CSK Vs KKR Dream11 Bugünkü Maç Tahmini


CSK vs KKR Dream11 Bugünkü Maç Tahmini: TATA IPL 2023’ün 61 No’lu Maçı Chennai Super Kings(CSK) ve Kolkata Knight Riders (KKR) Chennai’deki MA Chidambaram Stadyumu’nda.

CSK, son maçta DC’yi 27 turla mağlup etti. Chennai bowling oyuncuları, DC’nin zayıf vuruş tarafına karşı düşük hedefi savunmalarına yardımcı olan iyi bir çizgi ve uzunlukta bowling oynadılar. Sri Lankalı Genç Hızlı bowling oyuncusu Matheesha Pathirana mükemmel bir büyü yaptı ve üç önemli kaleyi aldı. Chennai oynadığı 12 maçta yedi galibiyet ve dört mağlubiyet aldı ve 15 puanla puan tablosunda 2. sırada yer alıyor.

KKR, RR’ye karşı dokuz kaleyle yenilgiyle karşı karşıya kaldı. Son maçta KKR’nin topla olan performansı daha iyi olabilirdi. İyi bir bowling kalesinde iyi bir toplam 145 koşuyu savunmayı başaramadılar. Bowlers bir maçta tek bir kaleyi bile alamamıştı. KKR bugüne kadar oynadığı 12 maçta beş galibiyet ve yedi mağlubiyet aldı. KKR puan tablosunda on puanla 8. sırada yer alıyor.

CSK ve KKR 2023:

Kibrit: Chennai Super Kings vs Kolkata Knight Riders

Tarih ve saat: 14 Mayıs 2023, 19:30 IST

mekan: Chidambaram Kriket Stadyumu, Chennai

Canlı Akış Platformu: Jio Sinema, Yıldız Sporları

CSK vs KKR Dream11 Bugünkü Tahmin maçı:

Dream11 takımı, bu sezon ortalamaları 30’un üzerinde olan her iki takımdan da en iyi oyuncular seçilerek hazırlanıyor. Bir sonraki maçta performans şansları yüksek olduğu için turuncu şapka ve mor şapka yarışında olan oyunculara kaptan ve kaptan yardımcısı seçin.

Mekanın hava durumunu ve saha raporunu kullanarak size daha fazla fantezi puanı verecek daha güçlü bir takım seçin. CSK oyuncusunun son formu mükemmel, bu yüzden Fantezi Takımınızda daha fazla CSK oyuncusu düşünün.

CSK vs KKR Dream11 Tahmininin Seçimleri Olmalıdır:

Devon Conway, Ruturaj Gaikwad, Ravindra Jadeja, Tushar Deshpande, Rinku Singh, Nitish Rana, Andre Russell.

CSK vs KKR Dream11 Tahmin Fark Seçimi:

Mahesh Theekshana, Deepak Chahar, Venkatesh Iyer, Shardul Thakur, Varun Chakaravarthy.

CSK – KKR Kaptanlık Seçimleri ve Yardımcı Kaptanlık Seçimleri:

Devon Conway, Ruturaj Gaikwad, Tushar Deshpande, Maheesh Theekshana, Rinku Singh, Nitish Rana, Andre Russell.

CSK ve KKR Etki Oyuncusu:

Shivam Dube, Matheesha Pathirana, Suyash Sharma, MS Dhoni, Moeen Ali, Ajinkya Rahane, Rahmanullah Gurbaz.

Küçük Lig için CSK vs KKR Dream11 Tahmini:

CSK vs KKR Dream11 Bugünkü Maç Tahmini
Dream11 Ekibi

Büyük Lig için CSK vs KKR Dream11 Tahmini:

CSK vs KKR Dream11 Bugünkü Maç Tahmini
Dream11 Ekibi

CSK – KKR Başa Baş Rekoru:

Oynanan Maçlar: 28

Chennai Süper Kralları: 18

Kalküta Şövalye Binicileri: 8

CSK ve KKR Satış Konuşması Raporu:

Chidambaram Stadyumu Pitch, son maçlarda spinner’ları tercih eden, spin dostu bir küçük kapıdır. Wicket of Chidambaram yavaştır ve düşük sıçrama yapar, bu da vurucuların büyük atışlar yapmasını zorlaştırır. Bu nedenle, iyi savunma tekniklerine sahip ve sahanın farklı alanlarına topa vurarak hızlı tekler ve çiftler alma konusunda iyi olan vurucular, IPL maçlarında Chidambaram Stadyumu’nda başarılı olacaklardır.

Chidambaram’ın saha küratörleri, son maçlarda spin dostu küçük kapılar yaptıkları için eleştirilerle karşı karşıya. Önümüzdeki maçta adil bir kalecilik yapmalarını bekliyoruz.

Bunu da Oku: CSK, MI, RCB, GT, RR, LSG, KKR, PBKS, SRH ve DC’nin IPL 2023 Playoff Eleme şansları

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20

.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/csk-vs-kkr-dream11-prediction-today-match-chennai-super-kings-vs-kolkata-knight-riders-fantasy-team-pitch-report-for-ipl-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir