Dünya Vikinglerin Olası En İyi Taslak Stratejisini Gerçekleştirmeye Başlıyor
2023 NFL Draftı tam olarak dokuz hafta sonra başlıyor ve Minnesota Vikings’in etkinlikte 23. sırayı seçmesi planlanıyor. Gelen çaylak sınıfı, Vikings kadrosunun ihtiyaçları için tesadüfen derin – korner, geniş alıcı, EDGE aceleci – ve bu, 2022’de öngörülemeyen bir 13-4 sezonundan önemli bir gerilemeden kaçınmak isteyen bir kulüp için iyiye işaret.

Yaklaşık bir ay önce, Minnesota’nın ilk seçimiyle bir korner draftı yapmak moda olan bir fikirdi.

Ve bir köşe seçmek aptallık olmaz veya kaçınılmazken, Vikingler “oradaydı, bunu yaptı”. Son 15 yıldaki seçmelerin ilk iki turunda, bunlar Minnesota’nın pozisyona göre ganimetleri:

🏈 10 DB
🏈 7 OL
🏈 4 WR
🏈 2 RB
🏈 2 QB
🏈 2 LB
🏈 2 TE
🏈 1 iDL
🏈 0 KENAR

Dünya Başlıyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Minnesota Vikings ile New York Giants arasında US Bank Stadyumu’nda oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bu nedenle, savunma desteklerini hazırlamak, bu neslin Vikingler erken tur taslak anlaşmaları hakkında bildiği şeydir. Ankette bunu bir kez daha istemek ikinci doğa gibi hissettirmeli.

Bununla birlikte, dünyanın geri kalanı Minnesota için alternatif bir stratejinin farkına varmaya – hatta desteklemeye – başlıyor: takımın ilk seçimiyle geniş bir alıcı hazırlamak. Henüz evrensel olarak benimsenmedi, ancak bebek adımları orada.

Dünya Vikinglerin Mümkün Olan En İyi Taslak Stratejisini Gerçekleştirmeye Başlıyor

NFL.com’lar Kevin Patra analiz edildi Çarşamba günü her takımın WR’si ayakta ve Vikingler için bir tavsiyede bulundu, “Üst sınır sorunları (Minnesota’nın sınırın 24,4 milyon dolar üzerinde olacağı tahmin ediliyor) ve savunmayla ilgili daha büyük endişeler nedeniyle, Vikingler bir silah eklemek için taslağa bakmalı. rakiplerin Jefferson’a gösterdiği ilginin kolaylaştırdığı bire bir karşılaşmalardan yararlanabilen Kevin O’Connell’in hücumu için.”

Bir Vikingler Devleri Yener
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda Detroit Lions’a karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Patra ile evlenmeden önce, ESPN Todd McShay, Minnesota için WR’ye sahipti. onun son sahte taslağı, USC’den Jordan Addison’un seçimini teorize ediyor. McShay, “Adam Thielen 33 yaş sezonuna giriyor, böylece Minnesota buradaki mevcut en iyi oyuncuyu alabilir ve hızlı, içgüdüsel bir koşu arkadaşı alabilir. Justin Jefferson. Addison, USC’ye transfer olmadan ve 875 yarda ve sekiz sayı daha toplamadan önce, 2021’de Pitt’te 1.600 karşılama yardası yapmaktan çekiniyordu. Dışarıda veya yuvada sıraya girme çok yönlülüğü var.

“Vikinglerin savunma ihtiyaçlarından neden kaçındığını merak edenler için – 2022’de oyun başına 5,9 yarda izin verdiler, NFL’de üçüncü en yüksek – bu gerçekten tahtaya geliyor. Teksas A&M güvenliği antonio johnson veya Arkansas defans oyuncusu Drew Sanders uygun olabilir, ancak bu her ikisi için de hala erken. Unutmayın, serbest oyuncu hala ileride, ”diye yanıtladı neden Addison’u bir savunma oyuncusu yerine seçti.

Dünya Vikinglerin Olası En İyi Taslak Stratejisini Gerçekleştirmeye Başlıyor
1 Ekim 2022; Los Angeles, Kaliforniya, ABD; USC Trojans geniş alıcısı Jordan Addison (3), Los Angeles Memorial Coliseum’daki United Airlines Field’da ilk yarıda bir ilk düşüş için Arizona State Sun Devils defans DJ Taylor’dan (3) kaçıyor. Zorunlu Kredi: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports.

CBS Sporları Chris Trapasso sever Ohio Eyaletinden Vikingler için Jaxon Smith-Njigba, “Vikingler, Justin Jefferson’ı tamamlamak için alıcıya iyi daldı. Smith-Njigba’nın 2022’deki sakatlığının onu tahtadan aşağıya ittiği göz önüne alındığında, burada Vikingler için harika bir değer.

Fikrin popülaritesi gerçekten artıyor, ancak şüpheciler var. Eski Vikingler defans oyuncusu Ben Leber geçen hafta tweet attı“Lig uzmanlarının 23 yaşında Vikinglere bir WR ile dalga geçmesini anlamıyorum… geçen yıl savunmamızı izlemediler mi?”

Vikings ön ofisi Leber ile aynı safta yer alır ve Patra, McShay ve Trapasso’yu görmezden gelirse, serbest oyuncu olarak bir WR2 imzalamalı, Adam Thielen ile geri koşmalı veya KJ Osborn ve Jalen Nailor ile yuvarlanmalı ve en iyisini ummalıdır.

Ancak Nisan taslağının başlarında Justin Jefferson’ın bir sonraki yardımcı pilotunu seçme heyecanı ivme kazanıyor.


Patrick Peterson'ın Sonraki Takımı için PFF Önerisi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/the-world-is-starting

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir