CSK Vs KKR Maç Tahmini, En Favori Seçimler


IPL 2023, CSK – KKR Maç Tahmini, En Favori Seçimler: TATA IPL 2023’ün 61 No’lu Maçı Chennai Super Kings(CSK) ve Kalküta Şövalye Binicileri (KKR) MA Chidambaram Stadı’nda.

İki takım bu sezon ikinci kez karşı karşıya gelecek. Son Çatışmada CSK büyük bir farkla kazandı. CSK, 12 maçta yedi galibiyetle ikinci sırada yer alıyor ve neredeyse play-off’lara katılmaya hak kazandı.

KKR 12 maç oynadı ve şimdiye kadar sadece beş maç kazandı ancak bu galibiyetlerle neredeyse playoff yarışının dışında kaldılar. CSK bu sezonun en iyi sırasına sahip Ruturaj Gaikwad, Devon Conway ve orta sıradaki Ajinkya Rahane, Shivam Dubey yüksek vuruş oranıyla gol atabiliyor. Matheesha Pathirana, Tushar Despande ve Ravindra Jadeja bowling bölümünün başında olacak.

KKR, Rinku Singh, Jason Roy ve Rahmanullah Gurbaz gibi takımlarını zafere taşıyabilecek bazı formda oyunculara sahip ancak CSK, MA Chidambaram Stadyumu’nda en iyi galibiyet rekorunu elinde tuttuğu için kendi sahasında Chennai’yi yenmek kolay değil.

CSK vs KKR En Favori Seçimler:

Devon Conway

CSK’nın bu açılış topa vuran oyuncusu bu yıl tutarlı bir şekilde oynadı. Conway on bir maç oynadı ve ortalama 52.00 ile 468 tur attı, ayrıca beş elli attı. Güç oyununda iyi bir vuruş oranıyla koşular yapabilir, bu da onu takımı için çok önemli kılar.

IPL Kariyer:

Oynanan Maçlar: 18

Koşar: 720

Ortalama: 48.00

En yüksek skor: 92*

S/R: 139.81

Rinku Singh

Rinku Singh’in oynadığı KKR için bu sezon 12 maça çıktı ve ortalama 50.43 ile 353 tur attı. Takımın başı ne zaman belaya girse, bu zor durumda iyi vuruş yaptığı için orta sırada KKR için çok önemli bir vurucu haline geldi.

IPL Kariyer:

Oynanan Maçlar: 29

Koşar: 604

Ortalama: 31.79

En yüksek skor: 58*

S/R: 139.17

Tuşar Deşpande

Tushar Deshpande bu sezon bowlingiyle herkesi şaşırttı. 11 maçta 10.02 ekonomi oranıyla 19 kalesi var. Hem güç oyununda hem de ölüm vuruşlarında top atabilir ve Tushar’ın aldığı küçük kapıların çoğu ölüm vuruşlarındadır.

IPL Kariyer:

Oynanan Maçlar: 18

Küçük kapılar: 23

ekonomi: 10.24

En iyi: 3/45

Ort.: 29.09

CSK – KKR Maç Tahmini:

Bu takımlar arasındaki kafa kafaya maçlarda, CSK her zaman KKR’ye hakim oldu, CSK 28 maçın 18’ini kazanırken, Kalküta sadece dokuz maç kazandı. Bu maçta CSK, KKR’yi yenecek.

Bunu da Oku: CSK vs KKR Dream11 Bugünkü Maç Tahmini | Chennai Super Kings vs Kolkata Knight Riders Fantasy Team, IPL 2023 Saha Raporu

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl-2023-csk-vs-kkr-match-prediction-most-favourite-picks/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir