Çaylak TE, Vikings Aktif Kadrosuna Çağrıyı AldıÇaylak TE, Vikings Aktif Kadrosuna Çağrıyı Aldı
16 Ekim 2021; Columbia, Güney Karolina, ABD; South Carolina Gamecocks sıkı finali Nick Muse (9) Williams-Brice Stadyumu’nda Vanderbilt Commodores’a karşı bir gol atıyor. Zorunlu Kredi: David Yeazell-USA TODAY Sports

Bu sezon şimdiye kadar, Minnesota Vikings sıkı son pozisyonda tutarlı bir oyun bulamadı. Irv Smith ve Johnny Mundt arasında, sahada bırakılan paslarla bir dizi büyük oyun kaldı. Bu tutarsızlıklar Vikinglerin zaman zaman Ben Ellefson’a dönmesine neden oldu, özellikle 3. Hafta’da Ellefson’un resepsiyonlarda (2) ve yardalarda (24) kariyer rekorları kırdığı Detroit Lions karşısında.

Ancak, Ellefson, Vikingler onu Cumartesi öğleden sonra IR’ye taşıdığı için Ekim ayının geri kalanı için bir seçenek olmayacak. Sıkı son, antrenmanın son iki gününü bu haftaki sakatlık raporunda kasık sakatlığıyla geçirdi.

Hareketin ardından Minnesota, 27 Eylül’de Minnesota’nın imzaladığı Jacob Hollister yerine çaylak TE Nick Muse’u Vikings aktif kadrosuna dahil etti.

Muse onun oynadı üniversite topu Vikingler onu 2022 NFL Taslağının yedinci turunda seçmeden önce Güney Carolina Gamecocks ile. Üç sezon boyunca, Muse Güney Carolina’da 67 resepsiyon, 805 karşılama alanı ve 3 TD kaydetti.

Sezon öncesi dönemde Muse, Vikingler için üç gösteri maçında da yer aldı ve oldukça iyi oynadı, böylece çaylak TE’ye Vikings aktif kadrosunda bir yer kazandı. Vikingler QB’ler onu yedi kez hedef aldı ve dördünü 40 yarda yakaladı.

Üniversiteden geliyor, Muse alıcı olarak hızlı bir oyuncu olarak ün kazandı. Çaylakın Pazar günü hücumda herhangi bir koşu yapıp yapamayacağını görmek ilginç olacak.

Çaylak TE’lerini gündeme getirmenin yanı sıra, özel takım oyuncusu Dan Chisena bu sezon ilk kez aktif kadroya çağrıldı. Sakatlık raporunda yer alan bir hamstring sorunu olan çaylak Jalen Nailor’un yerini alabilir. Beklendiği gibi, Vikingler, Lewis Cine’nin geçen hafta Saints’e karşı sezon sonu bacak yaralanmasının ardından Myles Dorn’un güvenliğini de artırdı.

Chicago Bears ve Minnesota Vikings, yarın US Bank Stadyumu’nda CST 12:00’de başlıyor.


Çaylak TE, Vikings Aktif Kadrosuna Çağrıyı Aldı

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. NFL hakkında yazmadığında, Josh hoşlanır maratonlar için antrenman yapmak, video oyunları oynamak veya Milwaukee Brewers and Bucks için kök salmak. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/rookie-te-gets-the-call-to-the-vikings-active-roster/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir