Büyük İsimli Ücretsiz Temsilciler Vikingler İçin Hala MevcutOdell Beckham

13 Şubat 2022; Inglewood, CA, ABD; Los Angeles Rams geniş alıcı Odell Beckham Jr. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikingleri yaklaşık 12 milyon dolara sahip başlık alanında 4 Mayıs 2022 itibariyle, mevcut para için NFL’de 20. sırada.

2022 NFL Draft sınıfını ve draft edilmemiş serbest oyuncuları imzalamak için bu toplamın önemli bir kısmına ihtiyaç duyulacak. Yeni genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, derinlik tablosunu büyük isimlerle desteklemek istiyorsa, Eric Kendricks ve Dalvin Cook gibi oyuncuların mevcut anlaşmalarını muhtemelen yeniden yapılandırması gerekecek. Görev süresi boyunca bunu Harrison Smith ve Adam Thielen ile yaptı.

Tekrar yaparsa, bunlar Vikinglerin draft sonrası serbest oyuncu kadrosunda hedefleyebilecekleri dört oyuncu.

Akiem Hicks (DT)

Akiem Hicks
29 Ağu 2019; Chicago, IL, ABD; Chicago Bears, Akiem Hicks’e karşı defans yapıyor. Zorunlu Kredi: Mike DiNovo-USA TODAY Sports.

Takımın tüm kadro kararlarıyla – özellikle Kirk Cousins ​​ile yeniden yükselişle – Vikingler arka arkaya yedinci sezon için “her şey dahil” olduklarını ima etti.

Tabii ki, Minnesota mutlaka ihtiyaç başka bir iç savunma oyuncusu, ama geçen hafta da draft etmedi. Hicks’i almak takımı daha iyi hale getirecek. Sade ve basit.

Peki Super Bowl’da yarışan takımlar ne yapmak istiyor? İyileşmek.

Hicks, serbest oyuncu kadrosundan birkaç ay önce Vikingler’e söylenmişti – ve sonra kimse onu imzalamadı. Hala bir telefon bekliyor. Vikings’in yeni savunma koordinatörü Ed Donatell’in, Bears’taki görevinden Hicks ile bağları var. Badda bing.

Odell Beckham (WR)

Odell Beckham
Odell Beckham

Burada, “Ah, dur. Vikingler OBJ’yi imzalamayacak.”

Ama konuşan sizin Spielman-Zimmer beyniniz. Yeni baş antrenör Kevin O’Connell, Los Angeles’ta birkaç aylığına Beckham ile bağlantılıydı. Beckham, ACL’sini Super Bowl’da yırttı ve muhtemelen sezon ortasına kadar oynamaya hazır olmayacak.

Bu arada, teorik olarak, Vikingler’deki LSU arkadaşı Justin Jefferson’a katılabilir. Vikingler bu Super Bowl prognozu konusunda ciddiyse, O’Connell Rams’teki “adamlarından” biriyle sözleşme imzalıyor.

Hicks hamlesi gibi, Beckham – temiz bir sağlık raporuna geri döndüğünde – Minnesota’yı daha derin ve daha güçlü hale getirecekti.

JC Tretter (C)

Büyük İsimli Ücretsiz Temsilciler Vikingler İçin Hala Mevcut
20 Aralık 2021; Cleveland, Ohio, ABD; Cleveland Browns’ın pivotu JC Tretter. Zorunlu Kredi: Scott Galvin-USA TODAY Sports.

Millet, Mart ayından beri bunun için masaya vuruyor.

Vikingler, geçiş korumasıyla mücadele eden bir adam olan Garrett Bradbury’yi merkezde kullanıyor. Tretter, eğer sağlıklıysa, olumsuzluk oyun kurucuları korurken pisi balığı. Aslında, dünyadaki en iyi pas engelleme merkezlerinden biri.

Tretter ve Adofo-Mensah, Cleveland’da iş arkadaşlarıydı. Tretter’in babası Hatta “beğenilen tweetler” Vikingler ile nihai bir ilişki ima ediyor.

Tretter, Vikinglerin hücum hattının iç kısımlarını kesin olarak düzeltecekti.

Eric Ebron (TE)

Büyük İsimli Ücretsiz Temsilciler Vikingler İçin Hala Mevcut
27 Aralık 2020; Pittsburgh, Pensilvanya, ABD; Pittsburgh Steelers, Eric Ebron’u sıkı bitirdi. Zorunlu Kredi: Charles LeClaire-USA TODAY Sports.

Ebron, 2014 taslak stoğu nedeniyle yalnızca “büyük bir isim”. Detriot Lions, o yıl genel olarak 10. dar finali seçti.

Şimdi bakma, ancak Johnny Mundt gerçekten gerçek bir anlaşma olmadığı sürece Vikinglerin iyi niyetli bir TE2’si yok. O mu? Belki. Kim bilir?

Vikingler genellikle iki iyi sıkı biter. Ve Ebron’u bir dinker anlaşmasıyla imzalamak, Irv Smith Jr.’ın sağlığı için bir bahisçi olur.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/big-name-free-agents-still-available-for-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir