Eski Vikingler QB, USFL’yi YıkıyorEski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor
29 Ağustos 2013; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu McLeod Bethel-Thompson (4), HHH Metrodome’daki Mall of America Field’da Tennessee Titans ile maçta kenarda ısınıyor. Vikingler 24-23 kazandı. Zorunlu Kredi: Bruce Kluckhohn-USA TODAY Sports.

Hayır, Kyle Sloter değil. Bu geçen yıldı.

Eski Minnesota Vikings oyun kurucu McLeod Bethel-Thompson bu sezon USFL’de ‘Sloter rolünü’ oynuyor ve New Orleans Breakers’ı 2023’te kapıdan 4-0’lık bir rekora götürüyor.

Eski Vikingler QB, USFL’yi Yıkıyor

İronik bir şekilde, Breakers, 2022’de yukarıda bahsedilen Sloter tarafından yönetildi. O USFL’yi de parçaladı. Ama şimdi Sloter, Birmingham Stallions için yedek oyun kurucu. Görünüşe göre USFL’de hayat size hızlı geliyor.

Vikingler QB Parçalanıyor
16 Nisan 2023; Birmingham, AL, ABD; New Orleans Breakers oyun kurucusu McLeod Bethel-Thompson (1), Protector Stadium’daki bir USFL futbol maçının ikinci yarısında Pittsburgh Maulers’a karşı top atıyor. Zorunlu Kredi: Vasha Hunt-USA TODAY Sports.

34 yaşındaki Bethel-Thompson, 2012’de Viking oldu ve kulübün 2011’i 3-13’lük korkunç bir rekorla tamamlamasından sadece birkaç gün sonra Ocak ayında bir vadeli işlem sözleşmesi imzaladı. 2012’de Sage Rosenfels’i QB3 işinden atarak ve 53 kişilik kadroyu oluşturarak başarılı bir yazı yazdı. Ancak çok uzun sürmedi, çünkü Minnesota 14 ay sonra talihsiz Josh Freeman deneyine imza attığında Bethel-Thompson tuhaf adamdı. Adrian Peterson’ın MVP sezonu olan 2012’de Christian Ponder ve Joe Webb’in yedeği olarak görev yaptı.

2013’te serbest bırakıldıktan sonra Bethel-Thompson, Eylül 2014’te Vikings’e geri dönmeden önce San Francisco 49ers ve New England Patriots’a sıçradı. Takımın antrenman takımında birkaç hafta yaşadı ve Ekim 2014’te tamamen serbest bırakıldı. .

Eski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor
29 Ağustos 2013; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu McLeod Bethel-Thompson (4), HHH Metrodome’daki Mall of America Field’da Tennessee Titans ile maçta kenarda ısınıyor. Vikingler 24-23 kazandı. Zorunlu Kredi: Bruce Kluckhohn-USA TODAY Sports.

Bethel-Thompson, CFL’nin Toronto Argonauts’una kilitlenecek ve sınırın kuzeyinde tam bir damızlık olacaktı. Argonauts, kadroda onunla birlikte iki Gri Kupa – CFL Super Bowl – kazandı.

CFL’de altı sezonun ardından, Sacramento Eyaleti mezunu, USFL’de büyüklük için denedi ve dört maç boyunca, 1.1116 ve 6 touchdown ile paslarda lige liderlik ediyor. Pas yarda işareti, 194’te başka bir eski Viking olan Case Cookus’a liderlik ediyor. Cookus, 2021 yazında üç gün boyunca Vikingler için “oynadı”.

Eski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor
30 Ağustos 2012; Houston, Teksas, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu McLeod Bethel-Thompson (4), Reliant Stadyumu’nda Houston Texans’a karşı dördüncü çeyrekte bir kaleciye koşuyor. Zorunlu Kredi: Troy Taormina-USA TODAY Sports.

Geçen hafta, Bethel-Thompson’a 34 yaşında USFL’de QB1 oynama yeteneği soruldu ve o bunu onayladı. uzun ömürlülüğe olan bağlılığı, “Bu noktada gerçekten yapıyorum. Bunu duymak muhtemelen karımın, muhtemelen kızımın duymasının ürkütücü olduğunu biliyorum ama kendimi sağlıklı hissediyorum. güçlü hissediyorum.”

Bethel-Thompson normal sezonda hiç NFL pası atmadı.

Eski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor
16 Nisan 2023; Birmingham, AL, ABD; New Orleans Breakers oyun kurucusu McLeod Bethel-Thompson (1), Protector Stadium’daki ilk yarıda Pittsburgh Maulers’a pas vermek istiyor. Zorunlu Kredi: Marvin Gentry-USA TODAY Sports

Breakers’a, Vikings hayranlarının aşina olduğu bir isim olan John DeFilippo koçluk yapıyor. Vikingler, yaklaşık yedi ay süren bir ilişki olan 2018’de DeFilippo’yu hücum koordinatörü olarak işe aldı.

Bethel-Thompson ve DeFillipo’nun Breakers’ı bu Pazar Memphis Showboats’ta karşı karşıya geliyor.


9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/vikings-qb-tearing-up

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir