Cormani McClain Miami, Colorado ile anlaşmayı erteledi


Cormani McClain’in Ekim sonunda Miami’ye taahhütte bulunmasının ardından dün Miami ile resmi olarak sözleşme imzalaması bekleniyordu.

Yine de McClain, Lakeland’daki (Fla.) imza törenine gelmedi. Kısa bir süre sonra annesi Twitter’da o gün imza olmayacağını belirten bir mesaj paylaştı ve rahatsızlıktan dolayı özür diledi.

McClain’in bir sonraki hamlesinin ne olacağını kimse tahmin edemez ama kesinlikle izlemeye değer bir program var. 247 Sports’tan Steve Wiltfong’un haberine göre Colorado, McClain ile temas halinde.

Buffalo’lar, Deion Sanders’ın üç hafta önce yeni baş antrenörleri olarak işe alınmasından bu yana bir işe alım dalgası yaşıyor. Ayrıca, üst düzey viraj yetenekleri için pazarda oldukları da açık.

Daha dün, Justin Hunter Jackson State’ten Colorado’ya transfer olduğunu duyurdu. Hibrit bir alıcı ve korner oyuncusu olan Hunter, geçen yılki işe alma sınıfında genel olarak 1 numaralı adaydı. Bu arada McClain, genel sıralamada 2. sırada bu sınıfta ve virajlarda birinci.

Hunter’ı köşede McClain ile eşleştirmek, başka hiçbir işe alma görevlisinin sunamayacağı bir avantaja sahip olan Sanders için kışkırtıcı bir olasılık olmalı – son 40 yılda bu pozisyonu herkes kadar iyi oynamış olmak.

Yine de yarış henüz bitmedi. Florida ve Alabama’nın da hala karışımda olduğu ve McClain’in orijinal finalist listesinde yer aldıkları bildiriliyor. O 25 teklifi var hep birlikte.

Miami’nin 2023 işe alım sınıfı şu anda 4. sırada ülkede. McClain’i kaybetmek onları iki sıra düşürür.

Daha fazla işe alım hikayesi

USA Today HSS 2023’ün ilk 100’ü

Colorado’nun Deion Sanders yönetimindeki 2023 taahhütleri
Kaynak : https://usatodayhss.com/2022/cormani-mcclain-delays-signing-with-miami-colorado-in-contact

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir