Eski Vikingler 1. Turcu Seahawks’a Katılıyor1. Tur Seahawks'a Katılıyor
13 Ağustos 2022; Pittsburgh, Pensilvanya, ABD; Acrisure Stadyumu’nda ikinci çeyrekte Pittsburgh Steelers’a karşı kenarda Seattle Seahawks kaskı. Zorunlu Kredi: Charles LeClaire-USA TODAY Sports

Seattle’ın 2022 sezonu 7-7’lik bir rekorla sarsılırken, eski bir Minnesota Vikings 1. Tur oyuncusu, derinlik seçeneği olarak Seahawks aktif kadrosuna katıldı.

bu Laquon Treadwell, Vikings 2016 taslak sınıfının bir üyesi. Geniş alıcı Salı günü “çağrıldı”, göre Haber Tribünü Gregg Çan. Bell tweet attı, “Laquon Treadwell, çevrimiçi Seahawks’ın onu antrenman takımlarından aktif kadroya aldığını doğruladı.”

1. Tur Seahawks'a Katılıyor
10 Kasım 2019; Arlington, Teksas, ABD; Minnesota Vikings alıcısı Laquon Treadwell. Zorunlu Kredi: Matthew Emmons-USA TODAY Sports.

27 yaşındaki Treadwell, Ekim ayında Arizona Cardinals tarafından serbest bırakıldıktan sonra Seattle altıncı durağını temsil ettiğinden, oldukça NFL kalfası haline geldi. Bugüne kadar, özgeçmişine bir göz atın:

  • Minnesota Vikingleri (2016–2019)
  • Atlanta Şahinleri (2020)
  • Jacksonville Jaguarları (2021)
  • New England Vatanseverleri (2022)
  • Arizona Kardinalleri (2022)
  • Seattle Seahawks (2022)

Seattle, Treadwell’i NFL’nin son takas tarihi olan 1 Kasım’dan hemen önce aldı ve Ole Miss mezunu o zamandan beri antrenman takımında yaşıyor. Ancak Seattle pas yakalayıcıları Tyler Lockett ve Dee Eskridge sakatlanmışken, Pete Carroll’ın hücumunun bir ihtiyacı var ve Treadwell çözüm olma yolunda bir dönüş yapacak.

Eski Vikingler 1. Tur Oyuncusu Seahawks Aktif Kadrosuna Katılıyor

2019 sezonundan sonra Vikings’ten ayrıldığından beri Treadwell, NFL’de köstebeği döven bir köstebeği andırıyor, zaman zaman ortaya çıkıyor ve antrenman takımlarını ve hatta Seahawks’ın hareketi gibi bazı aktif kadroları kokluyor.

Vikingler, Treadwell’i 2016’da genel klasmanda 23. sırada seçti ancak kayda değer bir yatırım getirisi elde edemedi. Minnesota defalarca Treadwell’i pas oyununa alıştırmaya çalıştı, ancak sonuç vermedi. Dıştan, olağanüstü bir takım arkadaşı ve resepsiyonlar ve avlularla istatistik sayfalarını doldurmakta başarısız olan “maddi olmayan bir adam” idi. Hayat böyle.

Laquon Treadwell Yeni Bir Takım Buldu
Jacksonville Jaguars geniş alıcı Laquon Treadwell. © Corey Perrine/Florida Times-Union / USA TODAY AĞI.

Bu taslakta Minnesota, Xavien Howard, Derrick Henry, Michael Thomas veya Kenny Clark’ı indirebileceği bir noktada 1. Turda Treadwell’i seçti. Ancak bu tür bir revizyonist tarihten neredeyse uzun süre alıntı yapılabilir. hiç almak hiç taslak. Mike Zimmer liderliğindeki Vikingler, alaka düzeyini kaybedeceğini umarak şiddetle Treadwell’e sarıldı. Dört yılda 53 Vikings maçında oynadı, sadece 701 karşılama yardası ve iki gol attı. Mosses, Harvins ve Jeffersons tarafından bilinen bir franchise olan geniş alıcıda Vikingler için nadir bir 1. Tur ıskasıydı.

Treadwell, 2021’de Jaguarlarla bir “kariyer yılı” kaydetti, ancak kusurlu bir Jacksonville takımında 434 yarda 33 yakalama elde etti. Tüm kariyeri boyunca, 70 maçta 1.184 yarda ve 5 gol için 104 resepsiyon üretti. Treadwell, maç başına ortalama 16,9 karşılama yardası.

Eski Vikingler 1. Turcu Seahawks'a Katılıyor
10 Kasım 2022; Münih, Almanya; Seattle Seahawks alıcısı Laquon Treadwell. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Eski Vikingler Sean Mannion ve Wayne Gallman da Seattle’ın antrenman takımında.

Sezon sonu sıralamasına bağlı olarak Vikingler, sezon sonrasında Seahawks’a ev sahipliği yapabilir. Ancak bu, son beş maçından dördünü kaybetmiş bir takım olan Seattle’ın tam bir yüz çevirmesini gerektirecek – bu hafta sonu Kansas City Chiefs’de bir yol tarihi var. Uygun değil.

Aksi takdirde, Minnesota Lumen Field’a gidecek. 2024 normal sezon maçı için

Vikingler, bu Cumartesi US Bank Stadyumu’nda Giants’ı konuk ediyor ve 3,5 puanlık favoriler.


ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/1st-rounder-joins-seahawks

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir