Daha iyi olmak için çalışmaya devam etmeliyiz, diyor Yardımcı Koç Shane Watson


Yeni Delhi: Delhi Capitals, Çarşamba günü Chennai’deki MA Chidambaram Stadyumu’nda Chennai Super Kings’e karşı tüm gücüyle mücadele etti, ancak 27 tur geride kaldı. Chennai Super Kings, Delhi Başkentlerini 140/8 ile sınırlamadan önce 20 üstlerinde toplam 167/8 yayınladı.

Oyun hakkında konuşan Delhi Capitals’ın Yardımcı Antrenörü Shane Watson, “167’nin Chennai’deki kalede eşit bir skor olduğunu düşündük. İyi bir başlangıç ​​yapmamız gerekiyordu ama maalesef bunu yapamadık. güç oyununda üç kaleyi kaybettikten sonra yeniden inşa etmemiz de zor.”

Avustralyalı ayrıca ekledi, “RCB’ye karşı her şey gerçekten iyi tıklandı. Ne yazık ki, Davey ilk turu geçemedi. Sonra Salt ve Marsh’ı da kaybettik. Yani, CSK’ya karşı işler yolunda gitmedi.”

Takımın önümüzdeki maçlarda odaklanması gereken yönler sorulduğunda Watson, “Daha iyi olmak için çalışmaya devam etmeliyiz. CSK’nın vuruşlarının çoğunda topla mükemmeldik. Sopa ile becerilerimizi daha uzun süre kullanmanın bir yolu. Turnuvanın belirli aşamalarında yaptığımız gibi bunu yapabilirsek, o zaman iyi vuruş performansları üretebiliriz.”

Delhi Capitals, Cumartesi günü Arun Jaitley Stadyumu, Delhi’de TATA IPL 2023’ün bir sonraki maçında Punjab Kings ile karşılaşacak.
Kaynak : http://www.indiansportsnews.com/cricket-news/48465-we-ve-got-to-just-keep-working-on-getting-better-says-assistant-coach-shane-watson

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir