Çok Yakında Hindistan Kriket Takımına Girebilecek En İyi 3 Oyuncu.


Hindistan Kriket Takımı’nda çağrı bekleyen büyük bir oyuncu kuyruğu var. Bangladeş’e karşı oynanan maçta, IPL’de Rajasthan Royals ile muhteşem bir sezon geçirdikten sonra Kuldeep Sen’in ulusal şapkasını aldığını gördük. Böyle birçok oyuncu var. Shahbaz Ahmed de milli takıma seçildi ve Axar Patel’in yokluğunda maça o başladı. Sakatlıklar ve zihinsel kırılmaların oyunun bir parçası haline gelmesiyle her zaman bir fırsat vardır. Hindistan şapkasını çok yakında alabilecek en iyi 3 oyuncuya bir göz atın:

1) Rajat Patidar Hindistan Kriket Takımı için oynayacak:

Çok Yakında Hindistan Kriket Takımına Girebilecek En İyi 3 Oyuncu.
Çok Yakında Hindistan Kriket Takımına Girebilecek En İyi 3 Oyuncu. 4

Rajat Patidar, yerel devrede son iki yıldır performanslarını artırıyor. Madhya Pradesh’li takım arkadaşının bir telefon görüşmesi olduğu düşünülürse, Rajat’ın da bir telefon görüşmesi yakındır. Patidar, orta düzende olağanüstü. Hint takımı sağlam bir 4 numaralı vurucu arıyordu. Şu anda, Shreyas Iyer işi bitiriyor ama Rajat da uygun olabilir. RCB için IPL’nin 2 katı sezonunu oynadı. RCB yönetimi tarafından etkili bir şekilde paketlendi. Müzayedeye gitmeye karar verirse, büyük paraları da alacaktı.

İstatistikler Değer
Maçlar 45 (FC)
Koşar 3230
Ortalama 45.49
100’ler/50’ler 10/16

2) Rahul Tripathi, Hindistan Kriket Takımı için oynayacak:

Rahul Tripathi, her sezon performanslarını artırıyor. Tripathi sıkı çalışmasına 2016 IPL sezonunda başladı. Onlar için sopayı açtığında olay yerine geldi. Zamanlaması olağanüstü. Sanju Samson, Shreyas Iyer, Ambati Rayudu, Mandeep Singh ve yarıştaki diğer birçok vurucu ile, şansı henüz gelmedi. IPL’de kapaksız bir vurucu olarak yaklaşık 2000 koşusu var. Disiplini ile çok ünlüdür. Harbhajan Singh ve Gary Kirsten gibi oyuncular onun iş ahlakı hakkında çok şey söylediler. O bir ekip adamıdır. Yalnızca bir Hint Kriket Takımı şapkası, yeteneğinin hakkını verebilir.

İstatistikler Değer
Maçlar 49 (FC)
Koşar 2656
Ortalama 34.5
100’ler/50’ler 7/14

3) Sarfaraz Khan, Hindistan Kriket Takımı için oynayacak:

Hint Kriket Takımı.
Çok Yakında Hindistan Kriket Takımına Girebilecek En İyi 3 Oyuncu. 5

Yerel kariyerine Mumbai Cricket Association için başladı. Ayrıca, memleketi Uttar Pradesh için birkaç sezon oynamaya devam etti. Bunların hiçbiri işe yaramayınca ait olduğu yere geri döndü. Mumbai’nin Ranji Kupasını kazanmasına öncülük etti. Rani Kupasında ortalama 122,7 ile 982 tur attı. Yakında Hint Kriket Takımına çağrılacak.

İstatistikler Değer
Maçlar 30 (FC)
Koşar 2949
Ortalama 79.7
100’ler/50’ler 10//8

Daha fazla bilgi için FIFA Dünya Kupası 2022: Dünya Kupası Grup Aşamalarında Etkileyen En İyi 3 Genç Oyuncu bölümüne gidin.

FIFA Dünya Kupası 2022: Suudi Arabistan Arjantin’i Sersemletiyor’da buna benzer daha fazla makale okuyun. Onları 2-1 yenin.

Daha fazlasını öğrenmek için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/indian-cricket-team-top-3-players-who-can-make-it-to-the-indian-cricket-team-very-soon/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir