Eski GM’den: Irv Smith’in Başparmağı, Kamp Savaşları Isınıyor, Deshaun WatsonVikinglerin 'En İyi Tutulan Bir Sırrı' Var

Irv Smith Jr. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports..

Vikings Insider, GM’nin Görüşü

Pedler bu hafta Vikings eğitim kampında geldi ve her zaman olduğu gibi yoğunluk önemli ölçüde arttı. Açılış gününde Aaron Rodgers ve Packers’a karşı başlangıç ​​kadrosunda Harrison Smith’e hangi genç güvenlik görevlisinin (ikinci sınıftan Camryn Bynum veya birinci tur draft hakkı kazanan Lewis Cine) karar verme yarışması da aynı şekilde. Benzer şekilde, sağ korumadaki savaşta birkaç oyuncu yarışıyor, şu an önde gelen veteriner Jesse Davis ve ikinci turda Ed Ingram karışımda.

Kampın olumlu, iyimser bir başlangıç ​​yapmasıyla takım ve taraftarlar arasında bolca iyi hisler varken, gergin sonla başlayan Irv Smith’in Pazartesi günü ilk yastıklı antrenmanda baş parmağını yaraladığı ve ameliyat olduğu haberi geldi. Takım, açılışta geri dönebileceğinden umutlu, ancak Tyler Conklin ve Kyle Rudolph’un geçen sezon diz menisküs sakatlığı nedeniyle kaçıran Smith ile son noktayı yönettiği geçmiş yıllara göre pozisyonda daha az deneyimli derinlik var.

Güvenlik savaşına geri dönersek, çoğu Viking taraftarı, yüksek draft durumu ve üst düzey atletizm ve fizikselliği nedeniyle Cine’nin başlangıç ​​işini kazanacağını varsayıyor. O kadar hızlı değil ve geçen sezon iki maç için Covid’li Harrison Smith’in yerini aldığında çok iyi oynayan geçen yılın dördüncü tur oyuncusu Bynum’a yatmayın.

Bynum, 12 müdahale ile olağanüstü bir maça çıktı ve 9. Hafta’da Ravens ve Lamar Jackson’a verilen mağlubiyette bir araya geldi. Bynum bunu altı ele, bir çuval, bir kayıp için mücadele ve Chargers’a karşı galibiyette bir QB vuruşu ile takip etti.

Camryn Bynum'a bir şans verin
Camryn Bynum

Bynum şu ana kadar kampta yeni başlayanlarla çalışıyor ve Cine muhtemelen Bynum’u eninde sonunda geçecek, ancak bunun açılış gününde gerçekleşip gerçekleşmeyeceği şüpheli. Bynum’un tecrübesi ve zekası, kampta iyi görünmesiyle birlikte, onu erkenden koçların tercihi haline getirebilir – özellikle açılışta Rodgers’a karşı – ancak kimin başladığına bakılmaksızın, her ikisinin de belirli paketlerde oynaması bekleniyor. ikisi de kilit özel ekip üyeleri olmalıdır.

Son yıllarda iç noktalarda sorun yaşayan hücum hattını sağlamlaştırmanın anahtarı olan sağ savunmaya gelince; diz sorunlarını yönetin). Hücum koordinatörü Wes Phillips, Davis’in kıdemli anlayışı nedeniyle şu anda önde olduğunu söylüyor.

Her gün değerlendirme yapıyoruz ve bu pozisyonda oynayabilecek çok sayıda adamımız var, bu yüzden kendimizi iyi hissediyoruz” dedi Phillips. “Jesse onlarla harika bir iş çıkarıyor. Başka adamları da karıştırdık – Chris Reed iyi bir iş çıkarıyor ve Ed Ingram iyi bir iş çıkarıyor. Çaylak olarak bazı şeyler var, sorduğumuz teknikleri öğrenmeniz bir dakikanızı alacak, oysa Jesse o kadar çok sistemde bulunmuş eski bir usta, muhtemelen yeni sistemde biraz daha hızlı kavradı. .

– Wes Phillips | Vikingler Saldırı Koordinatörü

Güvendeyken Cine’de olduğu gibi, Ingram’ın da eninde sonunda bir başlangıç ​​olacak gibi görünüyor. Takım tarafından beklendiği gibi bir şeyler alır ve gelişirse, sağlam bir profesyonel olmak için güce ve iyi ayaklara sahiptir. Ancak koçlar, ağustos ayının başındaki başlangıç ​​olarak emektar Davis’i seviyorlar ve sağ gard olarak açılış gününde işlerin nerede durduğunu ve Garrett Bradbury’nin – 10-15 kiloluk ağırlığıyla pas korumasına demir atmasına yardımcı olacak – adımlarını atıp atmadığını göreceğiz. oyunu merkezde tamamlarsa veya Reed onu merkez veya gard oynayabileceği için o kilit noktada iterse.

Smith’in başparmağının yaralanmasıyla sıkı bir şekilde sona eren Koç Kevin O’Connell, “En iyi hareketin devam etmek ve o şeyi düzeltmek olduğuna karar verdik. Onu geri alma sürecimiz hakkında hala çok güçlü hissediyoruz ve herhangi bir aksilik hariç, o açılış için mevcut.”

Irv Smith Jr.
Irv Smith Jr.

Phillips ekledi, “Sezon dışında ne kadar sıkı çalıştığı konusunda hepimiz Irv için hissediyoruz, ancak diğer adamlara oraya girip neler yapabileceklerini göstermeleri için fırsatlar veriyor. Johny Mundt akıllı bir oyuncu ve burada olduğu için heyecanlıyız. Koşu oyununda fizikseldir. Ben Ellefson şu ana kadar güzel bir kamp geçirdi. Zach Davidson, her geçen gün daha iyiye giden yetenekli bir adam.”

Ancak Smith, potansiyel bir Pro Bowl sıkı sonu ve Vikingler, takımlar Justin Jefferson, Adam Thielen, KJ Osborn ve Dalvin Cook’a çok fazla odaklanmaya çalıştığında, iyileşmesi ve Kirk Cousins ​​için harika bir seçenek haline gelmesi için açıkça ona ihtiyaç duyuyor.

Diğer Eğitim Kampı Gözlemleri:

1. Takımın mükemmel 3 numaralı geniş alıcısı olan Osborn, gücünü artırdı ve kampta bu hafta Cousins’tan dalış kale çizgisi TD yakalaması gibi büyük hamleler yapıyor. Ve elbette Jefferson ve Thielen her zamanki gibi harika görünüyorlar. Bu, NFL’deki en iyi üçlülerden biri ve bana 1998’deki 15-1 sezonumuzda durdurulamayan bir başka büyük Vikings geniş alıcı üçlüsü – Cris Carter, Randy Moss ve Jake Reed ile yıllarımı hatırlatıyor.

2. İkinci turda Andrew Booth’un başlangıç ​​noktası için Cam Dantzler ile rekabet ettiği köşede gördüklerimi beğendim. Booth, 1’e 1’lerde ve tam takım tatbikatlarında her tekrarda sıkı bir şekilde rekabet ediyor, geçen hafta ilk antrenmanda bir araya geldi ve kapsama alanı çok fiziksel. Dantzler ayrıca kampta şu ana kadar iyi görünüyor, ancak koçlar, geçen yıl Detroit’teki mağlubiyetin son maçında olduğu gibi, kapsama boşluklarının maliyetli olmasından sonra tutarlı kalması konusunda ona güvenebilir mi?

3. Kellen Mond’un Pazartesi günkü antrenmanda Sean Mannion’un önünde 2 numaralı QB olarak tam takım temsilcilerini aldığını görmek ilginç. Bu değişebilir, ancak O’Connell sezon dışında Mond’dan bahsetti ve ona 2 numaralı işi kazanmak için sağlam bir şans veriyor gibi görünüyor. Sezon öncesi maçları ve 49ers ile birkaç hafta içinde yapılacak ortak antrenmanlar, bu savaşın nasıl sonuçlanacağı hakkında söylenecek çok şey olacak.

NFL Gözlemleri Etrafında:

1.Bence emekli federal yargıç Sue L. Robinson’ın Deshaun Watson için altı maçlık uzaklaştırma kararı, tam bir yıl uzaklaştırma talep eden NFL tarafından temyiz edilmesi gereken korkunç bir karar. Robinson, Watson’ın “önceden düşünülmüş” “korkunç davranışı” hakkında yazdı ve vicdan azabı göstermediğini söyledi. Yine de cinsel saldırı ve taciz iddialarını “şiddet içermeyen cinsel davranış” olarak nitelendirdi. Katılmıyorum ve kadınların büyük çoğunluğunun bu ifadeye katılmadığına eminim.

Michael Vick, it dalaşına karışması nedeniyle hak ettiği süresiz uzaklaştırma aldı (ve hapiste yattı). Calvin Ridley kumar nedeniyle bir sezon, Mychal Kendricks ise içeriden öğrenenlerin ticareti nedeniyle sekiz maç ceza aldı. Bana göre Watson’ın -kendisine hukuk davası açan 24 masaj terapistinden 23’üyle anlaşmayı içeren- davranışı tam bir sezon uzaklaştırma gerektiriyor. Umarım lig, NFL ve NFLPA tarafından ortaklaşa getirilen eski yargıcın bu tür davaları ele almak için verdiği kararı baltalasa bile tam sezonu arar.

Robinson’ın, Watson’ın temel maaşı 1 milyon doların biraz üzerinde olduğu için altı hafta boyunca ödemeden kaybedeceği 345.000 dolarlık maaştan daha fazla para cezasına çarptırılması gerektiğine hükmetmemesi de gülünç. Ancak Browns’tan yıllık 46 milyon dolarlık sözleşmesinin bir parçası olarak 45 milyon dolarlık bir imza bonusu aldı. Bence ona yıllık 46 milyon dolarlık ortalama maaşının 6/17’sini cezalandırmalıydı, bu da 16.2 milyon dolar olacaktı. Ya da daha iyisi, onu bir yıllığına uzaklaştırın ve 46 milyon dolara mal olmasını sağlayın. Bu bileğe tokat atmak yerine bir mesaj gönderirdi.

2. Geçen yıllara kıyasla kamplardaki yastıklı uygulamaların azalmasına rağmen, büyük yaralanmalar ortaya çıkıyor. Tom Brady, Pro Bowl pivotu Ryan Jensen’i dizinden sakatlanarak en az birkaç aydır kaybetti. Broncos’un önde gelen alıcılarından biri olan Tim Patrick, Salı günkü antrenmanda yırtık bir ACL yaşadı.

Anlaşılır bir şekilde, O’Connell tam destekli uygulamaları yalnızca 11 ile sınırlamak istiyor (16’ya izin veriliyor). Bir koç büyük resme bakmalıdır ve bu, sezon açılışı için başlangıç ​​oyuncuları ve önemli yedeklere sahip olmak ve aynı zamanda takımı hazırlarken sayılan 17 maç (artı umarım playofflar) olur. Dengelemek zor bir şey ve antrenman kamplarında ve sezon öncesi maçlarında her zaman nefesimi tuttum, takımlarımızın olabildiğince yaralanmadan kalmasını umdum.


Jeff Diamond eski bir Vikings GM, eski Tennessee Titans Başkanı ve Vikings’in 1998’deki 15-1 sezonundan sonra NFL Yılın Yöneticisi seçildi. Şimdi Minneapolis merkezli NFL ajan grubu IFA için çalışıyor ve diğer spor danışmanlığı ve medya işlerini yürütüyor. kolej / kurumsal konuşma ile birlikte çalışın. Onu takip edin ve ona Twitter’da doğrudan mesaj gönderin– @jeffdiamondnfl

Vikingler Eğitim Kampında Mini Dramanın İlk Parçasıyla Karşılaştı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/vikings-insider/the-gms-view/from-the-former-gm-irv-smiths-thumb-camp-battles-heating-up-deshaun-watson

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir