Eden Prairie Vikingler ile Yerli GeriEden Prairie Vikingler ile Yerli Geri
Wisconsin defans oyuncusu Ryan Connelly (43) New Mexico oyun kurucu Sheriron Jones’u düşürdü. © Mark Hoffman, Milwaukee Journal Sentinel.

Minnesota Vikings bu hafta bir dizi kadro işlemleri gerçekleştirdi ve bir tanesi ekiple birlikte bir Eden Prairie yerlisi indi.

o defans oyuncusu Ryan Connellyve aslında en azından dışarıdan ilginç bir haftayla karşılaştı.

Her şeyden önce, Connelly, yaz aylarında başlayan yaralanma atamasından harekete geçti. Ondan sonra Çarşamba günü Vikingler tarafından feragat edildi.

Anlaşma bitti, değil mi? Sayonara – başka bir takımla anlaşmak mı? Çok hızlı değil. Vikingler, Perşembe günü Connelly’yi yeniden imzaladı ve onu NFL’nin bu sezon dışında genişlettiği bir birim olan uygulama kadrosuna attı.

Yani, sahte dramayı sona erdirmek için Connelly, Vikinglerin bir üyesi olmaya devam ediyor ve Eric Kendricks, Jordan Hicks veya çaylak Brian Asamoah’a bir şey olursa aktif kadroya çağrılabilir. New York Giants, Connelly’yi tek bir sezon geçirdiği Wisconsin’den 2019 NFL Draft’ının 5. Turunda draft etti.

Ryan Connelly
12 Nisan 2021; AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ; Minnesota Vikings defans oyuncusu Ryan Connelly. Zorunlu Kredi: USA TODAY Sports aracılığıyla NFL fotoğrafları.

Ama sonra Vikingler, Giants Connelly’yi serbest bıraktıktan sonra Eylül 2020’de memleketliyi yakaladı ve o zamandan beri Minnesota’nın linebacking plağının bir parçası oldu. Connelly, Vikings ile 26 maç oynadı ve hiç başlamadı, ancak 9 top oynadı. Aslında, Minnesota’da kariyerinde sadece 1 defans maçı oynadı, ancak özel takımlarının parmak izi dikkat çekici. 2020 ve 2021’de Connelly, mor renkte 414 özel takım görüntüsü oynadı.

Connelly, 2015’ten 2018’e kadar Wisconsin’de 44 maç oynadı, toplam 251 top, 29 mağlubiyet, 6 çuval, 5 defans pas, 2 müdahale, 2 fumble kurtarma ve bir gol kaydetti. Ayrıca 2018’de 3. Takım All-Big Ten seçildi.

Eden Prairie Vikingler ile Yerli Geri
11 Ekim 2020; Seattle, Washington, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Mike Zimmer, iç savunma oyuncusu Ryan Connelly ile el sıkışıyor. Zorunlu Kredi: Joe Nicholson-USA TODAY Sports.

Eden Praire’de Connelly, oyun kurucu oynadı, 14 touchdown yaptı ve kıdemli olarak hiçbir müdahalede bulunmadı. Eagles, kadroda Connelly ile üç Minnesota Sınıf 6A futbol eyalet şampiyonluğu kazandı.

Vikingler antrenman kadrosunda defans oyuncuları Chris Garrett ve William Kwenkeu’ya katılıyor.


Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/eden-prairie-native-back-with-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir