Danielle Hunter Ayakta Kalan Son Adam
Minnesota Vikings’in Pazartesi günü uzun süredir defans oyuncusu Eric Kendricks’i serbest bırakmasıyla NFL serbest ajansının bir patlama ile başlamasından önceki hafta.

30 yaşındaki Kendricks, sekiz yıldır Viking’di ve şimdi ilk kez 31 yaş sezonuna girerek serbest oyuncu olacak. Minnesota’nın Brian Flores’in savunmasına yeni oyuncuları dahil etmek için sınır boşluğu açması gerektiğinden, hareket bekleniyordu.

Danielle Hunter Ayakta Kalan Son Adam

Ve Kendricks’in görevden alınmasıyla, savunma oyuncusu dışında Vikingler Danielle Hunter, 2015 NFL Draftından ayakta kalan son kişi.. Bir taslak sınıfın sekiz yıl sonra dağılması alışılmadık bir durum değildir, ancak soğuk ve acı gerçek şu ki Hunter kalan son kişidir.

Danielle Avcı
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), US Bank Stadyumu’nda Detroit Lions’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota’nın 2015 taslak sınıfı, “nasıl taslak hazırlanacağı” konusunda bir kullanıcı kılavuzu olarak kullanılabilir. Etkinlik sırasında, eski Vikings genel menajeri Rick Spielman, diğerlerinin yanı sıra Kendricks, Hunter, Stefon Diggs ve Trae Waynes’i seriye kabul etti. Gerçek bir homerun’du.

Ama şimdi, bu adamların neredeyse tamamı başka yerde oynuyor ya da o zamandan beri emekli oldu. İşte tam sınıf:

  • R1: Trae Waynes (CB)
  • R2: Eric Kendricks (1 POUND = 0.45 KG)
  • R3: Danielle Avcı (Almanya)
  • R4: TJ Clemmings (uzun süre)
  • R5: MyCole Pruitt (TE)
  • R5: Stefon Diggs (KR)
  • R6: Tyrus Thompson (uzun süre)
  • R6: bj dubose (Almanya)
  • R7: Austin Çoban (uzun süre)
  • R7: Edmond Robinson (OLB)

Tabii ki, sınıfın yaklaşık yarısı Vikingler için hiç hamburgere dönüştü, ancak bu alışılmadık bir durum değil. Kendricks, Hunter, Diggs ve Waynes’e asılmak (bir dereceye kadar) geçmişe bakıldığında oldukça şaşırtıcı.

PFF'ye göre Vikingler Aslanlara Karşı En İyi Savunma Performansına Sahip Oyuncular
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), TCO Performance Center’daki eğitim kampı sırasında. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Hunter, 2022 sezonunun ilk bölümünü kariyerinde ilk kez 3-4’lük bir savunmaya alışarak geçirdi ve gerçekten de yemek pişirmeye başlaması birkaç hafta sürdü. Bu, kariyerlerinin çoğunda alternatif savunma planlarıyla karşılaşma alışkanlığına sahip savunucular için geçerli bir yoldur. Hunter’ın yaklaşık bir ay sonra 3-4’lü sisteme alışması aslında takdire şayan.

Hunter 28 yaşında ve gelecek sezonun 8. haftasında 29 yaşına girecek. Diğer önde gelen EDGE savunucularının geçmişine göre tankta bol miktarda kaldı ve 30’lu yaşlarına kadar güçlü bir şekilde devam edebilir. Ve Hunter’ın sözleşmesi bu sezon dışında biraz ilgi görmeli – muhtemelen bir uzatma.

Açıklama: Santana Moss ve Bryant McKinnie ile WAS-MIN Önizlemesi
24 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings savunma tarafı Danielle Hunter (99), US Bank Stadyumu’nda Washington Redskins’e karşı ilk çeyrekte bir çuvalı kutluyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Hunter’ın sözleşmesi bir oyuncu için elverişsiz ve muhtemelen bu sezon dışında birkaç yıl uzatılacak. Bahsi geçen Spielman ile yaklaşık beş yıl önce takım dostu bir anlaşma imzaladı ve bu kontrat nihayet sona eriyor. Vikings hayranları, sadece kötü bir ters sınır cezası nedeniyle bile olsa, Hunter serbest bırakılırsa şaşkına döner. Hunter’ı tutmak ya da uzatmak onu kesmekten daha ucuz.

Buna göre Profesyonel Futbol Odağı, Hunter, 2022’de NFL’nin en iyi yedinci EDGE savunucusuydu ve 87,1’lik şık bir tablo çizdi. Sektörün en iyileri arasındaydı ve muhtemelen 2023’te yavaşlamayacak ve Vikinglerle kalma şansını artıracak.

Harrison Smith (2012) ve Adam Thielen’in (2013) ardından Hunter, Vikings’in mevcut kadrosundaki en uzun süreli üçüncü oyuncu.


Vikings, Serbest Oyunculukta Eski Bir Söylentinin Peşinde Olabilir

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/danielle-hunter-is

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir