Eski Vikingler Baş Antrenörü Mola Veriyor
Buffalo Bills, üst üste ikinci yıl Super Bowl favori oranlarının çoğuna sahip olmasına rağmen AFC Şampiyonasına ulaşamadı.

Bu kez, Bills, AFC’nin 2022 Tümen Turunda Cincinnati Bengals tarafından evinde tamamen geride bırakıldı ve Highmark Stadyumu’nda Joe Burrow ve arkadaşlarına 27-10 yenildi.

Eski Vikingler Baş Antrenörü Mola Veriyor

Peki, 2023 Eski Minnesota Vikings baş antrenörü olarak faturalar biraz farklı görünecek Leslie Frazier’in bir yıl ara verdiği bildirildi.

Baş Antrenör Alıyor
31 Ekim 2021; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills savunma koordinatörü Leslie Frazier, Highmark Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı oynanan maçtan önce sahada yürüyor. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

The Buffalo Bills ana sosyal medya hesabı Salı sabahı tweet attı“Savunma koordinatörü Leslie Frazier, 2023’te koçluğa bir yıl ara vermeye karar verdi. 2024’te koçluğa geri dönmeyi planlıyor.”

Buffalo, NFL’de dördüncü sırada yer aldı. savunma DVOA’sı, yani Frazier şüphesiz özlenecek. Josh Allen’ın son birkaç sezonda iktidara gelmesinden bu yana, Frazier’in savunması, Buffalo’nun hücumda ortaya çıkışına eşlik etmek için tam oradaydı. Frazier’in eyerde olmadığı bir sezon belirsizlik yaratır, ancak Bills’in muhtemelen anında anlayacağı bir marka.

Eski Vikingler Baş Antrenörü Mola Veriyor
26 Eylül 2021; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills savunma koordinatörü Leslie Frazier, Highmark Stadyumu’nda Washington Futbol Takımı’na karşı oynanan bir maçtan önce sahada. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

WKBW Matthew Bové Twitter’da işaret etti, “Faturaların serbest bırakılması, Leslie Frazier’in 2024’te koçluğa geri dönmeyi planladığını söylüyor. Bu, Bills ile koçluğa geri dönmeyi planladığını veya mevcut rolüne geri dönüp dönmeyeceğini söylemiyor. Tüm bu karışıklığın bir başka katmanı.”

Ve bu doğru – Frazier geri dönecek mi? Faturalar savunma koordinatörü veya sadece bir koç bir yerde 2024’te mi? Bu adil bir soru.

Frazier kesinlikle Vikingler ile gelişmedi, ancak insanlara yaşamda ve sporda ikinci şanslar veriliyor. Adam, Buffalo’da şüphe götürmez bir şekilde çok başarılı oldu ve belki de Frazier’in 2011’den 2013’e kadar Vikings’le yaptığından daha başarılı başka bir takıma liderlik edebilir. zaman çerçevesi boyunca NFL. Frazier de bir savunma gurusu olarak işe alındı ​​ve Vikings savunması, 2011’den 2013’e kadar EPA/Play’e göre ligde 28. sırada yer aldı.

Eski Vikingler Baş Antrenörü Mola Veriyor
1 Kasım 2020; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills savunma koordinatörü Leslie Frazier, Bills Stadium’da New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

EPA/Çalma BaşınaFrazier altı yıl önce Buffalo’ya geldiğinden beri, Bills savunması şu şekilde sıralandı:

Fatura Savunması,
Başına/EPA Oynatma,
2017’den beri:

2017 = 21
2018 = 3 üncü
2019 = 5.
2020 = 15.
2021 = 1 inci
2022 = 7.

Fena değil.

Frazier, 2022’nin koçluk atlıkarıncasında Chicago Bears ve New York Giants ile röportaj yaptı, ancak Bears, Matt Eberflus’a inerken Giants, yaklaşık 11 ay sonra sezon sonrasında Vikingleri yenen takım olan Brian Daboll’u işe aldı.

2022 sezonu sona ermeden önce, Frazier’in Indianapolis Colts baş koçluk görevi için aday olduğu söylendi, ancak bu asla gerçekleşmedi.

Frazier Nisan’da 64 yaşına girecek.


Za'Darius Smith, 'Dream Offseason Ticaret' Teorisinin Konusu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/head-coach-is-taking

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir