Çaylak Mini Kampı—Öğütme, Parlama ve Bir Kariyer Oluşturma ZamanıJoe Oberle ve Mark Craig ile Vikings Bölge Dağılımı

Vikingler Bölge Dağılımı

Ve sonunda başlıyor. Vikingler, bu hafta 2023 NFL taslağında seçtikleri altı oyuncuyu ve sonuçlandıktan sonra topladıkları pek çok taslaksız serbest oyuncuyu içerecek bir mini çaylak kampı düzenleyecek. Bu, hepsinin parlaması, oyunu NFL düzeyinde tanımaya başlaması ve bazıları için takımı oluşturmak için sağlam bir gerekçe oluşturması için bir fırsat.

Geçmişte, oyuncular kampta öne çıktılar ve NFL kariyerlerinin başlangıcını oluşturdular. Mike Boone (Mor’da üç sezon geçirdikten sonra son iki sezon Denver Broncos’ta forma giyen) ve (ev sahibi eyalet takımında Pro Bowl kariyerinin ardından Carolina’ya geçen) Adam Thielen gibi oyuncular kendilerine bir isim yaptı ve bir kariyer yaptı. oyun. Olur ve Vikingler kesinlikle bunun tekrar olmasını isterler.

Star Tribune için NFL Insider ve Vikings yazarı Mark Craig ve startribune.com Joe Oberle olacak (vikingsteritory’den ve morPTSD ) VT Breakdown podcast’inde ve geçmişte çaylak mini kamplarında kimlerin hareket ettiğini gördüğünden ve birinin bu sezonda yakalamasını bekleyip beklemediğinden bahsedin.

Ayrıca sezon dışında tüm Purple olasılıklarından haberdar olmanızı sağlamaya devam etmek için en son Vikings haberlerinden ve notlarından bahsedeceğiz. Arızayı ayarlayın ve kontrol edin.

Vikings Bölge Dağılımı’nı dinleyin:

Eski Vikings GM: Addison 1998 Draftına Bir Gerileme Seçin


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/rookie-minicamp-time-to

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir