Dünya Kupası Grup Aşamalarında Etkileyen En İyi 3 Genç Oyuncu.


IMG TELİF HAKKI TABİDİR.

Futbol gençlik sporudur. Gençliği kutlamak için oynanan bir spordur. Bu genç oyuncuların çoğu 2022 FIFA Dünya Kupası’nda mücadele edecek. 2018’de Kylian Mbappe; 2014’te Paul Pogba’ydı ve 2010’da Thomas Müller’di. Yıllar geçtikçe, turnuva bize gerçek cevherler verdi. Bu sefer de böyle birçok yetenek var. En iyi üç oyuncu üç farklı ülkeden ve hepsi saldırgan. İşte hepsine bir bakış:

Jamal Musiala, 2022 FIFA Dünya Kupası’nda Almanya için oynuyor:

Jamal Musiala orta saha oyuncuları için hayatı cehenneme çeviriyor. Dripling üstüne dripling yapıyor. Almanya eleme turlarına katılmayı başaramasa da, güçlü bir izlenim bırakan Jamal oldu. Bir maçta 19’dan fazla dripling yaptı. Bu, bir FIFA Dünya Kupası rekoruna çok yakın. Musiala harika bir görüş sergiledi ve topları çok hassas bir şekilde pas verdi. Doğruluğu onun en büyük gücüdür. Bayern Münihli oyuncu, 2024 Euro’ya büyük katkı sağlamaya istekli olacak.

Bukayo Saka, 2022 FIFA Dünya Kupası’nda İngiltere için oynuyor:

FIFA Dünya Kupası 2022
IMG SRC: Arsenal FC

Arsenal’den Bukayo Saka da harikaydı. Harry Kane ile birlikte İngiltere’nin vurucu gücü olmuştur. Analistler tarafından 7.74 olarak derecelendirildi. Onun hızı gerçek bir varlıktır. İngiltere her sezon birçok genç yetenek yetiştiriyor ve Bukayo da o fabrikadan bir başka yetenek. Harika bir ilk dokunuşu var. Topu çok iyi hapsediyor ve tam olarak ne zaman atacağını biliyor. Onun adına 3 golü var.

Jude Bellingham İngiltere için oynuyor:

FIFA Dünya Kupası 2022
IMG SRC: BVB

Jude Bellingham, turnuvanın en iyi orta saha oyuncusu. BVB Dortmund’lu oyuncu, tahmin ettiği gibi oynuyor. FIFA Dünya Kupası’nda İngiltere’nin en genç golcülerinden biri olarak rekor kitaplarına girdi. 2003 doğumlu Jude güçlü bir etki yarattı. Onun varlığı, fiziği ve çevikliğidir. Bu fiziğe sahip oyuncular genellikle dönüşlerde yavaş olma eğilimindedir, ancak Jude bir roket gibidir. 2022 Dünya Kupası’nda İngiltere adına gol asist yapan en genç oyuncu oldu.

Daha fazla bilgi için FIFA Dünya Kupası 2022: Dikkat Edilmesi Gereken En İyi 3 Genç Oyuncu başlıklı makaleye gidin.

FIFA Dünya Kupası 2022: Suudi Arabistan Arjantin’i Sersemletiyor’da buna benzer daha fazla makale okuyun. Onları 2-1 yenin.

Daha fazlasını öğrenmek için 2022 FIFA Dünya Kupası’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/featured/fifa-world-cup-2022-top-3-young-players-who-have-been-impressive-at-the-world-cup-group-stages/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir