Byron Murphy Eski Takımına Küçük Bir Atış YapıyorESPN, Cardinals CB'yi şu şekilde listeliyor: "En uygun" Serbest Oyunculukta Vikingler için
18 Eylül 2022; Cennet, Nevada, ABD; Arizona Cardinals’ın köşe bağı Byron Murphy Jr. (7), Allegiant Stadyumu’nda Las Vegas Raiders’a karşı uzatmada 59 yarda başarısız toparlanmada gol attıktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Bu sezon dışında Minnesota Vikings, kesintiler ve serbest oyuncu nedeniyle Kris Boyd, Cameron Dantzler, Patrick Peterson, Duke Shelley ve Chandon Sullivan’ı kaybettikten sonra ikincil takımlarını yeniden inşa etmek için CB Byron Murphy’yi imzalayarak en büyük serbest oyuncu çıkışını yaptı.

Murphy, 2019 NFL Taslağında 33. genel seçim, NFL kariyerinin ilk dört yılını Arizona Cardinals ile geçirdi. Bu süre zarfında, Kardinaller için 48 başlama dahil 56 maç oynadı ve toplam 229 top çalma, 9 mağlubiyet, 34 defans pas, 5 müdahale, zorunlu fumble, 5 fumble kurtarma ve 2 defans golü kaydetti.

CB Byron Murphy
9 Ekim 2022; Glendale, Arizona, ABD; Arizona Cardinals köşe bağı Byron Murphy Jr. (7), State Farm Stadyumu’nda Philadelphia Eagles’a karşı. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

2021’de 4 pası yakaladığı muhteşem bir sezonun ardından, 2022 sezonu sırtından sakatlanarak yarıda kaldı. Bu yüzden sezonun son sekiz maçını kaçırdı.

Mart ayında Murphy, Minnesota’da olmak için 22 milyon dolar değerinde iki yıllık bir anlaşma imzaladı. Şimdiye kadar, yeni Vikings CB1’in Minnesota’da geçirdiği zamandan keyif aldığı görülüyor. Cuma günü medya ile bir süreeski takımına biraz gölge düşürdü ve şöyle dedi:

Geçen yıl, (benim) ilk kez gerçekten sakatlandım, bu kadar çok maçta oturmak beni bir nevi gerçeğe döndürdü. Ben buradayım, tüm bunları yapıyorum. (Ben) bu durumdan kurtulduğum için mutluyum. Oradan gelen takıma her zaman minnettarım ama şimdi buradayım. Heyecanlı ve mutlu, bu benim için daha iyi. Her şey daha iyi.

NFL: Seattle Seahawks, Arizona Cardinals'ta
6 Kasım 2022; Phoenix, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri; Arizona Cardinals köşe bağı Byron Murphy Jr. (7), State Farm Stadium’da ikinci çeyrekte Seattle Seahawks geniş alıcısı DK Metcalf’a (14) yönelik bir pası bozar. Zorunlu Kredi: Michael Chow/Arizona Republic-USA TODAY AĞI

‘Her şey daha iyi’ cümlesini kurarken, Murphy ona göz kırptı ve hafifçe sırıttı. KTSP’ler Darren Wolfson. Peki, ‘her şey’ tam olarak ne anlama geliyor? Peki, şu anda Vikings NFC rakiplerinde neler olduğuna bir göz atarsak, doğru giden pek bir şey bulmak zor.

QB Kyler Murray, yırtık ACL’si nedeniyle 2023 sezonunun büyük bir bölümünü kaçıracak, yakın zamanda DeAndre Hopkins’i piyasaya sürdüler ve Budda Baker muhtemelen yakında takip edecek bir ticaret bulunamazsa serbest acentelik piyasasına.

Rekabet açısından bakıldığında, Arizona kesinlikle şu anda bir yeniden yapılanma sürecinden geçiyor. Murphy, çölde işlerin iyi gitmediğini öne süren ilk eski Kardinal değil. Patrick Peterson çok açıktı Vikings’e katılmak için 2021 baharında takımdan ayrıldığından beri Cardinals organizasyonundaki kültür hakkında ne düşündüğü hakkında.

Byron Murphy Eski Takımına Küçük Bir Atış Yapıyor
18 Eylül 2022; Cennet, Nevada, ABD; Arizona Cardinals’ın köşe bağı Byron Murphy Jr. (7), Allegiant Stadyumu’nda Las Vegas Raiders’a karşı uzatmada 59 yarda başarısız toparlanmada gol attıktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Sonunda, NFL Oyuncuları Derneği ilkini yayınladı. “oyuncu takım karneleri” bu sezon dışında ve sonuçlar Arizona ile Minnesota arasında Büyük Kanyon kadar büyük bir boşluk oluşturdu.

Vikingler, antrenman tesisleri, aile tedavisi, beslenme, ağırlık odası ve antrenörler gibi şeyler nedeniyle 2023’e girmek için oynayacak en iyi takım olarak seçildi. Bu arada Arizona, NFL’de yalnızca Washington Komutanlarının önünde 31. seçildi. Kardinaller aşağıdaki kategorilerde F veya F- aldı:

  • Ailelerin Tedavisi
  • Beslenme
  • Ağırlık Odası
  • Antrenman Odası
  • Soyunma odası

Açıkçası, bunlar şu anda zıt yönlere giden iki takım. Murphy’nin Vikings ile ilk günlerinin tadını çıkardığını görmek harika ve umarım bu sezon sahada bazı harika performanslara yol açar.

İZLEYİN: WR Jalen Nailor OTA'ları Aydınlatıyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/byron-murphy-minnesota/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir