Delhi Capitals Yardımcı Antrenörü Pravin Amre


Yeni Delhi: Önceki maçlarında Sunrisers Hyderabad’ı 21 koşuyla mağlup eden JSW-GMR’nin ortak sahibi Delhi Capitals, Pazar günü Mumbai’deki Dr. DY Patil Sports Academy’de Chennai Super Kings’e karşı oynadıklarında iyi formlarını sürdürmeye çalışacaklar.

Bir sonraki karşılaşmaları hakkında konuşan Delhi Capitals Yardımcı Antrenör Pravin Amre, “CSK her zaman IPL’de yenilecek takımlardan biri oldu. Kendileri için yüksek standartlar belirledikleri için her zaman onları yenmek istiyoruz. DY Patil Spor Akademisi’ndeki çiy faktörü nedeniyle bir sonraki maçımızda atış çok önemli olacak, ancak stadyumdaki uzun mesafeler, özellikle şu anda çok formda olan Kuldeep Yadav için bir avantaj olabilir. “

Amre, takımın son maçlarında ilerleme kaydettiği alanlardan da bahsetti, “Sezonun başlarında, oyuncularımız iyi vuruş yapıyordu, ancak kimse büyük skorlara ulaşamadı. Bu yüzden David Warner’ın 92* skorunu görmek harikaydı ve Anrich Nortje’nin bowling oynamasını istediğimiz seviyede top oynadığını görmek de güzeldi. Kane Williamson’ın kalesi çok önemliydi. Nortje, Williamson’ı Powerplay overlarında görevden aldı ve maçı bizim için kurdu.”

Yardımcı Antrenör, “Fazla ileriye bakmıyoruz ve bundan sonra maç maç değerlendireceğiz. Son maçımızda zorluklarla karşılaştık ve birkaç oyuncu sakatlık ve hastalık nedeniyle müsait değildi. onbirdeki oyuncular harika bir performans sergilediler. Sadece üç kale mağlubiyetle 200’ün üzerinde puan aldığınızda güçlü bir vuruş dizilişine sahip olduğunuzu bilirsiniz.”
Kaynak : http://www.indiansportsnews.com/cricket-news/48289-we-always-want-to-go-one-up-against-chennai-super-kings-delhi-capitals-assistant-coach-pravin-amre

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir