Eski Vikingler Birinci Tur Oyuncusu, Seahawks’ın Playoff Koşusu Yapmasına Yardımcı OlacakEski Vikingler Birinci Tur
9 Ocak 2022; Glendale, Arizona, ABD; State Farm Stadyumu’ndaki Seattle Seahawks kaskının ayrıntılı görünümü. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

için inişli çıkışlı bir yolculuk oldu eski Vikings birinci tur oyuncusu ve NFL geniş alıcısı Laquon Treadwell. 2016 NFL Taslağı’ndaki 23. genel seçim, henüz bir NFL kadrosunda herhangi bir yerde yakalanamadı ve yedi yıllık NFL kariyeri boyunca dört takımda yer aldı. Şimdi Treadwell, Seahawks’ın playofflara doğru son bir hamle yapmasına yardım etmeye çalışıyor.

İki ayın büyük bir bölümünü Seattle’ın antrenman takımında geçirdikten sonra Seahawks, bu hafta Treadwell’i aktif kadrolarına resmen imzaladı. Şu anda 7-7 olan Seattle, onu en fazla üç kez yükseltmişti ve bu sezon tekrar oynayabilmek için onu 53 kişilik oyuncuyla imzalaması gerekiyordu. Oynadığı üç maçta tek hedefini yakaladı ve tek yard kazandı.

Treadwell, 2016 NFL Draftının ilk turunda 23. genel seçimle Vikingler tarafından seçildi. Ole Miss’de üç sezon oynadı ve 202 resepsiyon, 2393 karşılama sahası ve 21 tank avcısı kaydetti. 2015’in son sezonunda, Sugar Bowl’da Oklahoma State’i 10-3’e çıkaran ve domine eden bir Asiler takımı için 1153 yarda 82 top ve 11 tank avcısı yakaladı.

Eski Vikingler Birinci Tur Oyuncusu, Seahawks'ın Playoff Koşusu Yapmasına Yardımcı Olacak
24 Ağustos 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Laquon Treadwell (11), US Bank Stadyumu’nda Arizona Cardinals’a karşı oynanan maçtan önceki takım tanıtımları sırasında. Zorunlu Kredi: Harrison Barden-USA TODAY Sports

Vikingler ile Treadwell, hücumda asla yakalanmadı. 2016 çaylak yılında sadece dokuz maç oynadı. Çaylak alıcı, Stefon Diggs, Cordarrelle Patterson, Kyle Rudolph ve Adam Thielen tarafından yönetilen bir geçiş hücumunda oyun süresi bulamadı. Yıl boyunca sadece üç kez hedef alındı ​​ve 15 yarda bir pas yakaladı.

Vikingler, sözleşmesi 2020’de sona erdiğinde Treadwell’i yeniden imzalamamayı seçti ve işte o zaman kuş turu başladı. Atlanta Falcons ile sözleşme imzaladı, beş maçta oynadı ve 49 yarda altı resepsiyon ve bir çift gol kaydetti.

2021’de Treadwell, kuş turuna ara verdi ve Jacksonville Jaguars’a katıldı. Bugüne kadar, bu onun NFL’deki en iyi sezonuydu, 454 yarda 33 yakalama ve bir gol kaydetti. Ayrıca arka arkaya altı maçta 50’den fazla karşılama yardası kaydetti.

Eski Vikingler Birinci Tur Oyuncusu, Seahawks'ın Playoff Koşusu Yapmasına Yardımcı Olacak
9 Ocak 2022; Jacksonville, Florida, ABD; Jacksonville Jaguars geniş alıcı Laquon Treadwell (18), TIAA Bank Field’da Indianapolis Colts’a karşı ilk yarıda topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Pendleton-USA TODAY Sports

Bu güçlü kampanya nedeniyle, Treadwell’in 2022’de hiçbir yerde yakalayamaması ilginç. Sezon öncesi New England Patriots ile sözleşme imzaladı. Ayrıca Arizona Cardinals ile Vikinglere karşı oynadıkları maçtan hemen önce sona eren bir ilişkisi vardı.

16. Haftaya girerken, Seahawks kendilerini NFC’nin playoff resminin dışında buluyor. Sezon bugün biterse, yükselen Detroit Lions ile berabere kalan konferanstaki 8. takım olacaklardı. Treadwell’in onlar için bir kıvılcım sağlayıp sağlayamayacağını kapanış haftalarında göreceğiz.

16. Hafta Vikingler Sakatlık Raporu: Cam Dantzler Perşembe Gününün Listesine Geri Döndü

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/former-vikings-first-rounder/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir