CBS Sports’un 2023 Vikings için Cesur TahminiCBS Sports'un 2023 Vikings için Cesur Tahmini
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve geniş alıcı Adam Thielen (19) ve hücum mücadelesi Blake Brandel (64) ve takım arkadaşları, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı maç sırasında tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Akla gelebilecek en cesur tahmin değil ama olacak.

CBS SporlarıJeff Kerr yazdı 10 cesur NFL tahmini 2023 için ve Minnesota Vikings kesinti yaptı. Bir oyuncu yaptı – Justin Jefferson.

CBS Sports’un 2023 Vikings için Cesur Tahmini

Jefferson, geçen yıl NFL’yi karşılama sahasında yönetti, Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü kazandı ve Calvin Johnson’ın tek sezonluk yarda alma rekorunu da kırmakla flört etti. Kerr’e göre, Jefferson bir kez daha karşılama sahasında lige liderlik edecek.

İçin Cesur Tahmin
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ilk çeyreğinde New York Giants köşe bağı Adoree’ Jackson’ı (22) savunurken bitiş bölgesi için dalıyor. Sahadaki çağrı bir touchdown’du ancak incelemeden sonra değiştirildi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Kerr, “NFL, 2011 ve 2012’de Calvin Johnson’dan bu yana arka arkaya sezonlarda NFL’yi karşılama sahasında lider olan bir oyuncuya sahip olmadı. Futbol. Jefferson’ın 2022’de 2021’e göre 17 hedefi daha vardı ve bu da bir önceki yıla göre 193 daha fazla karşılama sahasına yol açtı.”

Vikingler ayrıca 2023 NFL Taslağı’ndan Jefferson’ı Dördüncü Yılda daha da fazla serbest bırakacak ya da süslü istatistiklerini azaltacak geniş alıcı Jordan Addison’ı da ekledi.

CBS Sports'un 2023 Vikings için Cesur Tahmini
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Jefferson, NFL’nin en iyi rota koşucularından biri olduğu için, O’Connell ona futbolu alma ve oyunlar yapma fırsatlarını en üst düzeye çıkaracak. Vikingler hücumu, bu ligde ne kadar iyi olabileceğinin (üç sezon sonra 4.500 karşılama yardasına sahip olan ilk oyuncu) yüzeyini çizdiği için Jefferson’ın çok sayıda hedef bulması için mükemmel bir şekilde uygundur” diye sözlerini tamamladı Kerr.

2023 sezonu başladığında Jefferson, kariyerine dört sezonda da aynı oyun kurucu ile başlamış olacak. Oyun kurucu Kirk Cousins’in sadece bir sezon daha sözleşmesi var ve Jefferson, Cousins’in tutarlılığı, isabetliliği ve dayanıklılığı nedeniyle ziyafet çekti.

Sevilecek 3 Şey
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ayrıca, Jefferson tek kelimeyle muhteşem. Ancak son zamanlarda, rakip savunma koordinatörleri, 23 yaşındaki oyuncuyu nasıl evcilleştireceklerini anladılar, kapsamı istifliyor ve üretimini yavaşlatmak için “satıyor”. Ve Addison taslağa bunu ekledi. Pazar günleri takımların Jefferson’u etkisiz hale getirmek için cehenneme gittiğinde, Addison teoride Vikinglerin pas hücumu için yeni bir boyut yaratmalıdır.

Dahası, Jefferson muhtemelen Eylül ayı geldiğinde büyük, rekor kıran bir sözleşmenin sahibi olacak. LSU mezununun anlaşması iki yıl sonra, 2024’ün sonunda sona ereceğinden, o ve Vikingler uzatma görüşmelerinin ortasındalar. Ancak genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, Jefferson’ı bundan çok daha önce uzun bir mesafe için kapatacağını belirtti.

Jefferson Haziran’da 24 yaşına girecek.


9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/bold-prediction

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir