Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter’dan Feragat EdiyorColts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor
13 Aralık 2020; Cennet, Nevada, ABD; Bir Indianapolis Colts kaskının ayrıntılı görünümü. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

Indianapolis Colts geçen hafta sonu Minnesota Vikings’e şok edici bir şekilde yenildi ve dört gün sonra Colts eski bir Vikings marşından feragat etti.

o Ifeadi Odenigbobu sezon Colts 14 maçından 13’ünü oynadıktan sonra muhtemelen açık piyasaya çıkacak bir adam.

Colts Eski Feragat
4 Mart 2017; Indianapolis, IN, ABD; New York Giants savunma tarafı Ifeadikachakwu Odenigbo. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Ve belki de anlaşmanın en tuhaf yanı, Odenigbo’nun Vikinglere karşı sergilediği performans. Eski takım arkadaşlarıyla karşı karşıya gelen Odenigbo, bazı çevrelerde genellikle Pro Bowl benzeri bir gün olarak adlandırılan toplam 2 top çalma, bir bloklu kumar ve bir çuval çentik attı. Üretim, Odenigbo’nun sezonun en iyisiydi, çünkü Kuzeybatı mezunu bir Profesyonel Futbol Odağı 2022’de 49.9 notu, bu da doğrama bloğunda olacak bir oyuncunun notuyla daha uyumlu. Yine de zamanlama tuhaf.

28 yaşındaki Odenigbo, Arizona Cardinals, Cleveland Browns, Vikings ve Colts için oynadı. Normal sezon 8 Ocak’ta sona ermeden önce muhtemelen bir takıma kilitlenecek.

Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter’dan Feragat Ediyor

Vikingler, daha genç bir adamken Odenigbo ile ara sıra bir ilişki yaşadı ve 2017’de defans oyuncusunu takıma davet etti. Ancak kısa bir süre sonra, bir dizi serbest bırakma ve imza sürecinden geçti ve altüst olmuş bir işlem özgeçmişini derledi.

Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor
Görüntü Stathead’in İzniyle

Ancak Odenigbo’nun Minnesota’daki kariyeri 2020 sezonundan sonra sona erdi, çünkü Vikingler 2021’deki “Ifeadi rolleri” için DJ Wonnum’u kullandı. Ohio’daki büyük işi almadan önce 2019’da Vikings hücumunu yönetti.

Bazı Scorched Earth, Uzun Süreli Eğitmen Çıkış Yaparken Vikings Topluluğunu Vurdu
Ifeadi Odenigbo

Odenigbo, 2019 sezonunda Vikingler için bir sıçrama yaptı ve isimsiz bir şekilde 7 çuval yayınladı. 2022’den önce galibiyet rekoru kıran son mor ve altın takım olan 2019 Vikings için 16 maçın hepsini oynadı ve hiçbir maça başlamadı. En önemlisi, Odenigbo, 2019 sezonu boyunca Los Angeles Chargers’ın bir bozguna uğramasında bir savunma golü attı.

Odenigbo 2019’da iyi performans gösterdiği için, Minnesota başlangıç ​​oyuncusu Danielle Hunter’ı boynundan sakatlanarak kaybettikten sonra 2020 Vikings için bir EDGE koşucusu olarak işi aldı. Odenigbo, o sezon 15 başlangıçta yalnızca 3,5 çuval saydı, bu, defansif snaplerin neredeyse% 70’ini oynayan bir EDGE koşucusu için yetersiz bir rakam.

Böylece Vikingler, Odenigbo deneyimini tamamlayarak defans oyuncusunu Cleveland’a taşıdı. Geçen sezon Browns ile 49.6 notu yayınladı. Profesyonel Futbol Odağı, Browns ön bürosunda elde tutmak için yetersiz bir durum oluşturuyor. Ardından Odenigbo, altı ay önce Colts’a gitti ve sezonun %82’sinde kaldı.

Odenigbo, 84 toplam top çalma, 37 QB vuruşu, 14 çuval, 13 mağlubiyet ve tabii ki Cumartesi günü 54 kariyer maçında bloke bahis kaydetti.

Vikingler, 15. Haftada Colts’u yenerek Indianapolis sezonunu neredeyse tamamen bitirdi. Colts’un sezon sonrasına ulaşma şansı %0,2’dir ve bu bir takım matematiksel olarak elenmeye en yakın olanıdır. Minnesota ise 2017’den bu yana ilk kez NFC North’u perçinledi ve Ocak ayında en az bir iç saha playoff maçına ev sahipliği yapacak.

Odenigbo Nisan’da 29 yaşına girecek.


ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/colts-waive-former

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir