Danielle Hunter’ı mı kestin? 1 Adam Öyle Düşünüyor.
Offseason’a sıçramanın bir yolu var mı? Kes Danielle Hunter – bu, Minnesota Vikings’i bir süredir takip eden bir adamın tavsiyesi. Forbes.

Hunter’ı serbest bırakmak, ekstra Vikings kitaplarına karşı 5,7 milyon dolarlık üst sınır, şu anda -24 milyon doları yaklaşık -30 milyon dolara düşürdü. Hunter’ın bu sezon dışında tamamen serbest kalması neredeyse imkansız.

Danielle Hunter’ı mı kestin? 1 Adam Öyle Düşünüyor.

Ama bu caydırmadı Steve Silverman’dan Forbes, bu hafta teoriyi yayınlayan. Silverman, Vikings’in modaya uygun kesim adaylarına ağırlık verdi ve görünüşe göre Minnesota’nın en iyi savunma oyuncusunu atarak maaş sınırı deliğine daha derine inmesi gerektiğine inanıyor.

Danielle Hunter'ı kes
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99) ve Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Ezra Cleveland’ı (72) koruyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Silverman, Hunter’ın algılanan zayıflıklarını şöyle açıkladı: “Hunter, bu sezonların her birinde 14,5 çuval geçirdiği 2018 ve 2019’da en iyi halindeydi. 2020 ve 2021’de sakatlıklarla dolu iki sezon geçirdi. Geçen sezon sağlıklıydı, ancak önceki yıllarda sahip olduğu etkiye veya enerjiye sahip değildi.”

Hunter, 87,7 puanla 2022’de NFL’nin en iyi yedinci EDGE koşucusu olarak derecelendirildi, buna göre Profesyonel Futbol Odağı.

Açıklama: Santana Moss ve Bryant McKinnie ile WAS-MIN Önizlemesi
24 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings savunma tarafı Danielle Hunter (99), US Bank Stadyumu’nda Washington Redskins’e karşı ilk çeyrekte bir çuvalı kutluyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Silverman, Hunter’ın 2022’deki 18,8 milyon dolarlık üst sınırına değindi ve sözlerini şöyle tamamladı: “Bu büyük bir sınır vuruşu, ancak geçmişte yaptığı gibi bir oyuna hakim olamıyor. Kes onu.”

Hunter, 2022 sezonunun ilk bölümünü kariyerinde ilk kez 3-4’lük bir savunmaya alışarak geçirdi ve gerçekten de yemek pişirmeye başlaması birkaç hafta sürdü. Bu, kariyerlerinin çoğunda alternatif savunma planlarıyla karşılaşma alışkanlığına sahip savunucular için geçerli bir yoldur. Hunter’ın yaklaşık bir ay sonra 3-4’lü sisteme alışması aslında takdire şayan.

Vikings, Pro Bowler'ın Sözleşmesini Uzatmalı
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçın ardından galibiyeti kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Hunter da 28 yaşında ve gelecek sezonun 8. haftasında 29 yaşına girecek. Diğer önde gelen EDGE savunucularının geçmişine göre tankta bol miktarda kaldı ve 30’lu yaşlarına kadar güçlü bir şekilde devam edebilir. Hunter’ı üretemediği veya 28 yaşında çok yaşlı olduğu için boşaltma fikri biraz tuhaf.

Hunter’ın sözleşmesi bir oyuncu için elverişsiz ve muhtemelen bu sezon dışında birkaç yıl uzatılacak. Yaklaşık beş yıl önce eski patron Rick Spielman ile takım dostu bir anlaşma imzaladı ve bu kontrat sonunda sona eriyor. Vikings hayranları olmalı afallamış Hunter serbest bırakılırsa, sadece kötü ters sınır cezası nedeniyle. Hunter’ı tutmak ya da uzatmak onu kesmekten daha ucuz.

PurplePTSD: 5 Şüpheli Viking, IND'yi Tanıyın, Thielen'in 2022 Kampanyası
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı oynanan bir maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Silverman ayrıca Vikinglerin Hunter’ı serbest bırakırken Dalvin Cook ve Harrison Smith’i tutmalarını ve uzun süredir geniş alıcı Adam Thielen ile yollarını ayırmalarını da tavsiye etti.

Minnesota’nın, harici serbest ajanlarla sözleşme imzalamak için üst sınır alanı istiyorsa, tüm bu kararları pahalı gaziler hakkında vermesi için yaklaşık iki buçuk haftası var.


Vikings'in 'NFL Top 101' Listesinde 7 Oyuncusu Var

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/cut-danielle-hunter

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir