Dalvin Cook’un Temsilcisi Vikings Play-Calling’de Vuruldu
Minnesota Vikings, bu sezon dışında RB Dalvin Cook ile bir yol ayrımında olabilir. Yakında 28 yaşında olacak olan geri koşma, 2023’te 14,1 milyon dolarlık bir üst sınıra ulaşacak ve şimdiden bu sayıyı düşürmeye isteksiz olduğu bildiriliyor. Şimdi, görünüşe göre Cook’un menajeri, geri koşan gazinin durumuyla ilgili sesini duyurdu. Instagram hesabı aracılığıyla.

O zamandan beri silinen Instagram hikayesinde, Cook’un temsilcisi Zac Hiller, Cook’un önemli anlarının bir videosunu resmi Vikings hesabı aracılığıyla, “Şimdi onların da koşu oyunlarını nasıl çağıracaklarını gerçekten bildiklerini hayal edin!”

Dalvin Cook 4. Kez Pro Bowl'a Gidiyor
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (4), US Bank Stadyumu’ndaki eğitim kampı sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Bu, Hiller’ın Vikingler’in play-calling’iyle ilgili ilk kez ses getirmesi değil. 2021’de menajer, Minnesota’nın hücumuyla ilgili bazı kırmızı bölge kararlarıyla ilgili bazı sert yorumlar yaptı.

Yukarıdaki tweet dizisi geldi Minnesota’nın Los Angeles Chargers ile karşılaştığı 9. Hafta boyunca. İkinci çeyrekte Vikingler kendilerini Chargers’ın 1 yarda çizgisinden bir gol-to-go durumunda buldular ve Minnesota topu çalıştırmak yerine iki kez pas vermeyi seçti. Kirk Cousins, Justin Jefferson’ın yönüne bir eksiklik attı ve ardından CJ Ham’a bir tamamlama çağrısı, Vikingleri 10 yarda kadar destekledi.

Vikingler sonunda Greg Joseph’e 30 yarda atış yaptı. Tabii ki, Minnesota o maçı 27-20’lik bir skorla kazandı, ancak kaybetselerdi, o kırmızı bölge dizisi çok daha fazla inceleme altında olurdu.

CBS Sports, Vikingleri a Adlandırıyor "Değer Seçimi" Super Bowl 58 için
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart maçından önceki ısınmalar sırasında Dalvin Cook’a (4) geri koşarken. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yine de 2022’de Cook, daha az verimli sezonlarından birini yaşadı. Bir kez daha 1000 yardı aştı, ancak kariyerinin taşıma başına ortalama 4,4 ile en kötü yarda geldi. 2020’den bu yana, bu sayı o sezondaki 5,0’den 2021’de 4,7’ye ve şimdi 2022’de 4,4’e düştü.

Oyun çağrısı açısından daha fazla denge olması gerektiği fikrinin bir değeri olabilir mi? Belki. Vikingler, 2022 sezonunda acele girişimlerinde 27. sırada yer alırken, pas denemelerinde 3. sırada yer aldı. Cook’un 264 taşıması, kariyerinin en çok ikinci hamlesi olabilir, ancak maç başına 15,5 taşıması, sadece 2018 sezonunun önünde, en az ikinci hamleydi.

Dalvin Aşçı
8 Kasım 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (33), ikinci çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Detroit Lions’a karşı topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Kabul ediyorum, Cook tutarlı bir şekilde daha üretken olsaydı, geçen sezon daha fazla dokunuş elde etmiş olabilir, ancak sınırlı fırsatlarla bir ritim tutturmak da zordur.

Cook ayrıca, 2019’da yaşanan kırık bir omzunu onarmak için bu sezonun başlarında omuz ameliyatı geçirdi. Bu ameliyatın ardından Hiller, Cook hakkında da çok ses getirdi ve “Dalvin kesinlikle baskındı ve bekleyemeyiz” dediği aktarıldı. Eylül’e kadar.”

Sonuç olarak, Vikinglerin bu sezon dışı Cook ile yollarını ayırması çok gerçek bir olasılık. Bu sosyal medya gönderisi, muhtemelen, bu senaryo gerçekleşirse kıdemli RB’ye bir kazançlı sözleşme daha alma kampanyasının bir parçası.

NFC Kuzey Turu: 4 Takımın Tümü İçin İlk Taslak Seçimlerini Tahmin Etme

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/dalvin-cook-agent/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir