En İyi Önizleme, XI Oynayan Fantastik Tahminler, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.


Hindistan – Yeni Zelanda maçı bugün Hindistan Standart Saati ile 12:00’de başlıyor. İlk oyun tamamen yıkandı. Bu oyunun Hint kriket takımını yeni bir çağa taşıması bekleniyor. Bölünmüş bir kaptanlık dönemi olacak. Hardik Pandya’nın Hindistan T20I takımının kaptanlığını tam zamanlı kaptan olarak alabileceğine dair söylentiler var. Bununla birlikte, Hindistan oyuna nasıl yaklaşacak? Yeni Zelanda, Trent Boult’un yokluğuyla nasıl başa çıkacak? İşte derinlemesine bir bakış:

Hindistan VS Yeni Zelanda 2 Öncesi Hint Kriket Takımı Önizlemesind T20I:

Hindistan Kriket Takımı, Yarı finalde İngiltere’nin elinde aldığı yenilgiyi unutmak isteyecek. Bhuvneshwar Kumar bowling atağını yönetecek. Etrafında büyük potansiyele sahip iyi bir oyuncu grubuna sahip. Mohammed Siraj ve Arshdeep Singh gibilerinin harika yetenekleri var. Vuruşta derinlik muazzamdır. Rishabh Pant’in vuruşu açabileceğine dair söylentiler var. Bunu yaparsa, bu, Hindistan VS Yeni Zelanda 2. T20I’de Sanju Samson için bir yer açar.

Hindistan VS Yeni Zelanda
Shubman’ın T20I’lerde şans bulması bekleniyor. IMG SRC: Indian Express

Hint Kadrosu:

Hardik Pandya (ş), Rishabh Pant (VC), Ishan Kishan, Shubman Gill, Deepak Hooda, Suryakumar Yadav, Shreyas Iyer, Sanju Samson, Washington Sundar, Yuzvendra Chahal, Kuldeep Yadav, Harshal Patel, Mohammed Siraj, Bhuvneshwar Kumar, Arshdeep Singh Ümran Malik

Beklenen 11’ler:

Shubman Gill, Ishan Kishan, Shreyas Iyer, Suryakumar Yadav, Rishabh Pant, Hardik Pandya, Washington Sundar, Bhuvneshwar Kumar, Umran Malik / Harshal Patel, Yuzvendra Chahal, Arshdeep Singh.

Hindistan VS Yeni Zelanda 2 Öncesi Yeni Zelanda Kriket Takımı Önizlemesind T20I:

Yeni Zelanda takımı, daha önce de belirtildiği gibi, ICC T20 Dünya Kupası 2022’de yeni bir grup kahraman buldu. Glenn Phillips, Daryl Mitchell ve Trent Boult, en önemli olduğu anda imdada yetişen oyuncular. Yarı finalde kontrollü ve hesaplı bir oyun oynamanın sancısını da hissettiler. Ayrıca, bu kaybı olabildiğince erken atlatmaya istekli olacaklar. Hindistan VS Yeni Zelanda 2. T20I, bunu yapmak için iyi bir şans.

Yeni Zelanda Kadrosu:

Finn Allen, Devon Conway, Kane Williamson, Glenn Phillips, Daryl Mitchell, James Neesham, Mitchell Santner, Tim Southee, Adam Milne, Lockie Ferguson, Blair Tickner, Michael Bracewell ve Ish Sodhi.

Beklenen 11’ler:

Finn Allen, Devon Conway, Kane Williamson, Glenn Phillips, Daryl Mitchell, James Neesham, Mitchell Santner, Tim Southee, Adam Milne, Lockie Ferguson, Blair Tickner

Hindistan VS Yeni Zelanda 2 için tahminlernd T20I:

En İyi Önizleme, XI Oynayan Fantastik Tahminler, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.
Arshdeep’in de iyi bir maç çıkarması bekleniyor. IMG SRC: Indian Express

Hintli kaptan Hardik Pandya, top ve sopayla iyi bir oyun sergileyecek. Muhteşem bir 2022 sezonu geçirdi ve bunu yüksek bir notla bitirmek istiyor. 5 numarada vuruş yapacak ve ayrıca en az 2 over atacak. Kiviler için en iyi performans gösterenleri Finn Allen olabilir. Hindistan – Yeni Zelanda 2. T20I karşılaşmasını yağmur kesintiye uğratmazsa oyunu Hindistan kazanacak.

Yer ve Zamanlamalar:

Hindistan VS Yeni Zelanda 2. T20I, Hindistan Standart Saati ile 12:00’den itibaren başlayacak. Maç DD Sports ve DD National’da yayınlanacak. Ancak resmi yayın hakları Amazon Prime Video’ya verildi. Bu video akış hizmetinin NZ Cricket Association ile bir bağlantısı var. Yani oyun Amazon Prime üzerinden izlenebilir.

Daha fazlasını öğrenmek için Hindistan VS NZ’ye gidin: 1. T20I, En İyi Önizleme, Tahminler, Oynayan 11, Kadrolar, Mekanlar, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

BCCI Sacks’te bu tür makalelerin devamını okuyun Chetan Sharma liderliğindeki ICC T20 Dünya Kupası 2022’de Başka Bir Kaybın Ardından Seçim Komitesi.

Daha fazlasını öğrenmek için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/india-vs-new-zealand-2nd-t20i-best-preview-fantasy-predictions-playing-xi-timings-all-you-need-to-know/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir