Eski NFL Cornerback, Brian Flores’i Destekliyor
Bu sezon dışında, Minnesota Vikings topun savunma tarafında işleri bir kez daha değiştirerek Ed Donatell’i kovdu ve savunmalarını yürütmesi için Brian Flores’i getirdi. Flores, Minnesota’nın son üç sezonda sahip olduğu üçüncü savunma koordinatörü.

Eski NFL Cornerback, Brian Flores'i Destekliyor
21 Kasım 2021; Doğu Rutherford, NJ, ABD; Miami Dolphins baş antrenörü Brian Flores, MetLife Stadyumu’nda New York Jets’e karşı oynanan bir maç sırasında. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports

Belli ki Flores’in başarısı için tezahürat yapanlar sadece Vikings hayranları olmayacak. Bu hafta, şu anda bir sunucu olan eski NFL köşe bağı Jason McCourty NFL Ağı, NFL.com’da 32 NFL takımının hepsinde desteklediği kişileri açıklayan bir makale yayınladı. Vikingler için McCourty, Flores’i o kişi olarak listeledi. İşte nedeni:

Flores’in Minnesota’da yaptığı şeyi görmek için sabırsızlanıyorum, izin verilen yardalarda 31. ve skorda 28. sırada bitiren bir savunmayı devraldı. O harika bir teknik direktör/oyun çağırıcı ve 2021’de Miami’de oynamayı sevdiğim biri. Vikings’ D’nin 2023’te bazı büyük iyileştirmeler yaptığını göreceğimize inanıyorum – bunun da Flores için başka bir fırsata yol açacağını umuyorum. büyük sandalyede.

2022’de Vikingler, izin verilen sayılarda 30., izin verilen toplam yardada 31., izin verilen paslarda 31., izin verilen ilk düşüşlerde 32., penaltılarda 30. ve penaltı mesafesinde 32. sırada yer aldı. Bu, bir takım için çok fazla 30 saniye, bu yüzden olaylara bu şekilde baktığımızda, topun savunma tarafında büyük değişiklikler yapmaları gerektiği oldukça açık.

Eski NFL Cornerback, Brian Flores'i Destekliyor
9 Ocak 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Miami Dolphins baş antrenörü Brian Flores, Hard Rock Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçın ikinci çeyreği boyunca kenar çizgiden izliyor. Zorunlu Kredi: Sam Navarro-USA TODAY Sports

Böylece, Minnesota’da aniden çok genç bir savunma birimiyle işleri tersine çevirmeyi umarak Flores geldi. Vikingler bu sezon dışında CB Cam Dantzler, LB Eric Kendricks, CB Patrick Peterson, CB Duke Shelley, CB Chandon Sullivan ve DT Dalvin Tomlinson ile yollarını ayırdı ve onların yerine LB gibi çok sayıda genç oyuncu kanatlarda bekliyor. Brian Asamoah, CB Mekhi Blackmon, CB Andrew Booth Jr., CB Akayleb Evans, DT Jaquelin Roy ve DB Jay Ward.

McCourty’nin bahsettiği gibi, NFL’deki 13. ve son yılı olan 2021 sezonunu Miami Dolphins ile Flores için oynayarak geçirdi. O zamanlar 34 yaşında olan oyuncu, bu kampanya sırasında 7 maçta yer aldı ve 21 top çalma kaydetti.

Eski NFL Cornerback, Brian Flores'i Destekliyor
21 Ağustos 2021; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Miami Dolphins defans oyuncusu Jason McCourty (30), Hard Rock Stadyumu’nda Atlanta Falcons ile oynanan maçın ardından sahadan çıkıyor. Zorunlu Kredi: Jasen Vinlove-USA TODAY Sports

Sonraki sezon dışında Flores, arka arkaya yıllarda rekorlar kazanmalarına yol açmasına rağmen Dolphins tarafından kovuldu. O bir dava açtı kovulmanın ardından (hala devam eden) NFL’ye karşı, ligin kendisini ve üç takımı ırk ayrımcılığı yapmakla suçladı.

Flores, 2022 sezonunu Pittsburgh Steelers için defans koçu olarak geçirdi ve bu da onu belki de yakın geçmişte gördüğümüz en kalifiye defans koçu yaptı.

Şimdi 2023, Flores’in Miami’de kovulmasından bu yana NFL seviyesinde başarılı bir savunma ve takıma liderlik edebileceğini kanıtlaması için ilk şansı. Vikingler bu yıl başarılı olursa, 2024’te veya en geç 2025’te baş antrenörlük görevine gelme şansı çok yüksek.

Flores’in Vikingler tarafından işe alındığından beri ligdeki oyunculardan aldığı tüm olumlu mesajlara dayanarak, yıllar boyunca koçluk yaptığı oyuncular tarafından sevildiğini görmek kolay. Bu nedenle, bu yıl bu başarıyı bulması ve baş antrenörlük sahnesine geri dönmesi için onu desteklememek zor.

Vikingler 2023'te Herhangi Bir Uluslararası Oyun Oynamayacak

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/former-nfl-cornerback/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir