Bufalolar 2023 dört yıldızlı güvenlik için koşan Kodi DeCambra


Buna göre 3’te, 2023’ün ilk 25 sınıfı güvenlik ve dört yıldızlı acemi Kodi DeCambra (Las Vegas, Nevada) üniversite kararını altı okulla daralttı. Bunun önemli bir işe alım olacağı açık. Pac-12’de savaşColorado, Oregon, Washington, Arizona, Oregon Eyaleti ve Hawaii adlı Bishop Gorman Lisesi ürünü olarak ilk altıya girdi.

Kodi, Colorado ve güvenlik koçu Brett Maxie (h/t Açık3):

DeCambra, “İlk ziyaret ettiğimde ve o zamandan beri orada olduğumda çok etkilendim” dedi. “Koç Maxie kararlı bir koç ve eyaletlerde iyi bilinen bir DB koçudur.”

Takviyeler DeCambra’yı takıma çekebilirse, büyüyen bir ilgi çekici yetenek listesine eklenecek ve 2023 işe alım döngüsü için ilk dört yıldızlı taahhüt olacaktır. Bu aynı zamanda, Bufalolar için önemli bir işe alım hattının kurulmasına da işaret edecektir. Piskopos Gorman en iyi lise programlarından birine sahiptir. Ülkede, her yıl üst düzey üniversite beklentileri ortaya çıkıyor.

İletişim/Bizi takip edin @BuffaloesTel Twitter’da ve sayfamızı beğenin Facebook Colorado haberlerinin, notlarının ve görüşlerinin devam eden kapsamını takip etmek.

Düşüncelerinizi bize bildirin, aşağıdaki hikayeye yorum yapın. Bugün sohbete katılın.
Kaynak : https://coloradobuffaloeswire.usatoday.com/2022/05/01/buffaloes-2023-safety-kodi-decambra/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir