CB’de Vikingler Nubbins’e DüştüCB'de Vikingler Nubbins'e Düştü
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings oyuncuları, Vikings güvenliği Harrison Smith ve defans (grup) tarafından yapılan bir engellemenin ardından kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports.

Son iki haftada Minnesota Vikings, biri Washington’da, diğeri Buffalo’da olmak üzere iki ilk köşe vuruşunu sakatlıktan kaybetti.

Patrick Peterson dimdik duruyor, ancak emektardan sonra çaylak Andrew Booth, 11. Hafta’da Dallas Cowboys’a karşı oynayacak.

Diğer çaylak Akayleb Evans Kovboylar oyunundan dışlandı, başlama vuruşundan iki gün önce. Ve Komutanların 9. Haftasında, Cameron Dantzler yüksek bir ayak bileği burkulması geçirdi ve Detroit’te en az 14. Haftaya kadar CB’yi kenara çekti.

Muhtemelen ilk etapta Evans’tan önce bir başlangıç ​​​​işini ele geçirmesi gereken Booth’u ekleyin.

Vikings Son Sakatlık Raporu: 2. Hafta
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Andrew Booth Jr. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler, 2022 NFL Draftının 2. Turunda Booth’u seçti ve Clemson mezunu, ilk kariyerini Cowboys’a karşı başlatmak için sıraya girdi. Yaklaşık dört ay önce eğitim kampı başladığında, genç kendinden emin, cesur ve üretken olduğu için Booth’un hissesi yüksekti. Ancak ho-uğultulu bir sezon öncesi ve sakatlıklar, ani gelişimini frenledi.

Kovboyların suçu şaka olmadığı için şimdi ateşle yargılanacak. Dallas, atılan sayılarda 11. sırada yer alıyor ve QB2 Cooper Rush’ın Eylül ve Ekim aylarında takdire şayan bir şekilde dolmasının ardından Dak Prescott’u hücuma yeniden alıştırmaya devam ediyor.

Bu, Vikings’in mevcut CB derinlik tablosudur:

CB1: Patrick Peterson
CB2: Andrew Kabini
CB3: Chandon Sullivan
CB4: Kris Boyd
CB5: Dük Shelley

Parry Nickerson veya Tay Gowan da muhtemelen oyun günü kadrosuna yükseltilecek.

Bu Vikings Köşesi Sonunda Bir Fark Yaratacak mı?
5 Mart 2022; Indianapolis, IN, ABD; Clemson defans oyuncusu Andrew Booth. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Neyse ki Vikingler adına, Peterson 32 yaşında mükemmelleşiyor ve 2011’den 2018’e kadar gösterdiği ateşi yeniden alevlendiriyor. Profesyonel Futbol Odağı Peterson’ı (81.0 sınıfı), 10 hafta boyunca NFL’deki en iyi altıncı korner olarak görüyor ve All-Pro Jalen Ramsey’i (84.1) 5 numarada bir bıyıkla takip ediyor.

Duke Shelley de Buffalo’da oyunu değiştiren bir geçiş ayrılığını sergileyen etkileyici bir gösteri yaptı.

Vikingler, Kovboylara karşı 1,5 puanlık ev sahibi zayıflar.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-down-to-nubbins-at-cb

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir