Cooper Kupp, Justin Jefferson’ın WR Değerlendirmesine KatılmıyorCooper Kupp, Justin Jefferson'ın WR Değerlendirmesine Katılmıyor

31 Temmuz 2022; Irvine, CA, ABD; Los Angeles Rams alıcısı Cooper Kupp. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Bu hafta dostane bir konuşma savaşının ortasında, Los Angeles Rams WR Cooper Kupp, Minnesota Vikings’in Justin Jefferson’ın geniş alıcı gagalama düzeniyle ilgili öz değerlendirmesini genişleterek aynı fikirde değildi.

Jefferson söyledi Öncü Basın Temmuz’da Kupp’a sahadaki üstünlüğünü anlattı: “Coop iyi, ama onun arkamda olduğunu söyleyeceğim.”

Kupp, Rams iletişim kanalları aracılığıyla, belirterek aynı fikirde değildi“Fikrine saygı duyuyorum ve saygıyla katılmıyorum.”

Cooper Kupp, Justin Jefferson'ın WR Değerlendirmesine Katılmıyor
27 Eylül 2018; Los Angeles, CA, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Anthony Barr (55), Los Angeles Rams geniş alıcı Cooper Kupp’u kovalıyor. Zorunlu Kredi: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports.

29 yaşındaki Kupp, NFL’yi geçen sezon her anlamlı WR istatistiksel metriğinde yönetti ve Rams’in Şubat ayında yeni başlayan Cincinnati Bengals’i devirmesinden sonra bir Super Bowl MVP ödülüyle sonuçlandı. Hepsi, 191 hedefte Kupp, 1.947 karşılama yarda ve 16 touchdown için 145 resepsiyon aldı – Hall of Famer’a layık bir sezon. Ayrıca First Team All-Pro statüsü, Pro Bowl başı, Yılın Saldırgan Oyuncusu ödülünü kazandı ve MVP oylamasında üçüncü oldu.

Fena değil.

Yine de, 2021’de 1.616 yarda 108 yakalama ve 10 touchdown kaydeden Jefferson, yeteneklerinin Kupp’un yerine geçtiğine inanıyor. Jefferson, geçen yıl Kupp’tan 24 kez daha az hedef alındı.

Justin Jefferson NFL Uzmanlarından Bahsetti "Bizi Sayma"
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Jefferson ayrıca, özellikle Kupp’u ligin en iyisi kaidesinden düşürmek için yanında gençlere sahip. Kupp’un altı yaşındaki küçük, Vikingler geniş alanı daha yeni başlıyor. İlk iki sezonunda Jefferson, bir oyuncunun ilk iki sezonunda (3.016) en çok alan yarda için NFL rekorunu kırdı ve aynı kategorideki touchdown (17) ile tüm zamanların beşinci sırada yer aldı. Kupp muhtemelen 29 yaşında önümüzdeki birkaç sezonda güçlü bir performans sergileyecek, ancak geniş alıcılar isimlendirilmedi tim kahverengi, Larry Fitzgeraldveya Jerry Pirinç 30’lu yaşların başında “yavaşlama” eğilimindedir.

Kupp ve Jefferson’ın artık ortak bir noktası var – Kevin O’Connell adında bir adam. Eski Rams hücum koordinatörü, Super Bowl zaferinden sonra Şubat ayında Vikings’e baş antrenör olarak katıldı ve imparatorluğunu Minnesota’da birinci yıl baş antrenör olarak inşa edecek. Sean McVay’in yardımıyla O’Connell, Kupp’un şu anki süperstarlık düzeyine geçmesine yardımcı oldu.

Ve gelecek nesiller için Jefferson, Davante Adams’ı hala sektördeki en iyi geniş alan olarak sınıflandırıyor. Green Bay Packers, Adams’ı Mart ayında Las Vegas Raiders’a takas etmişti.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).


Cooper Kupp, Justin Jefferson'ın WR Değerlendirmesine Katılmıyor

Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/uncategorized/cooper-kupp-disagrees-with-justin-jeffersons-wr-assessment

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir