Daha Fazla Ölçüm Vikingleri 15. Haftanın En Kötü Takımlarından Biri Olarak TanımlıyorDaha Fazla Ölçüm Vikingleri 15. Haftanın En Kötü Takımlarından Biri Olarak Tanımlıyor
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell, Lincoln Financial Field’da Philadelphia Eagles’a karşı sahada. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings artık ölçülemez olduklarını resmen kanıtladı. Kirk Cousins, sezonun en kötü QBR skorlarından birini aldı ve şimdi, Futbol Yabancıları Minnesota Vikings’i 15. Hafta boyunca tüm NFL’deki en kötü takımlardan biri olarak sıralamak için DVOA sistemini kullandı.

Kabul edilirse, bu düşük reytingin çoğu, kaçınılmaz olarak, Vikinglerin ilk etapta 33-0 düşmesine izin veren ilk yarıda meydana gelen mutlak çöküşle ilgili. Hücumda, savunmada ve özel timlerde korkunç bir gösteriydi. Dürüst olmak gerekirse, savunma muhtemelen ilk yarının gösterdiği en iyi kısımdı.

Yine de, pek çok ölçütün ikinci yarıda ve uzatmada 39 sayı atan, aynı esnada sadece 3 sayıya izin veren ve NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü tamamlayan bir takımın bir takım olduğunu düşünmesi komik. haftanın en kötü takımları.

Aslında, bu metrikte Vikinglerden daha kötü olan tek takım, Cleveland Browns’a karşı tüm maçlarında sadece 3 sayı atan Baltimore Ravens. Denver Broncos’a 24-15’lik bir skorla kaybeden Arizona Cardinals bile bu hafta sonu Vikingleri geride bıraktı.

Vikinglerin geri dönüş zaferini tartışırken her iki yarı da dikkate alındığından, analistlerin onları geçen hafta ligin en kötü takımları arasında bir koşulla sıralaması mantıklı: mağlup ettikleri takım aynı zamanda en kötüler arasında yer aldı. Lig. Ne de olsa Colts, oyunun sonunda aynı derecede kötü bir şekilde patladı.

Ama hayır. Indianapolis Colts, ölçütün son beşinde hiçbir yerde bulunamadı. Ek olarak, Minnesota Vikings artık DVOA tarafından 11-3’te NFL’deki en iyi 26. takım olarak belirlendi. Bu, ESPN’nin Kirk Cousins’e o oyun sırasında 460 yarda ve 4 tank avcısı performansı için 32,9’luk bir QBR vermesinin ardından gelir.

Spor dünyasında analitik ve ölçümler için kesinlikle bir yer var. Çoğu zaman oyuncuların ve çok zeki insanların takımlarının performansları hakkında müthiş bilgiler sağlarlar. Yine de bu sefer, algoritma yanlış anlamış gibi geliyor. DVOA gibi analitik hakkında ne düşündüğünüzden bağımsız olarak kesin olan bir şey var ki o da 2022 Minnesota Vikings’in NFL tarihindeki en tuhaf takımlardan biri olduğu.

KJ Osborn Kaçışı Mükemmel Zamanda Gerçekleşti

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/vikings-as-one-of-the-worst-teams/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir