DL/LB Grubu, NFL Kombinesini Bir Patlamayla Başlattı
NFL biçerdöverindeki saha içi antrenmanlar Perşembe günü resmen başladı ve Indianapolis’te sahaya çıkan ilk pozisyon grupları, savunma görevlileri ve defans oyuncularıydı. Bunlar, Minnesota Vikings’in Nisan seçmelerinde hedefleyebileceği iki konum, bu nedenle Vikings hayranlarının bu sonbaharda mor giyebilecek bazı oyuncuları fark etmesi için bu gün özellikle önemliydi. İşte DL/LB gruplarından en büyük dört kazanan.

Auburn EDGE Derick Salonu

DL/LB Grubu, NFL Kombinesini Bir Patlamayla Başlattı
2 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Auburn defans oyuncusu Derick Hall (LB09), Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine sırasında tatbikatlara katılıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Derick Hall Perşembe günü tam olarak ihtiyaç duyduğu şeyi kanıtladı ve bu, atletik becerileriyle bu sınıftaki herkesle takılabileceğiydi. 1.59 10 yarda bölme dahil 40’ta 4.55’lik bir saat yaptı ve hem dikey (33.5 ″) hem de geniş atlamada (10’7 ″) sağlam işaretler koydu.

Hall, bu sürecin çoğu için sınırda bir ilk tur adayı oldu ve bu gösteri, takımların potansiyel olarak ona karşı üst düzey bir seçim yapma konusunda çok daha iyi hissetmelerini sağlamalı.

Louisville DL YaYa Diaby

DL/LB Grubu, NFL Kombinesini Bir Patlamayla Başlattı
2 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Louisville defans oyuncusu Yaya Diaby (DL26), Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL biçerdöverinde tatbikatlara katılıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

YaYa Diaby, haftaya gelen defans oyuncularının “kara atlarından” biriydi, ancak Indianapolis’ten günün en büyük başarı öykülerinden biri olarak ayrılıyor. Diaby, 263 pound ağırlığındaki bir oyuncu için elit patlama sergiledi.

Louisville defans yan hakemi 40’ta 4.51 koştu, ancak bu koşunun en etkileyici kısmı, 1.56 saniye ile hızlanan 10 yarda dağılımı olabilir. Bu, biraz sonra hakkında konuşacağımız Georgia’dan Nolan Smith’ten bile daha hızlı. Ayrıca 37 ″ ile günün yedinci en yüksek dikeyine sahipti.

Pittsburgh IDL Calijah Kancey

DL/LB Grubu, NFL Kombinesini Bir Patlamayla Başlattı
2 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Pittsburgh defans oyuncusu Calijah Kancey (DL09), Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’a katılıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Calijah Kancey, Perşembe günü geleceğini bilmiyorsanız, şimdi kesinlikle bildiğiniz bir isimdi. 281 pound’da Kancey, 4.67’lik bir 40’ı bir araya getirerek Aaron Donald’ın 2014’teki 4.68’lik süresini 2003’ten bu yana en hızlı defansif mücadele için geride bıraktı.

Vikings hayranları atletik, cılız Pittsburgh savunma mücadelelerine fazlasıyla aşinadır (Jaylen Tywman), ancak bu aynı zamanda Donald olan canavarı yaratan kalıptır. Vikingler, Kancey’i seçerek bu tür bir oyuncuya bir bıçak daha vurabilir mi?

Georgia EDGE Nolan Smith

DL/LB Grubu, NFL Kombinesini Bir Patlamayla Başlattı
2 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Georgia defans yan hakemi Nolan Smith (DL45), Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL biçerdöverinde tatbikatlara katılıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Nolan Smith’in Perşembe günkü testine bakıldığında, onu uçtan uca koşan biri yerine geniş bir alıcı sanmak kolay olacaktır. Georgia ürünü 40’ta 4,39 kaydetti, tüm LB’ler ve DL’ler arasında en hızlı olan Auburn LB Owen Pappoe ile berabere kaldı ve grubun en yükseği olan 41,5 ″ dikey sıçramayı da ekledi.

Bu tür bir gösteri ve biraz patlayıcı bant, Nisan ayına giden taslak stokunu desteklemek için tam da ihtiyaç duyduğu şeydi. Bu EDGE sınıfı çok derindir, ancak Smith, atletik yetenek açısından mahsulün kremasıdır.

VDT: Houston QB Clayton Tune, Orta Turlarda Bir Çalma Olabilir

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/nfl/nfl_draft/2023/dl-lb-nfl-combine/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir