Diğer Adam Green Bay’de ‘Kesinlikle Hazır’
Green Bay Packers’ın QB1’de “çözümlemek” için yaklaşık iki haftası var ve serbest oyuncu 13 Mart haftasında resmen başlıyor.

Ve Green Bay’in sezon dışı yol haritası için büyük bir domino taşı, Wisconsin’deki görev süresi bugüne kadar 18 sezon süren görevdeki başlangıç ​​oyuncusu Aaron Rodgers’ın durumu. Rodgers, bu sezon dışında – tıpkı son iki sezonda olduğu gibi – 19. Yıl için geri dönüp dönmeyeceğine, emekli olup olmayacağına veya bir takas talebinde bulunup bulunmayacağına karar vermeye çalışırken geleceği hakkında dalga geçti.

Diğer Adam Green Bay’de ‘Kesinlikle Hazır’

Rodgers emekliliği ya da ticaret yolunu seçerse, Packers yönetimi QB2 Jordan Love’ın başlamaya hazır olduğuna fazlasıyla güveniyor.

diğer adam
Green Bay Packers oyun kurucusu Jordan Love (10), Green Bay’deki 28 Temmuz 2021 Çarşamba antrenman kampının ilk gününde oyun kurucu Aaron Rodgers (12) ve oyun kurucu Kurt Benkert (7) ile bir kahkaha paylaşıyor. © Mark Hoffman / Milwaukee Journal Sentinel, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla.

ESPN’ler Rob Demovsky tweet attı Salı sabahı, “Gutekunst (Packers GM), Jordan Love’ın bir başlangıç ​​olmaya ‘kesinlikle’ hazır olduğunu ve neler olduğu konusunda kendisi ve menajeri ile düzenli iletişim halinde olduklarını söyledi.”

“GM Brian Gutekunst, biçerdöverde Packers muhabirleriyle yaptığı bir oturumda, sezon sonu toplantılarından bu yana Aaron Rodgers ile pek konuşmadığını, ancak yine de serbest oyuncu döneminden önce (15 Mart) bir karar vermeyi umduğunu söyledi.” Demoovsky eklendi.

Diğer Adam Green Bay'de 'Kesinlikle Hazır'
Green Bay Packers oyun kurucusu Jordan Love (10) ve oyun kurucu Aaron Rodgers (12), 8 Ağustos 2022 Pazartesi günü Ashwaubenon, Wis.Wm’deki Ray Nitschke Field’da düzenlenen eğitim kampına katıldı. Glasheen USA BUGÜN AĞI-Wisconsin.

Rodgers, Packers 2022’de sezon sonrasına katılamadığından beri geleceği konusunda sessiz kaldı. Green Bay’in playoff özlemlerini iptal eden Detroit Lions’a 18. Hafta evinde kaybettiği sırada “her şeyi emmiş” görünüyordu. Bir adam 2005’ten beri işverenine veda edecekse, Rodgers’ın oyun sonu davranışı yerinde ve duygusal bir veda gibi geliyordu.

Ancak birkaç hafta sonrasına hızlıca ilerleyin ve Rodgers’ın geleceği çok havadaydı. sık sık konuğu Pat McAfee GösterisiRodgers, hayranları ve medyayı rutin olarak günceller ve genellikle dünyaya henüz karar vermediğini söyler.

Bir hafta önce Rodgers, iddiaya göre kafasını boşaltmaya yardımcı olmak için bir “karanlık tecridi inzivası” gerçekleştirdi. Geri çekilmeden önce, o söylenmiş Pat McAfee Gösterisi etkinlikle ilgili olarak, “Hala geleceğim üzerine tefekkür sanatındayım. Tecrit inzivamdan sonra bir karar vermeye hazır olacağım.”

Diğer Adam Green Bay'de 'Kesinlikle Hazır'
Green Bay Packers oyun kurucusu Jordan Love (10), Aaron Rodgers (12) ve Danny Etling (19), 1 Ağustos 2022 Pazartesi günü Ashwaubenon, Wisconsin’deki Ray Nitschke Field’da antrenman kampı sırasında antrenman sahasına koşuyor. Samantha Madar/USA TODAY NETWORK-Wis.

Rodgers ve Packers için zaman artık çok önemli çünkü Green Bay buna göre ilerlemek için durumunu bilmeli. 2023’te geri dönerse Packers, maaş sınırı durumunu ve ince bir bütçeyle serbest oyuncu döneminde kimi hedef alabileceklerini bilecek. Ama Rodgers bir takas isterse, bu tamamen farklı bir mum yumağı olur. Ne olursa olsun, tüm bunlar, iki hafta içinde NFL’nin serbest oyuncu olacağı zorlu zamana geri sayım yapıyor.

Gutekunst, Salı günü Rodgers hakkında şunları söyledi: “O harika bir oyuncu ama biz bu konuşmaları yapana kadar bence tüm seçenekler masada. Bu konuşmaları yapmamız gerekiyor. Green Bay Packers için en iyisini istiyoruz, onun için de en iyisini istiyoruz, bu yüzden o konuya geleceğiz.”

Love, Philadelphia Eagles’a karşı bir 12. Hafta maçında aksiyon gördü ve harika görünüyordu – çöp zamanında. sıkıca belirlenmek tartışmasız QB1 işi verilirse Aşk nasıl oynayacak.

Ayrıca Packers, Love’ın 2024 için 20,2 milyon dolarlık beşinci yıl çaylak sözleşmesi seçeneğini kullanıp kullanmamaya bu baharda karar vermeli.

Rodgers’ın geçen yıl imzaladığı uzatma sözleşmesinin geri kalanı için yaklaşık 100 milyon dolar garantili borcu bulunuyor.


Za'Darius Smith, 'Dream Offseason Ticaret' Teorisinin Konusu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/the-other-guy-is

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir