DC ve PBKS Dream11 Tahmini, Saha Raporu


DC – PBKS Dream11 Tahmini, Saha Raporu: TATA IPL 2023’ün 59 No’lu Maçı, bkz. Delhi Başkentleri(DC) Punjab Kings(PBKS) Delhi’deki Arun Jaitley Stadyumu’nda

DC, Chidambaram’daki son maçında CSK’ya 27 koşuyla mağlup oldu. Çok yönlü Mitchell Marsh, CSK vurucularına karşı mükemmel bir büyü yaptı, üç önemli kaleyi aldı ve CSK’yı 167 turda durdurdu. DC, on bir maçın 4’ünü yedi mağlubiyetle kazandı ve puan tablosunda sekiz puanla son sırada yer alıyor.

PBKS, KKR’ye karşı son maçını beş kaleyle kaybetti. PBKS’nin bowling oyuncuları son birkaç maçta kötü bowling oynadı, özellikle de son birkaç maçta spinner’ları PBKS’nin zayıf bowlingini açığa çıkaran herhangi bir wicket almadığı için. On bir maçın beşini altı mağlubiyetle kazanan PBKS, puan tablosunda 8. sırada yer alıyor.

DC’nin Arun Jaitley Stadyumu’ndaki performansı etkileyici, DC’nin kendi sahasında oynadığı 5 maçın 3’ünü kazanması, DC’nin kendi sahasında iyi bir galibiyet siciline sahip olduğunu gösteriyor. Puan tablosunda PBKS beş galibiyetle 8. sırada yer alırken, DC dört galibiyetle 10. sırada yer alıyor. PBKS’nin devam eden sezondaki performansı DC’den daha iyi. PBKS bu maçı kazanabilir.

DC ve PBKS 2023:

Kibrit: Delhi Capitals vs Punjab Kings

Tarih ve saat: 13 Mayıs 2023, 19:30 IST

mekan: Arun Jaitley Stadyumu, Delhi

Canlı Akış Platformu: Jio Sinema, Yıldız Sporları

DC ve PBKS Dream11 Bugünkü Tahmin Maçı:

En İyi Dream11 Takımını oluşturmak için Sahayı ve Hava Durumu Raporlarını Her Zaman Kontrol Edin ve oyuncuları son performanslarına dahil edin. Çok Yönlü Oyuncular, Açılış Vurucuları ve Hızlı Atıcılar, bir denge sağlamak için takımınızda seçilmelidir ve yüksek yüzdeli oyuncuları asla kaçırmamayı asla unutmayın.

DC ve PBKS Dream11 Prediction Seçtikleri Olmalıdır:

Phil Salt, David Warner, Shikhar Dhawan, Mitchell Marsh, Liam Livingstone, Sam Curran, Axar Patel, Kuldeep Yadav, Ishant Sharma, Arshdeep Singh.

DC ve PBKS Fantezi Takım Tahmini Fark Seçimi:

Jitesh Sharma, Rilee Rossouw, Pabhsimran Singh, Manish Pandey, Harpreet Brar.

DC ve PBKS Kaptanlık Seçimleri ve Yardımcı Kaptanlık Seçimleri:

David Warner, Shikhar Dhawan, Phil salt, Liam Livingstone, Sam Curran, Axar Patel.

DC ve PBKS Impact Player:

Harpreet Brar, Ripal Patel, Ishant Sharma, Prabhsimran Singh.

DC ve PBKS Küçük Lig için Dream11 Tahmini:

DC ve PBKS Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

DC ve PBKS Büyük Lig için Dream11 Tahmini:

DC ve PBKS Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

DC ve PBKS kafa kafaya kayıt:

Oynanan Maçlar: 30

Delhi Başkentleri: 15

Pencap Kings kazandı: 15

DC ve PBKS Satış Konuşması Raporu:

Bu stadyumun Sahası vuruş yapmak için iyidir ve kovalayan takım, ilk vuruş yapan takımdan daha fazla avantaja sahiptir ve ikinci vuruş sırasında Dew gelebilir. Zeminin Boyutu küçüktür, bu da vurucuların sınırları aşarak büyük atışlar yapmasına yardımcı olur. Seamer Bowlers, vuruşun ilk birkaç atışında biraz yardım alabilir.

Bunu da Oku: ODI sıralaması: ODI sıralamasında yeni yıllık güncelleme, hangi takımların ilk üç sırayı işgal ettiğini öğrenin.

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20

.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/dc-vs-pbks-dream11-prediction-pitch-report-delhi-capitals-vs-punjab-kings-2023-fantasy-team-prediction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir