Ebron’un Federasyon Duyurusu, Reed, Bradbury Üzerinden, Suh Görüşmeleri DurduEbron'un Federasyon Duyurusu, Reed, Bradbury Üzerinden, Suh Görüşmeleri Durdu

Indianapolis Colts sıkı son Eric Ebron. © Matt Kryger/IndyStar.

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 4 Ağustos sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Eric Ebron, hala çok müsait olduğunu tweetledi. Vikingler onu imzalamalı mı?

Ebron'un Federasyon Duyurusu, Reed, Bradbury Üzerinden, Suh Görüşmeleri Durdu
8 Kasım 2020; Arlington, Teksas, ABD; Pittsburgh Steelers, Eric Ebron’u sıkı bitirdi. Zorunlu Kredi: Tim Heitman-USA TODAY Sports.

A: Şimdilik Vikingler, Johnny Mundt veya Zach Davison’ın 2021’de Tyler Conklin gibi çiçek açacağından emin görünüyor.

Ancak TE2’nin ihmal edilmediğinden emin olmak istiyorlarsa, akıllı çözüm Ebron’u imzalamak.. Ebron, 1. Tur draft faturasını hiçbir zaman tam olarak karşılayamadı, ancak özellikle kırmızı bölgede güvenilir.

Irv Smith’in başına daha vahim bir şey gelirse, Ebron’a güvenmek Mundt ve Davidson’la zar atmaktan daha akıllıca olur.

S: Chris Reed’in nihayetinde Garrett Bradbury yerine merkezde başladığına inanıyor musunuz?

Ebron'un Federasyon Duyurusu, Reed, Bradbury Üzerinden, Suh Görüşmeleri Durdu
Indianapolis Colts, Chris Reed’i koruyor. © Jenna Watson/IndyStar / ABD BUGÜN AĞI.

C: Sezona başlamak için, muhtemelen daha çok Bradbury, çünkü koçluk ekibi onun tamir edilebilir olduğuna inanıyor. Kesinlikle şu ana kadar eğitim kampında rol oynamadı, ancak Bradbury her zaman cebinde 1. Tur draft seçim kartına sahip – iyi ya da kötü.

Reed’in merkezde tecrübesi var ve Bradbury zorlanırsa gidilecek adam olacak. Ve Reed başından beri Bradbury için acil durum planı olabilirdi.

Aksi takdirde, Kwesi Adofo-Mensah çaylak bir pivot seçer veya JC Tretter ile anlaşırdı.

S: Ndamukong Suh’un Vikinglerle görüşmeleri neden durdu?

Ebron'un Federasyon Duyurusu, Reed, Bradbury Üzerinden, Suh Görüşmeleri Durdu
23 Ocak 2022; Tampa, Florida, ABD; Tampa Bay Buccaneers savunması Ndamukong Suh’u bitirdi. Zorunlu Kredi: Matt Pendleton-USA TODAY Sports

A: Para.

Yazın geç olması nedeniyle, ücretsiz acenteler genellikle indirim için satın alınabilir. Suh indirimlerle ilgilenen bir adam değil.

Vikingler mutlaka ihtiyaç Suh olarak Armon Watts olumlu bir kariyer dalga boyunda. Yine de, Suh’un “büyük adı” var ve kanıtlanmış bir emektar. Minnesota’da imzalarsa – harika. Eğer yapmazsa, panik yapmayın. Watts, Ed Donatell’in savunmasında başlangıç ​​olarak iyi olacak.


Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).


Ebron'un Federasyon Duyurusu, Reed, Bradbury Üzerinden, Suh Görüşmeleri Durdu
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/questions-answered-ebrons-fa-announcement-reed-over-bradbury-suh-talks-stalled/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir