Christian Darrisaw Küçümsendi mi?Cevaplanan Sorular: Bir Yaralanma Hıçkırık, 32. Derece Savunma, Jetler
20 Aralık 2021; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve Minnesota Vikings hücumunda Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports.

Çarşamba akşamı 2022 NFL Pro Bowl kadroları açıklandı. Minnesota Vikings, başlangıç ​​kadrosuna beş oyuncu yerleştirdi ve bunların üçü topun hücum tarafındaydı (uzun snap yapanları sayarsanız dört). Bununla birlikte, kayda değer bir ihmal, Vikinglerin yıldız sol mücadelesiydi. Öyleyse, şu soruyu akla getiriyor, Christian Darrisaw küçümsendi mi?

Geçen sezon Minnesota Vikings Darrisaw genel klasmanda 23. seçildi Virginia Tech dışında. Sol müdahale, kötü bir hücum hattında dönen bir kapı haline gelmişti ve ilk oyun kurucu Kirk Cousins’e atılan bu kadar çok para varken, onu korumamak çılgınlıktı. Mike Zimmer, Darrisaw’ı kadroya eklemeden önce acele etti, ancak bir başlangıç ​​olarak seçildiğinden beri hiç ayrılmadı.

Bu sezon Darrisaw, şaşırtıcı olmaktan başka bir şey yapmadı. Sezonun ilk 12 haftasında, NFL’deki en iyi ikinci hücum mücadelesi olarak derecelendirildi. Profesyonel Futbol Odağı. 90 genel notu başka bir dünyaya aitti ve haftalık olarak yapılan göz testiyle sürekli olarak sergileniyordu.

Darrisaw kör noktayı korurken, Minnesota’nın hücumunun tamamı bundan faydalandı. Dalvin Cook, hattaki Darrisaw ile önemli ölçüde daha iyi üretim gördü ve Cousins’e cepte çalışması için çok daha fazla zaman verildi. Darrisaw, birkaç hafta önce All Pro olarak adlandırılma arzusunu fark etti ve Pro Bowl gezisi de listede olmalıydı.

Christian Darrisaw Küçümsendi mi?
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings taarruzu Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Sonra yaralandı.

Darrisaw, sarsıntıların ardından arka arkaya oyunlarda aksiyonu kaçırdı ve ardından 12-14. Haftalar için oturdu. Sağlığına kavuşması hem oyuncu hem de Minnesota Vikings için zorunluydu. Bu kadar kısa bir sürede üst üste binen beyin yaralanmaları çok korkutucu bir durum ve bunun da ötesinde, Vikinglerin nihai hedefinin olması gereken şey, Darrisaw’ın playofflar için sağlıklı olmasıydı. Indianapolis Colts karşısında 15. Hafta için geri döndüğünde yara almadan çıktı, ancak oylama hasarı verilmişti.

Zaman kaybederken, rekabeti gelişmeye devam etti. NFL’deki mücadele pozisyonu dolu ve oyunculardan ikisi her zaman Pro Bowl’a çıkacaktı. Hem Trent Williams hem de Lane Johnson, Canton için bilet alabilirdi, yani oynuyorlarsa, varlar. Bilet dağıtılacak tek bir yer daha olduğundan, adayın Tristan Wirfs olmasına karar verildi. Darrisaw’ın kesinlikle ilk üçe dahil edilmesi gerektiğine dair bir iddiası var, ancak bu rekabetin herhangi birine karşı çıkmak da zor.

Christian Darrisaw Küçümsendi mi?
21 Kasım 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’a (33) geri koşuyor ve hücumda Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Pro Bowl’u kaçırmanın Darrisaw için yapabileceği şey, ileride olacaklara yeniden odaklanmaya izin vermesidir. Minnesota’nın normal sezonda sadece üç maçı kaldı ve rakibini öne geçirmek için yıldız sol mücadelelerine güvenecekler. Bu hafta sonu, Cook’a New York Giants’ta kötü bir hızlı savunmaya karşı çıkmak için harika bir fırsat sunuyor. Darrisaw’ın sol müdahale pozisyonundan bunu ne kadar etkileyebileceğini göreceğiz, ancak kesinlikle uzun koşular yapma yeteneğine sahip olacak.

Bu hafta sonunun ve bir bütün olarak normal sezonun ötesinde. Darrisaw ve Vikings, uzun bir play-off koşusu ihtimaline bakıyor. En az bir iç saha maçına ev sahipliği yaparak, Ocak ayında galibiyetleri toplamayı ve son maçlarını Şubat ayında oynayabilmeyi umacaklar. Darrisaw bir yüzük için oynuyorsa, eminim Pro Bowl için bazı aksiyonu kaçırmaktan çekinmeyecektir.

Vikingler 5 Yıl Sonra Kuzeyi Nasıl Kazandı?

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/opinion/was-christian-darrisaw-snubbed/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir