Bu Yaz Sürpriz İndirimler, Beklenmedik Çaylak Çıkışı, En Büyük 2022 EndişesiAlexander Mattison / Kirk Kuzenleri

3 Ocak 2021; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings geri koşan Alexander Mattison (25), Ford Field’da üçüncü çeyrekte Detroit Lions’a karşı pivot Garrett Bradbury (L) ve oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) ile temasını kutluyor. Zorunlu Kredi: Tim Fuller-USA TODAY Sports

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 8 Mayıs sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Bize bu yaz Vikingler tarafından yapılan sürpriz indirimlerin bir listesini verin.

Bu Yaz Sürpriz İndirimler, Beklenmedik Çaylak Çıkışı, En Büyük 2022 Endişesi
19 Eylül 2021; Glendale, Arizona, ABD; State Farm Stadyumu’ndaki Arizona Cardinals maçından önce Minnesota Vikings pivot Garrett Bradbury (56) ve Mason Cole (52) ortada. Zorunlu Kredi: Billy Hardiman-USA TODAY Sports

A: Pekala, kesinlikle aşağıdaki adamların hepsi olmayacak. Ancak, nispeten düşük ölü sınır vuruşlarına dayanarak (Garrett Bradbury’nin 5 milyon doları hariç), bu oyunculara bu yaz daha sonra sürpriz indirimler sunuyoruz. Yine – sadece teoriler, güvenilir ipuçlarına veya benzeri şeylere dayanmayan:

  • Garrett Bradbury
  • Wyatt Davis
  • CJ jambon
  • Greg Joseph
  • Alexander Mattison
  • Chris Reed

Ve teorik Bradbury ve Reed geçişleri, Ed Ingram’ın erken bir başlangıç ​​​​olarak ortaya çıktığı zihniyet altında çalışıyor – merkezde veya sağ korumada.

S: 2022 draft sınıfından 2022’de beklenmedik bir şekilde çıkan bir çaylak ismi vermeniz gerekse, bu kim olurdu?

Bu Yaz Sürpriz İndirimler, Beklenmedik Çaylak Çıkışı, En Büyük 2022 Endişesi
3 Şubat 2022; Las Vegas, NV, ABD; West, Ty Chandler’ı kovalıyor. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports.

C: Ty Chandler.

Dalvin Cook her zaman birkaç maçı kaçırdı, Alexander Mattison gerçekçi bir şekilde feragat edilebilirdi ve Kene Nwangwu’nun gerçek mavi bir RB1 olup olmadığı belli değil.

Bu mükemmel fırtına ile Chandler, enstantaneleri RB1 olarak görebilirdi. Ayrıca, Kevin O’Connell’in yakın zamanda işe alındığı Rams, tipik olarak bir RB karışıklığı kullanır.

Lewis Cine, Andrew Booth veya Ed Ingram demedik çünkü bu adamlar sözde iyi olmak için.

S: 2022’ye giren Vikingler için en büyük endişeniz nedir?

hücum hattı
MINNEAPOLIS, MINNESOTA – 18 Ekim: Minnesota Vikings hücumu, Minneapolis, Minnesota’da 18 Ekim 2020’de US Bank Stadyumu’nda oynanan oyun sırasında Atlanta Falcons savunmasına karşı sıralanıyor. (Fotoğraf: Hannah Foslien/Getty Images)

C: Elimizde iki tane var – nihayet hücum hattının pas koruma sorunlarını ve derinlik çizelgesinin üst ağırlığını çözüyoruz.

Kabul edelim. Vikingler hala Eylül ayında Garrett Bradbury’yi başlatmayı planlıyor. Pas koruması kokuyor. Olgunlaşmasını yeni bir koçluk ekibine bırakmak ve daha iyi OL performansı ummak, pek çok şeyi şansa bırakıyor.

Ardından, 2021 ekibi gibi, kadro çok ağır geliyor. Danielle Hunter üst üste üçüncü sezon için sakatlanırsa ne olur? Eric Kendricks’e ne dersin? Bunlar ürkütücü olanlar.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Bu Yaz Sürpriz İndirimler, Beklenmedik Çaylak Çıkışı, En Büyük 2022 Endişesi
Kaynak : https://purpleptsd.com/questions-answered-surprise-cuts-this-summer-unexpected-rookie-breakout-biggest-2022-concern/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir