Devler, 16. Haftada Vikinglere Hazırlanmak İçin Sıra Dışı Taktik KullanıyorDevler, Vikinglere Hazırlanmak İçin Sıra Dışı Taktik Kullanıyor
4 Aralık 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants başantrenörü Brian Daboll. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

8-5-1 New York Giants, Vikinglerle buluşmak için Minneapolis’e gidiyor ve Kevin O’Connell’in takımına hazırlanmak için alışılmadık bir taktik uyguluyorlar.

Göre Pat Leonard NY Günlük Haberler ve Spor“Devler bugün Vikinglerin SKOL ilahisini pratiğe döküyor.”

Doğru. Minnesota ve taraftarları tarafından kullanılan toplanma çığlığı, Giants koçları ve oyuncuları tarafından 16. Hafta hesaplaşmasına hazırlanmak için “gösteriliyor”. Her Vikings iç saha maçında yaklaşık üç ila dört kez, takım taraftarlarına şu ilahiyi söylüyor:

Ve kulüp, maç gününde Vikingler için bir tür avantaj sağladığına inanması gerektiğinden, Devler açıkça buna hazırlıklı olmak istiyor. Vikings mülkiyeti, yıllar önce İzlanda futbolundan Skol Chant’ı benimsedi ve kendi yaptıkları. Bu, Minnesota’nın US Bank Stadyumu deneyiminin temel dayanağıdır.

Olağandışı Taktik Kullan
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hayranları. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Giants’ın buna “hazırlanmasının” tuhaf yanı, Vikings hayranlarının bu ilahiyi yapmamasıdır. sırasında Oynanış. Maçtan önce, devre arasında ilahileri ateşliyorlar ve 4. Çeyreğe doğru ilerliyorlar. GiantsVille’deki birileri, maçlar devam ederken ilahinin şamatalı iç saha avantajı yarattığını düşünüyor olmalı – ya da buna benzer bir şey.

Devler, Vikinglere Hazırlanmak İçin Sıra Dışı Taktik Kullanıyor

New York’ta yok çok fazla bu Cumartesi Minnesota’da tehlikede. Başına BeşOtuzSekizDevlerin sezon sonrasına ulaşma şansı %87, Vikingleri sersemletirlerse bu ihtimal %99’un üzerine çıkıyor. Öte yandan, New York’un playoff turnuvasına katılma şansı, Vikinglere yenilirse ancak %83’e düşüyor. Daniel Jones and Co.’nun Landover’da Washington Komutanlarını devirdiği Pazar gecesi Giants için her şey değişti.

Vikinglerin Playofflarda Karşılaşabileceği 5 Takım
2 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants oyun kurucusu Daniel Jones (8), Chicago Bears’a yaptığı golü Saquon Barkley’e koşarak kutluyor. Zorunlu Kredi: Brad Penner-USA TODAY Sports.

Vikingler için, bu hafta sonu ve sonrasındaki arayışları, NFC’nin 2 numaralı playoff tohumunu elinde tutmak. Minnesota, San Francisco 49ers’ın bir galibiyet önünde kalmalı. Bunu yapmazlarsa, San Francisco 2. sırayı alırken, Vikingler 3. sıraya düşecek. Vikingler matematiksel olarak 3 numaralı tohumdan daha uzağa düşemezler. Kilitli.

Devler görünüşte ölümcül olan Skol Chant’ta gezinirken, Vikings hayranları bembeyaz giyinecek. Bir promosyona göre, Vikings yönetimi, katılan hayranlardan Noel arifesinde “beyaz” bir etki yaratmak için tamamen beyaz giymelerini istedi. Penn State Üniversitesi geçmişte hileyi kullandı ve göze oldukça hoş geliyor.

8-1 Vikingler Nerede İyileşebilir?
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Bu arada Giants, 2013’ten beri Vikingleri yenemedi. Sadık Vikingler, oyun kurucu olarak Josh Freeman’ın başında olduğu için oyunu iyi – kötü bir şekilde – hatırlayacak. Minnesota, Freeman hakkında bir broşür aldı – yalnızca bir maç için – ve ne yazık ki yetersizdi. Deney uzun sürmedi.

Vikingler, Giants’ı yenmek için 3,5 puanla tercih ediliyor.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/use-unusual-tactic

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir