Çaylak Mini Kampı Geldiğinde, Vikings Hype Train İstasyondan Ayrılıyor
Erkeklerin şort ve gömleklerle ortalıkta koşturduğu antrenmanlardan kısa, son derece bakımlı kliplerden ne kadarını anlayabilirsiniz?

Cevap: çok fazla değil. Yine de pek çok hayran, yeni favori oyuncularının işe koyulduğunu görmeye teşvik edilecek. Vikings yutturmaca treni istasyondan ayrıldı.

Jordan Addison’ı elbette NFL’de çok önemli bir pozisyonda oynadığı ve 23. genel draft yuvası nedeniyle düşünüyoruz. Ekibin yayınladığı bir videoya göz atın:

2008’de Patriots tarafından bir oyun kurucu pozisyonu için yarışmak üzere seçilen Kevin O’Connell’in alıcıya bir vuruş yaptığı kısa bir video bile var:

Addison’u mor gruba dahil etmek apaçık bir gerçeği değiştirmeyecek: takım Justin Jefferson’a ait. 23 yaşındaki WR, açık ara en iyi oyuncu ve oyunların kazanılmasında veya kaybedilmesinde en önemli faktör olarak öne çıktı. 2023’te tüm zamanların rekorlarının peşinden koşarken (biraz kısa sürüyor) Yılın Hücum Oyuncusu Ödülü’nü kapmaya devam etmesinin bir nedeni var.

Addison’ın işi, WR1’in üzerindeki ısıyı almak olacak. Özünde, dizilişte 5. vuruş yapıyor. Temizlik vurucumuzu kasten mi yürütüyorsunuz? Elbette misafirimiz olun. Daha sonra sopaya gelen adam da oldukça iyi.

Çaylak Mini Kampı Geldiğinde, Vikings Hype Train İstasyondan Ayrılıyor
9 Şubat 2023; Phoenix, Arizona, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson, Symphony Hall’daki NFL Honors ödül şovu sırasında AP Offensive Player ödülünü aldıktan sonra bir fotoğraf için poz veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Ayak işi sizin işinizse, bazı işler yapan DB’lerin kısa bir çift klibi eğlenceli olabilir:

Taslak sırasında Minnesota, 3. sıraya CB Mekhi Blackmon’u ve 4. sıraya DB Jay Ward’ı ekledi. Hem köşe hem de güvenlik noktaları için açık bir rekabet olacağı göz önüne alındığında, her ikisinin de 2023’te oynama şansı var. Harrison Smith ve Byron Murphy başlangıç ​​kadrosundan emin ancak başka hiçbir şey taşa yazılmadı.

Son zamanlarda, Vikinglerin altı draft seçimlerinden dördünü kabul ettiği haberini aldık. Za’Darius Smith takası, Addison ve DeWayne McBride’ın herhangi bir sorun yaşamadan anlaşmalarını imzalaması için gerekli sermaye odasını açıyor (Kwesi Adofo-Mensah Z’nin tazminatının bir kısmını elinde tutsa bile).

Çaylak Mini Kampı Geldiğinde, Vikings Hype Train İstasyondan Ayrılıyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants geri koşarken Matt Breida (31), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun üçüncü çeyreğinde Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith’e (55) karşı topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Pek çok yönden, mini çaylak kampındaki amaç, basitçe oyuncuların alışmasına yardımcı olmaktır. Koçlarla ilişkiler kurun ve Eylül’de (ve sonrasında) başarı için gerekli olacak bilgileri katmanlara ayırmaya başlayın. Etkinlikten sakatlık olmadan çıkmak, moral artışı ve daha akıllı oyuncular hedeftir.

Millet, futbolla ilgili şu gerçeği unutmayın: Mayıs ayında Super Bowl’u kazanamazsınız ama kaybetmeye başlayabilirsiniz. Oyuncuların hepsinin aynı hedefe doğru ilerlediği güçlü bir kültür geliştirememek, sezonu daha başlamadan baltalayabilir.

NFL: Minnesota Vikings'te NFC Wild Card Round-New York Giants
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn (17), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ikinci çeyreğinde New York Giants’a gol attıktan sonra baş antrenör Kevin O’Connell tarafından tebrik edildi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

takım var etkinliğe kimlerin katıldığı yayınlandı. Artık tanıdık isimlerin tümü orada – altı taslak seçim ve on beş UDFA – deneme bazında bulunan pek çok kişinin yanı sıra (NFL’nin uluslararası oyunculara bir şans verme çabası nedeniyle bir katılımcı olan Fransız pas koşucusu Junior Aho ile birlikte).

Dostluk, rekabet ve temassızlık şu anda gündemde olan şeyler. Oh, ve Minnesota’nın kadrosuna en yeni eklemeler için biraz sosyal medya yutturmaca. Sadece olduğu gibi tadını çıkar.

2023 Vikings Başlangıçlarını Tahmin Etmek: Hücum


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-hype-train-leave/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir