Ed Ingram için Plan Daha Net OluyorEd Ingram için Plan Daha Net Oluyor

23 Ekim 2021; Oxford, Mississippi, ABD; LSU Tigers guardı Ed Ingram (70), Vaught-Hemingway Stadyumu’ndaki ilk yarıda Mississippi Rebels’a bir touchdown yaptıktan sonra tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Justin Ford-USA BUGÜN Spor

Ed Ingram’ı seçme kararı tartışmasız değildi. Saha dışındaki endişeleri görmezden gelsek bile, birçok futbol değerlendiricisi Ingram’ın draftta daha sonra yer alabileceğini öne sürdü. Vikingler, oldukça açık bir şekilde, başkalarının ne düşündüğüyle fazla ilgilenmediler. Genel olarak Ingram 59’u seçtiler ve LSU korumasını ikinci tur bir seçim haline getirdiler. İç yan hakem olarak bu kadar yüksek seçilmek, ekibin onun bir başlangıç ​​yapabileceğine inandığını gösteriyor.

Sezona girerken, Ingram’ın takımın sol bekteki ana yedeği olacağına inancım vardı. Göre en PFF taslak profil, Ingram’ın son üç sezonda LG dışında hücum hattında herhangi bir enstantanesi olmadı. Üniversitede pek çok aday karıştırılıyor, ancak Ingram, LG dışında her OL pozisyonunda sıfır anlık görüntüye sahipti. Bu nedenle ekibin Ingram’ı Ezra Cleveland’ın arkasındaki derinlik oyuncusu olarak göreceğini varsaydım.

Ben Goessling’in Yıldız Tribünü Geçenlerde yarışma hakkında yorum yaptı: “Jesse Davis, Chris Reed ya da çaylak Ed Ingram, Vikinglerin 2016’dan bu yana nöbete başlayan 18. farklı oyuncusu olacak.” Sağ savunmada işlerin özellikle iyi gitmediğini bilsek de, geçtiğimiz yıllarda takımın bu kadar çok oyuncunun bu pozisyondan şut çektiğini görmek şaşırtıcı. Umarım, bu sezon başlangıç ​​noktasını kazanan adam bir süre daha elinde tutabilir. Goessling parçasından edinilen his, başlangıç ​​noktasını kazanan favorinin Jesse Davis olduğudur.

Hücum koordinatörü Wes Phillips, çaylağın ilerleme kaydettiğini ancak hala büyüme şansı olduğunu öne sürdü: “Ed Ingram iyi bir iş çıkarıyor. Çaylak olarak bazı şeyler var, istediğimiz teknikleri öğrenmeniz bir dakikanızı alacak.” Soldan sağa çevirmek, özellikle NFL kariyerine başlarken zor bir ayarlama olabilir. Ingram’ın koçların ona ne öğrettiğini öğrenmesi için kesinlikle biraz zamana ihtiyacı olacak.

Dikkat çeken bir diğer detay ise Wyatt Davis’in adının fazla geçmemesi. Belki 2021 üçüncü tur oyuncusu hala takımı yapabilir, ancak derinlik tablosunun çok altında görünüyor. Hala son kadroya girip giremeyeceğini göreceğiz.

RG işini kim kaparsa, oyunun en iyi sağ takımlarından biri olan Brian O’Neill ile ortak olmanın avantajını elde edecek. Teoride bu, yarışmayı kazanan oyuncu için hayatı kolaylaştırmalı. Ed Ingram favori değil, ancak Packers 1. Haftada şehre geldiğinde kendini sahada bulmak için meşru bir şansı var.

Ed Ingram için Plan Daha Net Oluyor
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/the-plan-for-ed-ingram-is-becoming-clearer/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir