Colorado, 5 yıldızlı WR’den taahhüt aldı, 200 yeni üye daha ulaştı


Deion Sanders, özellikle işe alım departmanında amatör futbol manzarasını sarsıyor. Jackson Eyaletinden ayrılma ve Colorado’da yeni teknik direktör aniden Buffalo’ları işe alma oyununda önemli oyuncular haline getirdi.

Pazar günü, beş yıldızlı geniş alıcı Winston Watkins Jr. (2025 sınıfı) Colorado’ya bağlı. Watkins, Green Bay Packers geniş alıcısının kuzenidir. Sammy Watkins108 kariyer NFL maçında 34 gol atan ve bir Super Bowl kazanan.

Watkins, haberi Twitter’da yaptığı bir düzenlemeyle paylaştı:

Watkins (1.70-10, 172 pound) Florida’daki IMG Academy’de oynuyor ve seçkin liseli futbol yetenekleri için bir mıknatıs. O sırada Geniş alıcılar arasında 4 numara 247Sports kompozit ve kendi sınıfında genel olarak 13 numara.

Watkins’e teklifler geldi 17 diğer programlardanonu indirmenin favorisi olan Texas A&M dahil.

Hiçbir şey olmazsa, Watkins yalnız olmayacak. Josh Newberg tarafından on3’te yayınlanan bir rapora göre, Colorado, Sanders haberlerinin resmiyet kazanmasından bu yana dört ve beş yıldızlı adaylar da dahil olmak üzere 200’den fazla yeni üyeye ulaştı.

Watkins’i Almak, Colorado’yu ’25 işe alma sıralamasında en üst sıraya koyuyor, ancak Sanders, 61 numaralı işe alım sınıfı 2023’te ve Colorado’nun şu anda 2024 için yeni üyesi yok.

Ancak Sanders, eski oyuncularının birçoğunu Jackson Eyaletinden getirmeyi planlıyor ve mevcut Colorado oyuncularına transfer portalına girmelerini tavsiye etti.

Yeni başlayanlar için, Jackson’ın oğlu Shedeur oyun kurucu olarak başlayacak.

Daha fazla işe alım hikayesi

2023’ün en iyi 100 çalışanı sıralaması

Alabama 23 liderliğini artırdı, Georgia 4 yıldızlı WR’yi tersine çevirdi
Kaynak : https://usatodayhss.com/2022/colorado-gets-commitment-from-5-star-wr-winston-watkins-jr-over-200-more-recruits-reach-out

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir