Devler için Vikings’te 7 Büyük HikâyeDevler için Vikings'te 7 Büyük Hikâye
4 Aralık 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants baş antrenörü Brian Daboll, hakem Sarah Thomas’ın önünde takımına işaret veriyor. Zorunlu Kredi: Vincent Carchietta-USA TODAY Sports.

Bu 184.Bölüm VikesNow, günlük Minnesota Vikings analizine ayrılmış bir YouTube kanalı. Bu bölüm, 16. Haftada Vikings-Giants’ın hikayelerini inceliyor.

Özellikle birinci sınıftaki iki baş antrenör, Giants savunması ve potansiyel bir Vikingler akşamdan kalma durumu tartışılıyor.

Herhangi bir geri bildirimi – özellikle yapıcı eleştiriyi – [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Devler için Vikings’te 7 Büyük Hikâye

Vikingler Indianapolis Colts’u yendi 33-0’lık bir açığı sildikten sonra NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü tamamlayarak 15. Haftada 39-36. Minnesota, 1. Yarıda ve hatta 3. Çeyreğe başlamak için aptal gibi oynadı, ancak ardından tarih yazmak için kükredi.

Devler için Hikayeler
11 Aralık 2022; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu TJ Hockenson (87) ve Detroit Lions geniş oyuncu Josh Reynolds. Zorunlu Kredi: David Reginek-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson harikaydı, 12 resepsiyon, 123 karşılama sahası ve 1 gol kaydetti. Jefferson, 2.000 karşılama yarda, karşılama yarda Tyreek Tepesi’nin tepesinde ve belki bazı MVP oyları için arayışına devam ediyor. Şu anda 2022’de 1.971 karşılama yardası ve 10 gol atma hızında.

Vikingler, bu hafta sonu evinde, 16. haftada Washington Commanders’ı yenen New York Giants’a karşı dört puanlık favori. Pazar Gecesi Futbolu 15. Hafta’da. New York artık sezon sonrasına ulaşmak için sürücü koltuğunda.

Cevaplanan Sorular: Kirkvember, WAS-MIN Tahmini, Hockenson'ın Hedefleri
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Bill Streicher-USA TODAY Sports.

Aslanlar, TJ Hockenson takasından bu yana 6-1’lik bir rekorla NFC takımlarının peşinden koşuyor. Minnesota, NFC North’u perçinlemiş olsa da, Detroit aslında sezon sonrasına ulaşma konusunda çok gerçek bir şansa sahip. Vikingler, NFC’de Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı tohum ve playofflar bugün başlarsa Komutanlara karşı kendi sahasında bir playoff maçına ev sahipliği yapacak.

Vikingler, çok geçmeden sıkı son Irv Smith’i karşılayabilirken, korner oyuncusu Cameron Dantzler belki de New York’a karşı geri dönmeli. Garrett Bradbury elendi.

Devler için Vikings'te 7 Büyük Hikâye
21 Kasım 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’a (33) geri koşuyor ve hücum mücadelesi Christian Darrisaw (71) ve geniş alan Justin Jefferson (18) ve koruma Ezra Cleveland. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Vikings futbolu için bir sonraki büyük playoff konuşmacısı, Minnesota’nın 2 numaralı sırayı elinde tutup tutmadığı veya bunu San Francisco 49ers’a hediye edip etmediği. 49ers kazanırken Minnesota bir maç kaybederse, San Francisco ikinci sıra için Vikingleri geçecek. Ancak Vikingler, geçen hafta sonu Colts’u mağlup etmeleri ve Tampa Buccaneers’ın Cincinnati Bengals’a yenilmesi sayesinde 3. sıradan daha kötü bitiremez.

Devler, 2013’ten beri Vikingleri yenemedi – rezil Josh Freeman oyunu.


Vikings İç Saha Avantajı Düşlerinin Henüz Bitmesine İzin Vermeyin

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/storylines-for-giants/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir