En iyi QB, Oregon’un büyük OT’si Ohio State’i ziyaret etti, daha fazlası


USA TODAY Lise SporlarıCuma Gecesi Notları, 2023 Sınıfından ’24’e ve ötesine kadar ülkenin dört bir yanından gelen en son haberlere bakan haftalık bir lise işe alım özetidir.

Belleville (Mich.) beş yıldızlı oyun kurucu Bryce Underwood, 1 numaralı QB beklentisi 2025 sınıfında ve ülke çapında üçüncü sırada.

Görünüşe göre Underwood’un işe alımı, kolej futbolunun en sert iki rakibi arasında bir savaşa dönüşebilir: Ohio eyaleti Ve Michigan. Doğal olarak, bu rekabet, Wolverines ve Buckeyes’in 2024 döngüsünde sırasıyla birinci ve ikinci olduğu işe alma yarışına da sıçradı. Açıkçası, Underwood gibi ender bir yeteneği oyunun en önemli konumuna getirmek, bir Big Ten gücü için diğeri üzerinde büyük bir kazanç olacaktır.

Geçen hafta sonu, Underwood, Ohio State kampüsünü ziyaret etti katıldıktan sonra Under Armour All-American Camp Serisi Columbus’ta. Underwood, Buckeyes teçhizatı ve WWE şampiyonluk kemeri ile süslenmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Underwood söyledi 247Sports’ta Steve Wiltfong kendisinin ve ailesinin ziyaretlerinden memnun kaldıklarını söyledi.

Ancak memleketi, genel olarak en iyi oyuncu olduğu ve Underwood’un taahhüdünü almak için Wolverines’in favori olduğu Michigan’dır. Son birkaç ayda kampüslerini üç kez ziyaret ettiği bildirildi. On3’ün tahmin modeli, şanslarını %35,5’e sabitliyor. Sırada Michigan Eyaleti (%22,3), ardından Ohio Eyaleti (%11,6) var.

Elbette bunlar, ilgilenen tek programlardan uzaktır. 247 Sports’a göre Underwood 35 okuldan teklif aldı.

Buckeyes Wire’da daha fazlasını okuyun.

Oregon, devasa ilk 3 uzatması için favori

JacQawn McRoy

Andrew Ivins, 247 Spor

Hücum hattında kazanmak söz konusu olduğunda büyüklük her şey değildir. Ama yine de, New England Patriots’un Trent Brown boyundaki (1,8 metre, 359 pound) bir atletin etrafında manevra yapmaya çalışan herkese bunu anlatmaya çalışın. Şimdi Brown’ın lisede çocukları engellediğini hayal edin.

Clay-Chalkville (Ala.) Dört yıldızlı hücum mücadelesi JacQawn McRoy’un rakiplerinin hayal etmesine gerek yok – onun 1,8 metrelik, 365 pound’luk çerçevesini yakından gördüler.

247Sports’a göre, McRoy hücum mücadeleleri arasında 3. sırada yer alıyor 2024 sınıfında, Alabama eyaletinde 6 numara ve ulusal olarak 62 numara.

Muhtemelen, rakipleri de bir sonraki seviyede McRoy’a karşı daha iyi olmayacak. Konusu açılmışken, şu anda Oregon’un işe alımlarında lider bir lider olduğu görülüyor.T. On3’ün modeli, %92,7 ile ezici favori olarak Ördeklere sahip. Ancak, McRoy’un 16 başka okuldan teklifleri var. kumral ve Kentucky.

Ducks Wire’da daha fazlasını okuyun.

5 yıldızlı WR Cam Coleman, LSU, Clemson’ı ziyaret etti

Cameron Coleman

Brandon Huffman, 247 Spor

2024 sınıfındaki en iyi oyun kuruculardan biri, Central (Ala.) beş yıldızlı geniş alıcı Cameron Coleman’dır. Maxpreps’e göre, Coleman 542 yard gönderildi ve Junior olarak altı gol atarak takımının 10-3’lük bir rekora ve eyalette genel sıralamada 5. sıraya yükselmesine yardımcı oldu.

Bundan sonra nereye gideceği hala tartışmaya açık, ancak Coleman (1.80 boyunda, 180 pound) kısa süre önce ilk iki resmi ziyaretine kilitlendi. Biri için ayarlanmış Clemson 2-4 Haziran tarihlerinde ve ardından başka bir saatte LSU 23-25 ​​Haziran tarihleri ​​arasında, On3’te Chad Simmons başına.

Coleman’da da var 24 diğer okuldan teklifler, Alabama, Auburn ve Florida Eyaletindeki diğer en iyi yarışmacılar dahil. Şu anda, On3’ün sahip olduğu kumral taahhüdü için favori (% 82.3) olarak.

LSU Tigers Wire’da daha fazlasını okuyun.

ABD’nin dört bir yanından daha fazla işe alma haberi BUGÜN Spor kolej telleri
Kaynak : https://usatodayhss.com/lists/friday-night-notes-top-25-qb-visits-ohio-state-oregons-big-ot-prospect-and-more

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir