Bugünkü Vikings Oyunu Büyük Etkiler AldıAçıklama: Vikinglerin Green Bay'e Karşı Zaferinden Çıkarımlar
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Patrick Peterson (7), geniş alıcı Justin Jefferson’u kutluyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

5. Haftaya girerken, Green Bay Packers ve Minnesota Vikings, 3-1’lik eşleşen kayıtlarla çıkmaza girdi. Tabii ki, Vikingler, 1. Hafta zaferleri nedeniyle Green Bay üzerinde bir eşitlik bozma kararı aldılar, ancak ikisi, Lambeau Field’daki Yılbaşı hesaplaşması için bir çarpışma rotasında görünüyorlardı.

Green Bay Packers, Londra’da 27-22’de New York Giants’a düştüğünde her şey değişti. New York Giants Daniel Jones ve Saquon Barkley’den bazı ikinci yarı kahramanlıklarıyla 20-10 devre arası açığını aştı zaferi kapmak ve 4-1’e yükseltmek için.

Bu arada, Green Bay Packers 3-2’ye düştü ve bugünkü Vikings maçı, bölüm sıralaması için büyük sonuçlar doğurdu. Giants/Packers maçı bittikten sadece birkaç dakika sonra öğlen Minnesota Vikings, US Bank Stadyumu’nda Chicago Bears’a karşı başlayacak.

Bir zaferle, Minnesota Vikings de 4-1’e atlayacak ve Packers’ın önünde bir başka minder oyunu kazanacaktı. Ayrıca, Chicago Bears’ın iki maç üzerine atlayacaklardı.

Açıkçası, bu Vikings galibiyeti varsayılamaz, çünkü her iki kadro ne kadar yetenekli olursa olsun, Bears takım için her zaman zorlu bir meydan okuma sağladı. Bu, özellikle David Montgomery’nin Chicago’nun arka alanına dönmeye hazır olmasıyla böyledir.

Vikingler için bir galibiyet Minnesota için çok büyük olacağı gibi, Ayılar için bir galibiyet bir kez daha NFC Kuzeyinde Chicago, Green Bay ve Minnesota arasında 3-2’de üç takımlı bir çıkmaz yaratacaktır. Bu oyun, NFL sezonunun orta kısmına yaklaşırken birdenbire çok büyük sonuçlar doğururken, her iki takımın da heyecanla çıkmasını bekliyoruz.


NFL World, Vikings Rookie'nin Yıkıcı Yaralanmasına Tepki Verdi

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda, bir maraton için antrenman yapmaktan, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/todays-vikings-game-just-took-on-massive-implications

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir