Ed Ingram, Wyatt Davis’in Olmasını Umduğumuz KişiEd Ingram

18 Ağu 2020; Baton Rouge, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri; LSU Tigers, Futbol Operasyon Merkezi’ndeki antrenman sırasında Ed Ingram’ın (70) bloklarını koruyor. Zorunlu Kredi: USA TODAY Network aracılığıyla LSU Atletizm/Havuz Fotoğrafı

Minnesota Vikings, 2021 ilk tur seçimini Christian Darrisaw’a geçirip üçüncü turda Wyatt Davis’i seçtiğinde, birçoğu hücum hattındaki sıkıntılarının çözüldüğünü varsaymıştı. Açıkçası durum böyle değildi çünkü Davis geçen yıl hücumda herhangi bir enstantane için sahaya çıkamadı; NFL Taslak analistleri tarafından o taslaktan önce ne kadar yüksek övgü aldığını göz önünde bulundurarak gizemli bir sonuç.

Bununla birlikte, Oli Udoh’un şaşırtıcı bir şekilde pozisyondaki uzun vadeli cevap olmadığını kanıtladıktan sonra, Vikingler bir kez daha 2022 draftında sağ koruma aramaya geri döndüler. Bu, Kwesi Adofo-Mensah’ı ve ön ofisini ikinci turda LSU’dan Ed Ingram’ı seçin.

Kağıt üzerinde Davis ve Ingram çok benzer oyuncular. Pozisyona güzel bir boyut ve hız kombinasyonu getiriyorlar ve kolej programları oradaki görev süreleri boyunca çok önemli anlarda oynandı.

Ama işte buradayız ve Davis kadroda kalmaya çalışırken Ingram gelişiyor. Dün Jesse Davis antrenmana çıkarken Ingram, ilk başlayanlarla birlikte sağ defans yaptı.

Davis (Jesse çeşidinden) ve Ingram, görünüşe göre sağ gardla başlamak için açık favoriler olarak görülüyor ve Chris Reed üç iç o-line noktasından herhangi birini doldurabiliyorken, şu soru sorulmalı: Wyatt Davis’in bu kadrodaki rolü artık var mı?

Vikingler için bu yıl kadroda üç sağ koruma ve bir yan hakem bulundurmayı haklı çıkarmak kolay olmayacak. Tüm beceri konum noktalarında, özellikle de köşe başında şiddetli rekabetleri var. İdeal olarak, Vikingler bu noktalarda olabildiğince fazla yetenek tutmaya öncelik vermek isteyeceklerdir ve bu, başka yerlerde kesintiler anlamına gelir. Jesse Davis ve Ed Ingram’ın kendilerini koruyabileceklerini varsayarsak, o oyuncunun Wyatt Davis olmasına karşı çıkmam.

Bir Viking Hayranının CFB İzleme Kılavuzu: Penn State'in Geri Dönmesi
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/ed-ingram-is-who-we-hoped-wyatt-davis-would-be/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir