oynadığı 51 oyun, hücumdan 2.015 yard ve 11 touchdown yaptı. bu Mor İnsanlar Yiyen Fran Tarkenton hücumda eyerdeyken savunma için bir dönem.

Hatta katılımcıydı. Super Bowl VIII’de Vikingler Miami Dolphins’e 24-7 yenildiğinde.

Marinaro futboldan sonra aktör oldu ve 39 bölümde koçluk yaptı. ile ilgili mavi dağ devleti.

Marinaro’nun gelecekteki NFL taslaklarında Vikingleri temsil etmek için geri dönüp dönemeyeceği belli değil.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/former-vikings-rb-defiant-over-draft-speech

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir